Skocz do zawartości

Nakręcanie do działania, czyli nowy klub


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Firestarter napisał:

Jak sobie chcecie. Moi zdaniem tworzenie takiego elitaryzmu jest bardzo słabe.

Firestarter przemyśl swoją postawę i przeczytaj swoje posty w tym temacie. Masz jak na dłoni dlaczego masz w życiu jak masz, piszę serio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Firestarter napisał:

Nie rozumiem.

Ehhh stary. Dostałeś w dwóch tematach tonę rad, linków, motywacji, sugestii, pomysłów od zgranej społeczności, która wypracowała sobie knowhow od zera. A Tobie mało, choć jeszcze nie zobaczyliśmy efektów Twojej pracy. Cała idea jest taka, że należy przejąć pałeczkę i spłacić później kiedyś tam dług i pomóc innemu słabszemu, żeby spierdolina nie była oczywistością tylko wspieranie się Dajli Wielmożny Panie Bóże w życiu realnym również. Przesłuchaj audycje Marka pokumaj co tu jak i z czym bardziej. Juz nie spamuje bo się offtop zrobił.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Firestarter napisał:

bo jak ktoś tu przychodzi, to często czuje się jak zmieszany z gównem. Warto, aby mógł skądś wziąć motywację do działania. 

Zaraz ja Cię zmieszam z g**** i to srogo. Dostałeś tyle motywacji, że nie wiem co robisz teraz na forum zamiast zawieźć tłuste dupsko na siłkę, żreć powietrze i uczyć się czegoś pożytecznego, żeby nie było wstyd przed rodzicami.

 

EDIT: a zapomniałem, pocisz się i mdlejesz. Może zwal sobie i opierdol parę kabanosków na poprawę humorku.

 

podpowiedź suflera:

Wyczuwasz motywujący sarkazm jak sądzę!

Edytowane przez Exar
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firestarter Jest on zgodny z wytycznymi właściciela forum.

Chciałbym Cię uprzedzić i postawić sprawę jasno, jeśli chcesz jątrzyć na forum i czepiać sie byle czego, to droga wolna.

 

Jeśli uważasz, że zrobiłem to w sposób niezgodny czy inaczej Cię skrzywdziłem, to zgłoś sprawę do właściciela forum.

 

Jeśli natomiast lubisz się tak tylko doczepiać dla zabawy, to po prostu przestań, bo tym sympatii nie zdobędziesz.

 

Nie mam ochoty po raz kolejny tłumaczyć, dlaczego ktoś dostał warna. Nikt nie karze za niewinność.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staż na forum nie jest wyznacznikiem aktywności i udzielania się. Jak już kiedyś pisałem jest grupa kilkunastu chłopaków co robi dobry ''szum" na forum. Tematy są przez nich dodawane, komentowane. Warunkiem uczestnictwa w klubie powinna być przede wszystkim reputacja i wpłacona dotacja na rzecz forum. Takie jest moje zdanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Firestarter napisał:

@Quo Vadis?

Przeczytałem regulamin, już po raz kolejny. Nie znalazłem punktu, który bym naruszył. Cytowałem Kolegę Still, żeby mu odpowiedzieć - w tym oraz w innych wątkach wszyscy tak robią. Skąd więc kara? Czy mógłbym Cię prosić o usunięcie tego punktu karnego?

 

Od razu uprzedzając - nie mogłem napisać tej wiadomości na priv, bo w ogóle nie mogę wysyłać wiadomości.

Witam, jestem właścicielem tego forum i takie panują tu zasady. Nie cytujemy bezpośrednio pod czyimś komentarzem. Decyzja moderatora była słuszna i prawa, a ja ze swojej strony proszę o zaprzestanie siania zamętu, rozbijania wątków itd.

 

Jeśli nie spełni Pan mojej prośby, to w zgodzie się pożegnamy. Takie są tu zasady, jeśli komuś one nie pasują, to szanujemy to i akceptujemy, nie utrudniając odejścia z naszego forum, ba! nawet je ułatwiając.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop.

 

@Firestarter - jak na człowieka o niskim poczuciu własnej wartości jesteś wyjątkowo bezczelnym typem. Myślę, że Twoja aktywność na forum to próba znalezienia sobie kolejnego pretekstu, żeby nie ruszyć tłustego dupska sprzed komputera. Śledzę Twoje wpisy i początkowo bardzo Ci kibicowałem, ale swoją postawą nie zjednujesz sympatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.