Skocz do zawartości

panPUMA czy Marek odnosił się? Moje refleksje


Jaśnie Wielmożny

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Waszmościom!

 

Czy Marek odnosił się do punktu widzenia z tego ilnku? Nie chcę tutaj produkować flejmu staram się zdroworozsądkowo zastanowić nad tą sprawą. Oberwało się też niektórym z braci w tym filmiku. Mam też taką uwagę, że należałoby unikać mocnych komentarzy i uwag do hejterów/osób krytykujących idee forum. Mogę sam napisać z własnego punktu widzenia, że zajęło mi 3 miesiące zrozumienie idei forum i przeczytałem je dogłębnie zanim postanowiłem założyć konto. Wiele rzeczy wydawało mi się dziwnych i lekko wieśniackich jak np dział o pierdzeniu czy rezerwat dla kobiet. Nie we wszystkim zgadzam się z Markiem ale traktuje go jako twarz pewnego nurtu myślowego, którego nie znałem. Zatem jestem wdzięczny, że moja głowa otworzyła się absolutnie nowy sposób postrzegania relacji damsko/męskich. Gdyby nie forum nie trafił bym też na kanał pana Olszaka OcalSiebie oraz pojęciem hipergamii, MGTOW. Jestem wdzięczny temu miejscu i w swojej krótkiej działalności staram się być wartościowym członkiem. Jednak mam świadomość, że wszystko należy filtrować i ja osobiście nie traktuje audycji Marka jako wszech wiedzy, lubię jego głos, swadę, żart no i przede wszystkim, że dzięki jego działalności rozpowszechnia się wiedza o tym nurcie myślowym. Żeby polubić forum (mówię ze swej perspektywy) trzeba trochę zrozumieć "uniwersum" i rozumieć czemu Marek mówi o zdrowiu, zwierzętach, co zrobił co u niego. Nie ukrywam też, że gdy pierwszy raz zobaczyłem Marka z tymi kwiatami w tle wyglądało to creepersko. Piszę o tym dlatego, że właśnie osoby, które tylko wpadają tu na chwilę właśnie z takim wrażeniem nie znając genezy wychodzą z takimi odczuciami, jakie i ja miałem na początku, ci którzy wpadają na chwilę tylko utwierdzając się w tym co piszę Pan Awięc o forum i Marku. Pan Awięc aka Dominik Bos. To młody człowiek, który w kontekście wytworów video działa na youtubowych zasadach dostosowanych do młodych umysłów czyli, szybko, mem, zbliżenie, emocjonalnie, szydera, beka, heheszki, kot, dziwny gif i znowu heheeheh. Marek prowadzi sobie monolog dlatego mówi o różnych rzeczach czego Awięc nie rozumie.

 

Mam tu na myśli, że młodzi youtuberzy robią filmiki po to, żeby się wzajemnie komentować i ich widzowi muszą się asap dowiedzieć kto co komu, nie ma tu czasu na refleksje. Więc nie jestem do końca przekonany czy Marek prowadzi dobrze ten beef, to są różne kategorie. Dlatego kończy się filmikami jak niżej. Pana Awięca mi nie specjalnie żal, jest po prostu narwany i faktycznie z czym się w pełni zgadzam z Markiem wymyślił content na to, aby wyszydzać nie ma tu wartości dodanej wytworu. A Marek czy mu się odbija czy nie, cy mieszka na Podkarpaciu czy nie wytwarza dobro, które nie koniecznie jest namacalne. Więc szerzmy to dobro i kulturę wypowiedzi w stosunku do tych ataków.

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Mam też taką uwagę, że należałoby unikać mocnych komentarzy i uwag do hejterów/osób krytykujących idee forum.

Dajcie spokój, jak ktoś chce Cię wyśmiać to zawsze się do czegoś przyczepi. Z hejterami się nie dyskutuje, bo nie ma sensu dyskutować z kimś, kto dyskutować nie chce, lecz jego głównym zadaniem jest oczernianie i wyśmiewanie Ciebie. Można tylko prostować pewne rzeczy, widownia się znudzi, bo ile można o tym samym?

To jest już nudne dla młodych głów.

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny pełna zgoda co do Twojej wypowiedzi. Również mam tak jak Ty, że z wieloma rzeczami/działaniami Marka się nie zgadzam, wiele spraw możnaby zupelnie inaczej rozwiązać, ale w tym wszystkim szanuję jego wolną wolę, szanuję to, że jestem tutaj i mogłem dzięki miejscu, które stworzył, jak również spoko chłopakom, otworzyć oczy na wiele kwestii odnośnie relacji damsko-męskich.

 

Tak jak napisałeś grunt to mieć własny rozum i samemu wszystko filtrować i wyciągać wnioski zgodnie ze swoim intelektem. Audycje Marka moim zdaniem należy traktować jako swoisty dodatek do forum, taki background jego uniwesrum jak to nazwałeś, takie zadanie domowe dla chętnych i ciekawskich jego osobistych opinii. Głównym trzonem i fundamentem jednak zawsze pozostanie forum i ta społeczność.

 

Co do 'hejtingu' mam zdanie jak większość ogarniętych tutaj gości - w ogóle nie dyskutuje z przejawami szyderstw, podśmiechujek i tym podobnych w moją stronę. Takie osoby mają od razu czerwoną flagę u mnie i nawet nie poniżam się by przeżywać, emocjonować i tracić swój cenny czas grając w gierki takich osób, dając im pożywkę, atencję i więcej powodów do robienia gnoju. Każdy ma swoją osobowość i sposób postępowania - w pełni to akceptuję, każdy w swoim życiu ma co innego do przepracowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą metodą na hejterów jest zlać ich ciepłym moczem. Mam oczywiście na myśli tych mniej groźnych idiotów, którzy szukają poklasku i czerpią przyjemność z dogryzania innym ;) 

Z grubszym kalibrem hejterki trzeba się rozprawiać bezlitośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.