Skocz do zawartości

Była zaprosiła mnie na imprezę


Awak

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baca1980 napisał:

Całkowite zerwanie to najlepszy sposób na pokazanie że już Ci na niej nie zależy. Uwierz mi nie ma lepszego sposobu na ex. I jeszcze jedno nie wierz  że w związkach jest jeszcze "druga" szansa. To mrzonka i pobożne życzenie a tak naprawdę jest to przedłużanie agonii. Sam to przerabiałem i nie polecam. 

Podpisuje się obiema rękami i cytuj, aby @Awak i każdy inny młodociany kasztan sobie to zapamiętał i stał się dębem. Jak sobie dziś przypomnę moje białorycerskie spotkania z byłą "może przejdziemy się na spacer, jestem akurat w mieście". Boże święty wybacz mi te ponad trzyletnią żenade.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Awak napisał:

Też działa na jej korzyść że to impreza jej znajomych z którymi nie miałem dużo kontaktu

Byłem kiedyś z byłą dziewczyną na imprezie, na której byli WYŁĄCZNIE jej znajomi i do dzisiaj wspominam to jako koszmar. Zdecydowanie nie polecam Ci pójścia na taką imprezę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Awak napisał:

powiedziała że czasem pary się rozchodzą potem schodzą

Tak powiedziała, bo jej to na rękę.

 

W jej oczach już jesteś 

5 godzin temu, Awak napisał:

pieskiem. 

 

8 godzin temu, Awak napisał:

pokazać że rozstanie mnie nie boli

Ale przecież boli :)

Ona to  wyczuwa, czyta z Ciebie jak z otwartej książki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie spodziewałem się takiego odzewu i pomocy. Dziękuje wam jeszcze raz za pokazanie mi jak to wygląda z waszej strony. Rozjaśniło mi teraz całą sytuację i wiem już w którym kierunku iść. Wyciągnąć wnioski, popracować nad sobą i swoim charakterem, skończyć bycie miłym pantofelkiem i zacząć bawić się życiem. @Ivar dobrze to podsumował:

1 godzinę temu, Ivar napisał:

niech spier@#la.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Awak

 

1. Ona nie ma z kim iść, a nie chce sama, bo co koleżanki powiedzą,

 

2. Trzyma Cię na orbicie, na wszelki wypadek, żeby nie zostać samej, jeśli nowa gałąz się nie znajdzie lub nie wypali.

 

Moja była podobnie chciała, ale posłałem ją na drzewo. Tobie radzę podobnie, bo im dłużej będziesz miał z nią kontakt, tym bardziej będziesz cierpiał.

 

Zajmij się twraz sobą, poczytaj podobne tematy.

 

P.S. tej gadki o braku decyzyjności nie bierz do siebie, bo przyczyna może być i pewnie jest inna. One nigdy nie mówią prawdy, gdy same odchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.