Skocz do zawartości

Nakręcanie do działania, czyli nowy klub


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem kluby i jednego nie znalazłem, klubu, w którym zgromadzona społeczność dzieliła by się swoimi sukcesami i nakręcała pozytywnie innych do działania.

Coś takiego, że wchodzisz, czytasz, i już myślisz, co TY możesz u siebie zmienić, co możesz zrobić, co poprawić aby i Tobie się udało.

Oczywiście, wstęp do tego klubu nie byłby otwarty.

 

Proponowałbym aby uczestniczyć w nim mogły osoby z min. 0,5 roku do roku stażu na forum z wiadomych względów.

Co o tym myślą bracia? Zakładać coś takiego?

  • Like 27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Zakładać coś takiego?

Załóż, a nie się pytasz. Sprawdzi się to ok, nie to zamkniesz za x czasu.

11 minut temu, Quo Vadis? napisał:

osoby z min. 0,5 roku do roku stażu na forum

Zwiększyłbym do roku.

 

 

 

Jestem za!

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za! Fajna sprawa:)

Zwłaszcza, że od początku roku mam motywację jaką nie miałem przez niemalże 30 lat swojego życia:)

 

Jedynie z kwestią stażu - jeśli pół roku to prawie bym się łapał, jeśli rok to trochę lipa. Może by tak dać po ilości treści/plusów?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firestarter to jest forum internetowe służące wymiany doświadczeń życiowych. Jeśli ktoś piszę coś bo jajarą go plusy na anonimowy forum od nieznajomych no to jest problem. Ja wpadam po wiedzę oraz, aby skonfrontować swoje przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Firestarter napisał:

dlaczego ma być jakiekolwiek ograniczenie, np. dotyczące stażu na Forum? Przecież nowi użytkownicy też mogą potrzebować motywacji do działania, rzekłbym nawet, że dużo bardziej niż osoby, które przebywają tu jakiś czas

W czym widzisz problem? Zakładaj swój klub, na swoich zasadach i zapraszaj kogo chcesz :)

 Nawet ziomali Sławka ;)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firestarter ja rozumiem elitaryzm tego pomysłu w strachu przed hejterami i świadomym/nieświadomym spamem nie przeszkadza mi to, sam w życiu cenię sobie szacunek do wysługi lat i doświadczenia. Wejdź sobie na forum netkobiety u zobacz jaki tam jest jubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firestarter Mógłbyś trochę milej się zwracać do ludzi, którzy Ci wczoraj doradzali w twoim wątku?

 

Właśnie tu nie chodzi o elitaryzm a o ostrożność;) A jak ktoś ma forum jest dłużej to wie, dlaczego jest ta ostrożność.

 

Wrócę z pracy to założę klub.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Firestarter napisał:

@Quo Vadis?no tak, to ostatnie to na pewno mogłem sobie darować, fakt. Cofam to, choć wiem, że zadra zostanie. Przepraszam.

 

Ale naprawdę uważam, że nie powinno być ograniczeń, bo jak ktoś tu przychodzi, to często czuje się jak zmieszany z gównem. Warto, aby mógł skądś wziąć motywację do działania.

Motywacji na forum masz od chuuuuuja, wystarczy poszukać. No chyba że Ci się nie chce wtedy przystąpisz sobie do klubu i Ci każdy łaskawie podsunie pod nosek działkę motywacji, podzieli sukcesem a co. No sorry batory ale najpierw trzeba dać coś od siebie. W tym przypadku daj swój czas który spędziłeś na forum(rok) ale nie bezowocnie bo też się udzielałeś(reputacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.