Skocz do zawartości

Cześć społeczności.


rakbotak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Marka i wszystkich Braci, a także Siostry. Z forum korzystam czytając, ale zdecydowałem się na założenie konta żeby wspomóc cegiełką Założyciela. A i przy okazji może czasem się wypowiem i coś komuś pomogę. Jestem facetem przed 30- stką.  Pozdrawiam?

Edytowane przez rakbotak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenon a nie pojawił się avatar? Takiego uśmiechniętego raka mam. Zakładałem konto na tel i może dlatego. Jak nie wskoczy to jutro na kompie jeszcze zobaczę. Uczę się obsługi dopiero. 

A taki nick wpadł mi do głowy, być może dlatego że dzięki forum, audycjom i książkami Marka przejrzałem na oczy wychodząc z tego przysłowiowego "matrixa". Trochę "odszczypuję" się ludziom i nie daje już tak wykorzystywać siebie i swojego czasu za darmo jak kiedyś. Dzięki temu żyje mi się lżej i wygodniej? Podszedł byś do raka bez patyka w jakimś celu ? Nie, bo może "dziabnąć" w rękę. A jak coś mu dasz to będzie łagodniejszy. Hehe. Tak ja to widzę. 

3 minuty temu, Zenon napisał:

Zobacz poradnik:

 

 

Dzięki. Udało się teraz, nie? Bo u mnie jest zamiast tego "R". Wiem że post pod postem, ale akurat w tym samym momencie napisaliśmy poprzednie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.