Skocz do zawartości

Młode Polki ujawniają ilość swoich partnerów seksualnych


Rekomendowane odpowiedzi

Wracam ze spaceru i siadam do iPada z herbatą. I co znajduję? Taką oto perełkę. Nasze Panie (często w wieku 15-17 lat) chwalą się swoim przebiegiem. Zobaczcie materiał 'Liczba partnerów seksualnych' w powiązanych w linku poniżej. Otwiera oczy!

 

https://www.wykop.pl/link/4926517/facebookowa-grupa-dziewczyny-bez-tabu-ujawnia-jakie-polki-sa/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake tyczy się tego co wstawiłem, a grupę usuwają, bo dziewczyna napisała, że zdradziła i jakiś użytkownik wykopu napisał do jej chłopaka z tym jej tekstem. Grupa i tak istnieje tylko chyba pod lekko inną nazwą.

 

Edit:

 

Chodzi o to

 

comment_HvzBLXLgQblHW2wd3s7muqxlPGZ06cxD

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małolatki, tak od 20-23 mają ładne ciała, ale w łóżku są słabe, nie wolno zbyt mocno ponieść się fantazji bo można skrzywić im psyche, dużo gadają a jak przychodzi do rzeczy, to mocne w gębie tylko :P .

Wczoraj wyjebałem 29-latkę, ta to się dopiero ruszała w wyrku, niespożyte siły :D .

No. ale co do tematu, patologia społeczna, przecież to pieprzone gówniary, choć jak będą chciały się ruchać, to zawsze znajdą kolesi do tego, kobiety w naszych realiach mają znacznie znacznie łatwiej.

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patton napisał:

A jeśli trafi się jakiś mądrzejszy który odmówi, to od razu zwarcie styków plus próby zrobienia smrodu za jego plecami.

Oj tak, jak laska chcę żebyś ją wyruchał, a Ty odmawiasz, to szykuj się na kłopoty.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Motha napisał:

Oj tak, jak laska chcę żebyś ją wyruchał

W moim przypadku jeśli ja bym nie chciał, to chcieć to by sobie mogla.

 

6 minut temu, The Motha napisał:

Ty odmawiasz, to szykuj się na kłopoty.

Miałem tak w czasach szkolnych z taką może nie grubą, ale tak z kilka kg to by mogła schudnąć. I nie dość że była natrętna jak mucha, to jak odmówiłem to potem prawdopodobnie ona z innego numeru tak z kilkanascie razy dziennie dzwoniła, plus narobiła smrodu za plecami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Patton napisał:

Plus z tego taki że oficjalnie wiadomo które trzeba omijać z daleka.

No właśnie nie, obczaiłem na fb, że do tej grupy przyjmują tylko kobiety i jeśli profil jest pełny oraz ma kilka lat. 

Informacje zbyt łatwo nie wyjdą na światło dzienne, poza tym większość wyznań jest anonimowych (adminka umieszcza).

 

@lxdead

Nie każda jest kurwiszonem, ale niestety na te porządne można trafić tylko przypadkiem bo żyją pracą, ewentualnie jakimiś swoimi zainteresowaniami.

A taki ze mnie szczęściarz, że zapewne prędzej wyjadę z maczetą do dżungli jak Rambo niż to się stanie. Z resztą w późniejszym wieku już i tak się nie zweryfikuje czy była porządna czy nie i tutaj cały pies ujebany.

 

Osobiście począwszy od grudnia ubiegłego roku zaczęło mnie brać zwątpienie w sens związku. Widząc to jak spora część dziewczyn może się puszczać bez hamulców a potem będą chciały znaleźć frajera jak nie wyjdzie... Nie wierzę w uczciwość, uczucia i lojalność od doświadczonej samicy. Dany facet ma być jedyny i w centrum dla swojej kobiety inaczej basta i nie mam mowy o bawienie się w związki. Jeszcze z samicami na wschód jest to możliwe, ale tak samo doświadczenie seksualne rodzi patologie. Przy tym nie sądzę, że z wiekiem coś się zmieni pod względem znalezienia "Himalajki". Podjąłem decyzje, że do października jeśli sobie kogoś nie znajdę to pie... to wszystko i olewam uczciwą monogamię. Chociaż na pewno ciężko będzie psychicznie ogarnąć bo co jakiś czas są trudniejsze okresy i załamania. Zostaną dziwki, Azjatki, ewentualnie jakieś Murzynki oraz cała reszta tego typu, chociaż nienawidzę podróży i gorącego klimatu. Z nimi nie będzie tyle pajacowania, zabiegania i roszczeniowości. Dość już się starałem, próbowałem być w różnych miejscach i traciłem czas bezskutecznie. Sporo kobiet jest rozwiązłych to już oczywiste ale jest też druga strona. Jak młode to cwane, że samo się znajdzie i czekają, aż książę Abu Muhammad na białym koniu sam łaskawie będzie stawał na głowie aby ją odnaleźć. Same dupy nie ruszą bo są leniwe i tylko chcą leżeć i pachnieć... Znam kilka mocno prawdopodobnych dziewic ale część z nich jest dla mnie nie atrakcyjnych a jedna w miarę okej ale jest k-popową dziwaczką i wiesza sobie nad łóżkiem zdjęcia koreańskich lalusiów. A co do wybrzydzania młodych i to nawet średnio atrakcyjnych dziewczyn to kosmos. Z tego co widuje sporo z nich jest o jedno oczko lub dwa atrakcyjniejszym od niej chłopakiem. Powalone czasy nastały, gdzież bym w młodości przypuszczał, że tak to wszystko się skończy.

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Analconda napisał:

21 lat 15 partnerów.

 

Ach ta kobieca monogamia...?

Ona chyba w żadnym dłuższym związku nie była, typowa klubowiczka?

 

Cóż począć, taka moda.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Analconda napisał:

Ja podobnie, ale tylko z wiekiem i 0 partnerek ?

Wszystko przed Tobą :P 

 

Godzinę temu, Brat Jan napisał:
10 godzin temu, Analconda napisał:

21 lat 15 partnerów.

 

Ach ta kobieca monogamia...?

Czepiasz się @Brat Jan. Przecież 15/21 to daje zaledwie 0,71 partnera na rok. To wcale nie tak dużo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.