Skocz do zawartości

"POLACY są tacy paskudni" - opinia polskich myszek na babskim forum


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jeszcze raz witajcie

 

Czytałem tu dużo wątków o hipokryzji kobiet, podwójnych standardach i guścikach, jakie myszki mają jeśli chodzi o wybór faceta do związku. Jakiś czas temu poraziło mnie, gdy wyszukując innych materiałów w klimatach tego forum, rozjaśniania umysłów rycerzykom trafiałem przez grę słów w wyszukiwarce na różne strony, niejednokrotnie babskie forum. To co znalazłem dziś utwierdziło mnie tylko, jak wiele macie Bracia racji i jak doskonale można przejrzeć motywy kobiet.

Zachęcam do lektury - jacy my Polacy jesteśmy paskudni i niegodni uwagi polskich myszek.  Oczywiście na całe szczęście odezwał się tam świadomy facet, który prosto z mostu ocenił kobiety tak jak one same wyglądają: 

"

Po 25 roku życia często jesteście spasione. Jeśli nie jesteście to głównie dlatego, że taką macie budowę i piersi nie istnieją, a żeby znaleźć tyłek trzeba spojrzeć dwa razy. Dieta wam się kojarzy z czymś co trwa miesiąc, ale zazwyczaj potraficie wytrwać dwa, trzy dni głodząc się, a nie jedząc racjonalnie. Zawsze jakieś wytłumaczenie. Poza tym "to, że mam kilka kilogramów więcej, nie czyni mnie gorszą od innych" - autentyczny cytat z profilu na portalu randkowym. Siłownia? "Pff..." założenie sukienki i szpilek traktujecie jak przykry obowiązek. Depilacja? No bez przesady, tylko na lato albo jak gdzieś wychodzicie i liczycie, że do czegoś dojdzie. W zimie można pomylić was z Yeti. 
 

Zachęcam do odniesienia do tego bulwersu i wypierania rzeczywistości przez kobiety na wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266557

 

 

 

Smaczki takie jak:

"Normalnie z drugiej strony ulicy jestem w stanie poznac polska gebe - niemodnie ubrany, czerwony na twarzy misiek z max 5mm wlosow albo calkiem opitolony na lyso. Jak widze Polaka, ktory ma jakas fryzure, bo polskie kolory wlosow mi sie podobaja zazwyczaj, ubrany jakos lepiej, po paru miesiacach na silowni, od razu atrakcyjnosc rosnie. 

 

Kolejne narzekanie:

'Polacy są zaniedbani, bo to przeciez 'pedalskie' brzydal.gif albo po prostu im na tym nie zależy i tyle. Francuzi, Włosi, Niemcy - ohhhhh icon29.gif nie zawsze byli przystojni, ale zawsze nosili czyste, wyprasowane ciuchy, nie z poprzedniej dekady, w dobrym rozmiarze i kolorze. A także to jak się wypowiadali było fajne brzydal.gif Byłam przewodnikiem więc to raczej ja przepuszczałam zwiedzających w drzwiach, przytrzymywałam drzwi itp., ale od Polaków rzadko słyszałam 'dziękuję' czy jednak propozycję, abym to ja przeszła przez drzwi pierwsza. detal, ale cieszył biggrin.gif

 

Patrzcie no, teraz kobietę niby cieszy samo przepuszczenie w drzwiach, a co do czego nie ma mocy zadowolić :D 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kasjuszw napisał:

Patrzcie no, teraz kobietę niby cieszy samo przepuszczenie w drzwiach, a co do czego nie ma mocy zadowolić

Killanascie lat temu w pobliskim miescie zauważyłem napisane na scianie sklepu hasło ktore po malej modyfikacji by do tego pasowało, tzn pierdol wybory i idź na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem facetem. Znam Polaków, Niemców, Holendrów. Różnicy zbytniej nie ma. Ale to jedno towarzystwo kosmoplitycznych wyksztalconych ludzi.

Znam też gości przekonanych że facet ma robić i tyle, kumpla chodzącego w tej samej kurtce od gimnazjum bo w sumie nie jest za mała. Troche poplamiona jedynie.  Siłownia? Na co to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być szczerze, to faktycznie spora część Polaków o siebie nie dba, masa ludzi chodzi zła, skrzywiona na twarzy, Ci starsi to już w ogóle, młodsi podobnie, to dotyczy również i kobiet :) .

 

Pocieszające jest to że w innych krajach jest podobnie, problem leży gdzie indziej, zbyt wysokie wymagania kobiet w stosunku do sytuacji mężczyzn w kraju rodzi frustracje, jak baba jest sfrustrowana na faceta to zawsze coś mu przyklepie, to działa w skali jednostki(mikro) jak i makro, stąd to narzekanie.

Polki są zdecydowanie zbyt dobrze traktowane, zdecydowanie więcej uchodzi im płazem, od dziecka nikt od nich nie wymaga, a to powoduje brak szacunku i szmacenie polskiego romantyka, który wszystko zniesie i wszystko wybaczy.

Natomiast czystym skurwysyństwem jest Polka która ma horrendalne wymagania w stosunku do Polaków, a za granicą oddaję się Panu który dopiero przyjechał ze swojego stepu, wobec niego wymagań nie ma.

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po komentarzach, że panie tam od razu wisk i pisk jak ktoś ośmielił się skomentować je same. Bawi mnie, że później wychwalanie kobiet (typowe dla kobiet skakanie z tematu na temat) a w rzeczywistości wbiłyby prawdopodobnie szpilę każdej w najlepszym przypadku określając je jakie 'suka' tylko dlatego, że jest atrakcyjniejsza od nich. Owszem są Polacy i zaniedbani ale albo się w innym środowisku obracam albo to trochę na wyrost :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że one odrobinę racji mają, Nie można powiedzieć że nie. Nie mówię w sensie że jak obcy to zajebisty a jak swój to już nie. Chodzi mi o to że kobietom podobają się zadbani faceci, przy kasie, a u nas jest... No cóż. Pozwolcie że z grubsza wyjaśnię:

Perfumy: 150 zl,

Koszula szt : ok 100 zł,

Spodnie szt : ok 150-200 zł,

Buty: od 150 w górę,

Wizyta u fryzjera: 35-50 zł (zależy jeszcze gdzie),

Zegarek: taki który się nie rozleci po miesiącu to przynajmniej 100 zł,

Dentysta: ceny z kosmosu chyba,

Dermatolodzy i inni lekarze prywatnie ceny też niezłe,

Podsumowując, kupując jedna koszule, spodnie, buty i jedna wizyta u fryzjera w miesiącu, pół butelki perfum na miesiąc to mamy koszt około 510 zł. Średnia pensja wynosi około 3500 co daje nam 14.6% wynagrodzenia. Niemiec na to samo przeznaczy o około 6-8% mniej a jakość będzie miał lepszą lub przynajmniej taką samą.

Więc nie oszukujmy się, polaków jest nie stać na to by być zajebistymi, chociaż z roku na rok jest lepiej.

Z kobietami nie jest lepiej, Ale one nigdy nie zrezygnują łatwo z dbania o swój wygląd bo to jedyne co mają, to tworzy ich całe SMV.

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w sklepie z ubraniami - nie żadnym ekskluzywnym, czy wytwornym, tylko w zwykłej sieciówce, która ma sklep w każdej polskiej galerii - siłą rzeczy za każdym razem muszę napatrzeć się na multum ludzi obu płci. No i tak, rzeczywiście niechlujny facet zdarza się częściej niż niechlujna kobieta, ale z drugiej strony wśród dziewczyn panuje też takie dziwne przekonanie, że wydanie paru złotych na ubrania i dodatki czyni je nie wiadomo jakimi elegentkami lepszymi od innych. Przyjdzie czasami taka lala wystrojona z wielkim logo jakiegoś szanel albo innego armani i zachowuje się, jakby cała obsługa miała paść jej do stóp, bo właśnie będzie kupować coś tam z nowej kolekcji, więc wyżywi tym nasze parszywe gęby proletariackie. 

To ja już wolę jak przyjdzie zwykły Janusz i kupi se pięć par zwykłych skarpetek. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Still napisał:

posiada 8 stanikow. Z czego w większości, używa tylko dwóch :D

A przyczyną tego stanu rzeczy jest co, bo nie ogarniam? ;) 
Zbyt duży rozmiar pozostałych 6-ciu spowodowany myśleniem życzeniowym? :P 

 

35 minut temu, SzatanKrieger napisał:

one w niczym wam nie pomogą. 

Jak to nie pomogą @SzatanKrieger? Niektóre bardzo skutecznie pomagają swoim misiom przenieść się na tamten świat ?

Edytowane przez DanielS
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DanielS

Po prostu nasrać na te kolesiówy, od takich to należy uciekać. Patrzcie na wady kobiet a nie tylko na ciało, warto się tego uczyć mi ogromnie pomogło. 

Doszła do mnie do pracy laska naprawdę 9,5 na 10 - wręcz ciężko nie patrzeć ale bez problemu bym jej powiedział "nie" to kwestia wyrobienia charakteru i za implikowania nowych zasad - polecam. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu pisac tam nic. To zwyczajna strata czasu - cokolwiek nie napiszesz, zostaniesz zakrzyczany, zwyzywany albo przeczytasz, ze "masz kompleksy". Serio - been there, seen it. Tak dziala polemika z kobietami - koncza im sie szybko argumenty. Zwierzeta stadne tak maja - w kupie sa silne a w pojedynke byle zapchlony siersciuch zajebie.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najbardziej jebłem kopytami jak jakaś typiara napisała "Przynajmniej nie mam opinii, że "nauka" zdefiniowala ze zarodek to człowiek 1_co_jest.gif Ciężko wierzyć w większe farmazony i jeszcze myśleć, że ma się rację, a nie, że powtarza się jak papuga to co kiedyś tam sie zasłyszalo. 

 

Nikt tego nie wyłapał, co pokazuje poziom tamtego forum. No niestety karynko, rozwój człowieka, tak jak innych kręgowców zaczyna się od zygoty, ale miej opinie jakie ci się podoba. Chociaż jest z czego parsknąć śmiechem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sceptyczny? napisał:

A kogo obchodzi co kobiety sądzą?

Białych rycerzy niestety, a ich jest w pizdu i rozpieszczają nam księżniczki.

 

Większość mężczyzn słucha kobiet i nie widzi ich totalnego spierdolenia a może nie chcą widzieć bo wyszli by z ogólnych konwenansów i zostali obgadani że jak to nie ma dziewczyny, stary kawaler, pewnie debil bo każdy ma dziewczynę.

Niektórzy nie chcą krytykować kobiet bo chcą mieć spokój, nie chcą być "brani na języki" bo jak to się teraz kończy to każdy tu wie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo wróciłem z rowerów z koleżanką ze studiów ona coś tam świruje do mnie, ale leje na to i nigdy jej nie widziałem w krótkich spodenkach zawsze sukienki i takie za kolano albo coś na równi.

Z ryja dałbym z 8 ogólnie 7 no tak na mój gust, ale Boże nogi ma jak kabanosy albo serdelki dziewczyna 23 lata i kto tu o siebie nie dba...

Nie wygląda na ulaną ale celulit już wyjeżdża ?.

A co będzie jak urodzi bobasa faktycznie my mężczyźni potrafimy wiele znieść i zostaniemy nawet z kobietą jak jej stan zdrowia i sylwetka się pogorszy za to kobieta ma nas szeroko w dupie i o jeden dzień zostawi nas na lodzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Meg4tron napisał:

Białych rycerzy niestety, a ich jest w pizdu i rozpieszczają nam księżniczki.

No tak. Bo sami się tym dowartościowują. Wyrwać lachona 8< to szacunek na dzielni

2 minuty temu, Meg4tron napisał:

 

Większość mężczyzn słucha kobiet i nie widzi ich totalnego spierdolenia a może nie chcą widzieć bo wyszli by z ogólnych konwenansów i zostali obgadani że jak to nie ma dziewczyny, stary kawaler, pewnie debil bo każdy ma dziewczynę.

Ja słucham, i dzięki temu że słucham wyczuwam kiedy warto nawiązywać bliższą relacje a kiedy nie. Każdy jest spierdolony na swój sposób,

2 minuty temu, Meg4tron napisał:

Niektórzy nie chcą krytykować kobiet bo chcą mieć spokój, nie chcą być "brani na języki" bo jak to się teraz kończy to każdy tu wie.

Bo nie ma celu krytykowanie kobiet jako całości. Po co robić z siebie jakiegoś  FitDariusza co jest przekonany że babki są fe bo są fe a nawet jeśli nie są to na pewno będą.

10 minut temu, PatZz napisał:

Tak a propo wróciłem z rowerów z koleżanką ze studiów ona coś tam świruje do mnie, ale leje na to i nigdy jej nie widziałem w krótkich spodenkach zawsze sukienki i takie za kolano albo coś na równi.

Z ryja dałbym z 8 ogólnie 7 no tak na mój gust, ale Boże nogi ma jak kabanosy albo serdelki dziewczyna 23 lata i kto tu o siebie nie dba...

Nie wygląda na ulaną ale celulit już wyjeżdża ?.

Pogódź się z tym, chyba że jesteś w stanie być z dziewczyną co wydaje grubą kasę na plastykę tyłka, albo własnego trenera.

10 minut temu, PatZz napisał:

A co będzie jak urodzi bobasa faktycznie my mężczyźni potrafimy wiele znieść i zostaniemy nawet z kobietą jak jej stan zdrowia i sylwetka się pogorszy za to kobieta ma nas szeroko w dupie i o jeden dzień zostawi nas na lodzie.

Kobieta z bobasem nie ucieka bez poważnego powodu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

 

Kobieta z bobasem nie ucieka bez poważnego powodu

One wszystkie mają powód kiedyś myślałem i w sumie byłem uczony chłop głowa rodziny coś się dzieję to trzeba zaradzić rozmową coś zmienić.

Np.

Moi rodzice chcieli brać rozwód i też nie było ciekawie, ale potem sie dogadali rozmową bo ojciec pił, bo matka darła morde itd.

A dziś raz chciałem rozmawiać, bo może coś robiłem zle nikt nie jest doskonały to za tydzień ma innego.

Proszę Cię.

Nie pasuje to nara żadnej już się nie będę prosił czy rozmawiał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kiedyś mieszkałem na "dzielni" gdzie zadaniem szyku było się w bicie w nowy dresik Nike. Do tego mieszanka amstafa z pitbulem. Złota kieta i prawie nowe E36. Będąc w takim zestawie kosiło się dziewoje jak młodą koniczynę:).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn może źle się trochę wyraziłem. Nie chodzi mi krytykowanie kobiet w sensie żeby im dopierdalać bo tak ale wyrazić swoje zdanie, nie zgadzać się jak coś Ci nie pasuje, nie być uległym jak pies tylko umieć się postawić. Być po prostu mężczyzną ze swoim zdaniem a nie pantoflem.

 

Godzinę temu, Libertyn napisał:

dzięki temu że słucham wyczuwam kiedy warto nawiązywać bliższą relacje a kiedy nie.

Może w jakimś stopniu jest jak piszesz ale czy te co wydają się normalne nie odwalają chorych akcji? Jak każda mogą zdradzić, zwyzywać. 

Ja teraz nie szukam kobiety, nikogo do niczego nie namawiam ale związki teraz to jak spacer przez pole minowe. Pięknie, pięknie a nagle jeb.

Nie wiem nawet czy będę umiał chociaż trochę zaufać kobiecie jak sobie przypomnę historie jakie znam z życia i z forum.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, iry napisał:

z drugiej strony wśród dziewczyn panuje też takie dziwne przekonanie, że wydanie paru złotych na ubrania i dodatki czyni je nie wiadomo jakimi elegentkami lepszymi od innych.

True.

To nic innego, jak wartosciowanie się w stadzie -> ma drogie ciuchy -> ma hajs (dostęp do hajsu) -> ma zasoby -> stoi wyżej w hierarchii stada.

Czysty atawizm ?

 

Natomiast z boku wygląda to uroczo, jak panie mają bóldup, że ropucha roztyta "jest tak dobrze ubrana".

Czyli ma metkę, bo równie dobrze mogłaby założyć worek po kartoflach - wygląda dokładnie tak samo chujowo i niedopasowanie do sylwetki/image'u.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "POLACY są tacy paskudni" - opinia polskich myszek na babskim forum
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.