Skocz do zawartości

"POLACY są tacy paskudni" - opinia polskich myszek na babskim forum


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, AdamPogadam napisał:

A ja już u dwudziestek widzę jak ich skóra traci na jakości, starzenie, zmarszczki, oklapnięte piersi podwyższane sztucznie stanikami push up etc 

Dokładnie, sam zauważyłem że wśród tych które znam to tak od 25+ już jest ten efekt. No i gdybym miał wybierać, to bym wybrał taką maks 24.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, adamuss napisał:

Rekordowa ilość singli w społeczeństwach zachodnich jest bezpośrednim dowodem na to, że kobiety nie mają pociągu do mężczyzn, mają pociąg do tego, co Ci mogą im dać lub utkwiły w pewnym sensie w społecznym nakazie posiadania faceta jak wiele studentek.

Ciekawa teza, aż mnie Bracie Adamussie zainteresowałeś  ale w sumie masz rację. Kobieta nie ma pociągu do brzydkiego faceta, tylko chodzi z Nim bo jest super bogaty. Zgadza się. ?

Poza tym powodów, "singlostwa" jest dużo więcej:  rozluźnienie kontroli społecznej, chęć robienia kariery i zarabiania dużych pieniędzy, wydłużony czas edukacji,  bo studia doktoraty, wiele alternatywnych sposobów na spędzanie życia, rozwój Internetu i poprzez to dostęp do wiedzy na każdy temat dla każdego, kto ma internet itd.

16 godzin temu, adamuss napisał:

 

16 godzin temu, adamuss napisał:

Jeśli jesteś w związku i nie należysz do 15% najlepszych samców - najprzystojniejszych, najlepszych genetycznie, bo o to głównie chodzi (nie o władzę i kasę) - to na poziomie gadzim, kobieta zawsze będzie Cię miała za frajera.

Tymczasem kobieta skrycie uważa 90% mężczyzn za frajerów. Jak nie masz genów samca alfa, Klaudiusza - zawsze będziesz dla kobiety podświadomie frajerem. Zawsze - to się nigdy nie zmienia

Kolejne ciekawe opinie. Bracie szokujesz mnie i jednocześnie martwisz. Czyli większość Facetów dla Kobiet to frajerzy, naprawdę.  ? Nie mają szans na związek.  Męska inicjatywa jest zła, bo i tak to nic nie da.  ? Na pierwszy rzut oka nie masz racji ale gdy pomyśle o swoich koleżankach ze szkoły albo studiów. to niestety masz rację, tak to wygląda. Tylko mega przystojni Panowie mają Kobiet dużo, pod dostatkiem. Ciekawe jak odnoszą się Panie do Mężczyzn przystojnych ale pewnymi wadami np: jąkających się, w okularach, biednych.

Czy tacy Panowie bardzo atrakcyjni ale z pewnymi wadami mogą liczyć na związek albo przynajmniej przygodny sex. ?  Co z Panami nie przystojnymi jakie mają szanse na związek: związek tylko z brzydkimi,  czy ze średnimi urodą, wizyty w agencjach, a może import ładnej dziewczyny z Ukrainy.?  Panowie nie przystojni, nie powinni tracić czasu na uganianie się za spódniczkami, tylko systematycznie budować swoją pozycję zawodową i społeczną - moja opinia.

Edytowane przez Legionista
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Mówi o tym, że opinia innych jest dla Ciebie MEGA ważna tylko tyle.

Tak, masz rację, opinia innych jest dla mnie wciąż dużo ważniejsza niż chciałbym przyznać. Ale z drugiej strony też nic na to nie poradzę, że życie wielokrotnie pokazało, że jak dobrze wyglądam, to jest mi łatwiej - ludzie (bez względu na płeć) są do mnie przyjaźniej nastawieni, częściej słyszę od nich coś miłego, a i moje potknięcia jakoś łatwiej mi wybaczają. Wiem, że wygląd to kiepska baza do budowania własnej samooceny, ale póki co nie mam nic lepszego do zaoferowania (ale przynajmniej jestem tego świadomy).   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, adamuss said:

Nie. Spytaj młodych braci - wiele razy było tu mówione, że jeden-dwóch facetów na studiach zbiera prawie wszystkie kobiety, a reszta jest sama, nie rucha.

 

Starszych też można pytać? Na studiach miałem takiego wymiatacza. Bogaci rodzice, on sam jakieś dziwne interesy prowadził a do tego dobrze wyglądał. Byłem wiele razy świadkiem kiedy zrywał z jedną i zabierał się za drugą. Zazwyczaj odbywało się na imprezach, a jego panienki miały ksywki „jednoimprezówki”. Co ciekawe wszyscy znali jego reputację a i tak pchały mu się wszystkie na wacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Ancalagon napisał:

Mógłbyś kolego podeprzeć te statystyki jakimiś badaniami?

Najlepiej z GUSu bo to Archa ulubiona instytucja. Aaaa kolejny temat młodych co się tasują. Heheh u 20-stek już zaczynasz widzieć obwisłe cycki i zmarszczoną skórę? @AdamPogadam Hehheheheee. Se wezmę piwo i poczytam :D.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomko napisał:

u 20-stek już zaczynasz widzieć obwisłe cycki i zmarszczoną skórę?

Moim zdaniem tak do maks 24 jest jeszcze ok. No ale wolałbym taką 18-19 bo tak szczerze mówiąc to wtedy by mnie kusiło żeby sobie poużywać ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie generalnie są brzydcy.

Ładnych jest mało.

@Margrabia.von.Ansbachfotomodelem tyż nie jest.

 

Ale...

 

Kobiety jest brzydka ale WIERZY że może mieć pięknego księcia.

I tego księcia z uporem oczekuje.

Facet jest brzydki to co najwyżej POMARZY o modelce.

Nie oczekuje modelki.

 

To jest różnica.

 

Nic nowego.

 

Generalizując w tej materii:

kobiety bujają w obłokach i są w _uj odklejone od rzeczywistości (casus Kopciuszka).

faceci są bardziej realistyczni.

 

 

19 godzin temu, mac napisał:

Według mnie najważniejsza jest sylwetka, trening fizyczny, wyprostowana postawa. Nawet, jak wpierdolisz się w dres mając ciało w formie wyglądasz świetnie. Praca od podstaw. 

 

Jeden z najwartościowszych postów w tym temacie.

Pozdrawiam!

14 godzin temu, Reflux napisał:

@Ancalagon Hej Kolego! A może wykresik do tego? 

 

Amerykański portal OK Cupid.

Robili badania.

Wg. ankietowanych kobiet 80% mężczyzn jest poniżej przeciętnej.

I ich nie interesuje.

Czyli wychodzi na to.

Że interesuje je wyłącznie pula 20% samców.

 

Łap linka:

 

https://www.yourtango.com/2016285828/women-find-80-percent-men-unattractive-says-crazy-study

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że po opublikowaniu badań przez OK Cupid.

Zrobiła się taki fejm i szitstorm w zachodnich mediach.

Że OK Cupid wykasował dane ze swojej strony.

 

Ale w sieci nic nie ginie.

 

No i okazało się, że jedna z podstawowych tez forum jest prawdziwa.

Hipergamia kobiet.

Kobiety lgną do 20% topowych samców.

Reszta może im co najwyżej:

śmieci wynosić

ciepłą wodę dostarczać

samochody naprawiać

czyli usługiwać by im-kobietom wygodnie się żyło.

 

Ale absolutnie do nich nie podbijać!

Podbijać może topowe 20% przystojniaków!

Reszta WON!

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

No i okazało się, że jedna z podstawowych tez forum jest prawdziwa.

Hipergamia kobiet.

Kobiety lgną do 20% topowych samców.

Ale to są wyniki badań pewnej ograniczonej społeczności, w której relacje są nastawione głównie na seks - nie rozumiem po co tu dorabiać jakąś teorię o hipergamii, skoro to łopatologiczna wiedza, że ciacho w takiej rozgrywce zgarnia wszystko. Tym bardziej że portale randkowe to alternatywa w dużej większości dla mężczyzn nieśmiałych, a więc zakompleksionych. A skoro zakompleksionych, to posiadających jakieś wady w wyglądzie i przez to rzeczywiście, obiektywnie nieatrakcyjnych. Kiedy ma się taką konkurencję, to nic dziwnego, że jeden alvaro zgarnia całą pulę.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na weekend  nad polskie morze. Niestety muszę przyznać, z doganiamy zachód. jeżeli chodzi o negatywne aspekty. Moje i żony kilkudniowe obserwacje poniżej.

1) Zaledwie promil  kobiet z przedziału 8-9. - sztuk 3. (Winą tutaj jest ogólne zapuszczenie się.) Ergo. Kobiety w okolicach 30stki często są bardziej atrakcyjne od kobiet 20letnich.

3) Młode kobiety zaniedbane i nie dbają o strój. Każda z nadwagą i wiele bez kompleksów pokazuje się w o wiele za ciasnych spodenkach. Eksponując uda niczym u świnki piggy. Nie wzięły pod uwagę, że to co mogły jeść będąc nastolatkami obecnie znacznie im szkodzi.

4) Im młodsze tym gorsza kultura osobista i w większości rynsztokowy zasób słownictwa.

 

Z facetami wcale nie lepiej (okiem mojej różowej)

1) Nadwaga, większość facetów ma zarysowany krągły brzuch. 

2) Zaniedbane włosy lub fryzura mało finezyjna (sam jestem przykładem, ze względu na łysienie i nic poza fryzurą Stathama nie da się zrobić).

3) Dresy lub inne modowe katastrofy. Naprawdę faceci w Polsce się ujowo ubierają na co dzień i między zachodem dzieli nas przepaść.

4) Nosiciele torebek to nie jest rzadki widok.

5) Smutny lub wku%$^$ny wyraz twarzy.

 

Albo mam zbyt wysokie standardy jeżeli chodzi o wygląd, albo moja różowa jest o 1 punkt wyżej niż myślałem, mimo swojego "podeszłego" wieku.  Wiele kobiet w wieku już sporo poniżej 30 uderza w ścianę, jednak standardy facetów są tak niskie, że nie doskwiera im to zbyt bardzo. Co do facetów to lenistwo albo/oraz postrzeganie dbania o siebie jako pedalskiego wbija Polaków w te stereotypy. Nawet w bojówkach można fajnie wyglądać, pod warunkiem, że są dobrze dobrane, dopasowana reszta garderoby i parę prostych dodatków uzupełnia strój. Wiele nie trzeba naprawdę, aby strojem poprawić swoje SMV o +2 punkty. Nie ma co się oszukiwać, większość facetów (w przedziale 20-35) w Kraju, na tle innych zachodnich nacji, plasuje się bardzo nisko. 

 

Dla porównania kobiety na zachodzie są znacznie niżej od wschodnich rówieśniczek, ale Polki równają w dół wyjątkowo szybko. 

 

Pozdrawiam

PB

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pater Belli napisał:

większość facetów (w przedziale 20-35) w Kraju, na tle innych zachodnich nacji, plasuje się bardzo nisko. 

 

@Pater Belli

A myślisz że np taki ja, lat 27 nie chciałby np lepiej się ubierać, posiadać lepszych rzeczy itd? No jasne że bym chciał, tylko że w kraju jest jak jest, i na obecną chwilę tego nie przeskoczę. No ewentualnie jeśli dobrze pójdzie to może za kilka lat coś w mojej sprawie się ruszy, a narazie to muszę znosić tych bezczelnych zapierdziałych Januszy z którymi pracuję, przez co od jakiegoś czasu muszę się jak narazie lekko zmuszać do tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pater Belli napisał:

Trafiłem na weekend  nad polskie morze.

 

@Pater Belli

W pełni się zgadzam.

Z Twoimi i Twojej różowej obserwacjami.

 

Wyróżnia się na plus Sopot.

To faktycznie łatwiej o kobietę.

Na widok której odwraca się głowa.

Sama z siebie.

 

Bądź na wysportowanego gościa.

Którego widzisz i sobie myślisz

"Kurna, mógłbym tak wyglądać".

 

W zeszłym roku szła plażą w Sopocie studentka w bikini.

Z torbą UM w Białymstoku.

Więc chyba studentka.

Torpeda pierwszej klasy!!!

Do dziś mam przed oczami jej widok.

Delicje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/30/2019 at 4:50 PM, Legionista said:

Czy tacy Panowie bardzo atrakcyjni ale z pewnymi wadami mogą liczyć na związek albo przynajmniej przygodny sex. ?  Co z Panami nie przystojnymi jakie mają szanse na związek: związek tylko z brzydkimi,  czy ze średnimi urodą, wizyty w agencjach, a może import ładnej dziewczyny z Ukrainy.?  Panowie nie przystojni, nie powinni tracić czasu na uganianie się za spódniczkami, tylko systematycznie budować swoją pozycję zawodową i społeczną - moja opinia.

A dlaczego związek jest dla Ciebie tak ważny, że stawiasz mężczyznę w roli "liczącego na"?

Ogarnij się. Związek - wyłącznie jeśli chcesz mieć dzieci. Każda inna okoliczność to starta czasu lub pieniędzy lub (jeśli trafi się wyjątkowo źle ) godności. 

To kobietom potrzebne są związki i one powinny o to zabiegać. Niestety wielu mężczyzn ma tak wyprane mózgi i kompletny brak godności, że tego nie widzą. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Patton napisał:

Kogo jak kogo, ale ciebie bym o to nie podejrzewał ?

 

Wcale Ci się nie dziwię :D

 

Ale fakt.

Im starszy jestem.

Tym ciężej mi o zachwyt.

Albo inaczej pisząc.

By się zachwycić - potrzebuję czegoś naprawdę z wykopem.

 

No.

Tą dziewczyną się zachwyciłem.

Dobra, koniec offtopu.

Przydą modzi i porządek zrobią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Im starszy jestem.

Tym ciężej mi o zachwyt.

By się zachwycić - potrzebuję czegoś naprawdę z wykopem.

Chociaż jestem młodszy to mam to samo. No bo jak czasem jestem w pobliskim mieście, i jak tak patrzę na kobiety to się czuje jakbym oglądał jakiś pieprzony atak klonów.

 

47105bd204bdaaec5518c64aeb493da08e37dd08

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "POLACY są tacy paskudni" - opinia polskich myszek na babskim forum

@Patton Trochę tutaj brzmi trochę jak wymówki. Rozumiem, nie każdy może być w komfortowej sytuacji finansowej, ale nie trzeba wydawać sporo, aby wyglądać co najmniej przyzwoicie. W sieciówkach pracują kobiety, wiec wybierasz taką, która twoim zdanie ma gust i prosisz o pomoc w dobraniu garderoby lub przynajmniej ocenę wyglądu. Jeżeli z kolei ktoś pracuje za śmieciowe pieniądze, to musi się zastanowić dlaczego tkwi tam gdzie tkwi i szczerze sobie odpowiedzieć co może zrobić lepiej, aby zacząć się rozwijać i rozkwitać nie tylko finansowo. Szczególnie jak się ma poniżej 30 lat i brak poważnych zobowiązań rodzinnych.

 

Co do armii klonów to prawda. Większość dziewczyn ma bardzo podobne, nudne stylizacje (fryzura z przedziałkiem na środku) i chód jakby kij łączył gardło i miejsce gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę.

 

@Margrabia.von.Ansbach Też z wiekiem jestem coraz bardziej wybredny i wymagający i mniej skłonny do kompromisów. OD bardzo dawna nie miałem efektu wow! , wiec zazdroszczę trochę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pater Belli napisał:

W sieciówkach pracują kobiety, wiec wybierasz taką, która twoim zdanie ma gust i prosisz o pomoc w dobraniu garderoby lub przynajmniej ocenę wyglądu

Z tym byłbym ostrożny. Jako, że sam pracuję w sieciówce, mogę wam zdradzić, że często przy okazji różnych szkoleń albo wprowadzania nowej kolekcji, dostajemy odgórne instrukcje co mamy najbardziej polecać, jaki produkt najbardziej promować i jakiemu typowi klienta wciskać największe kity. Zagubiony facet bez własnego gustu to dla nas potencjalnie najlepsza ofiara (szczególnie jeśli widać po kimś niską samoocenę). Dlatego raczej odradzam bezkrytyczne zdawanie się na opinię "pani ze sklepu". Możesz wyjść ze sklepu przekonany, że pani doradziła ci spodnie, które zajebiście na tobie leżą, a tak naprawdę to tylko przyczyniłeś się do zaplanowanego targetu, a spodnie nie są niczym nadzwyczajnym.  

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.