Skocz do zawartości

Desperacja facetów chyba sięgnęła zenitu :-(


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Patton napisał:

Jakbym czytał o mojej siostrze, tzn jest po 30, studiach, nie pracuje, mieszka ciagle z nami, często pokazuje fochy, w domu oczywiście nic nie robi, pasozytuje na innych oprócz mnie, co jest zasługą forum, wyżej sra niż dupę ma. I mało tego że ciągle gra na smartfonie, to nawet jej się nie chce szukać pracy. 

 

I ciekawe czy taki @Still dał by sobie z nią radę.

Jakbym czytał o mojej byłej ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, qbis napisał:

Jakbym czytał o mojej byłej ?

Jak się z nią czasem tak ostrzej kłócę jak np chce na jakimś moim sprzęcie pasożytować, i jej na to nie pozwolę, to jest mi nawet w stanie powiedzieć że mam spierdalać, co oczywiście mam w dupie.

 

17 minut temu, Still napisał:

A ładna jest?

Musialbym jakoś zdobyć jej zdjęcie i wysłać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Libertyn napisał:

@Patton Ty sadolu. Sugerować @Stillowi taką katorgę..

@Still

Ale co śmieszne to twierdzi że nikogo nie chce.

17 minut temu, wojkr napisał:

800 zł....czułbym się  jak bym te 800 zł zgubił....

Ja bym te 800 zł wolał wpłacić na forum.

 

23 minuty temu, Obliteraror napisał:

to już lepiej kutasa w gniazdo wściekłych szerszeni wsadzić

Osobiście to bym wolał w to.

depositphotos_63352811-stock-photo-iron-

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

a co na to rodzice?

Próbowali coś z tym zrobić, ale ona sobie i tak nic z tego nie robi. Jak np miałem z nią jakieś spięcie i mówiłem żeby w końcu poszła do pracy, to mówiła że jestem świnią i od razu odchodziła. A teraz to tak jej to mówię to uruchamia standardowe teksty typu, a ty to i tamto, albo i nawet sobie na mnie głos próbuje podnosić, co dzięki forum nie daje żadnego efektu. Ale jak ją wtedy opierdolę to czasem przez dłuższy czas tzn x dni nic nie próbuje, ale też bywają dni że się zachowuje normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

30 letnia kobieta 

Właściwie już po 30.

 

18 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

a to nie jakaś nerwica kiełkująca w depresje?

Nie mam pojęcia.

 

19 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Ma jakiś zawód "sukcesy"?

O ile dobrze pamiętam to skończone zarządzanie czy coś takiego. Od kilkunastu lat ma prawko, ale bardzo krótko jeździła. A niedawno przez przypadek od matki się dowiedziałem że jak zdała prawko to od babci dostała kasę na samochód, no ale nie wiem ile, ale zwyczajnie to olała, nie kupiła i kasę sobie zostawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Patton napisał:

Jakbym czytał o mojej siostrze, tzn jest po 30, studiach, nie pracuje, mieszka ciagle z nami, często pokazuje fochy, w domu oczywiście nic nie robi, pasozytuje na innych oprócz mnie, co jest zasługą forum, wyżej sra niż dupę ma. I mało tego że ciągle gra na smartfonie, to nawet jej się nie chce szukać pracy.  

Jakby tak mężczyzna robił, po 30 nie pracował , to Panie by się nie za bardzo chciały z takim delikwentem zadawać.

Niech Twoja siostra się cieszy, że ktoś się nią interesuje, na jej miejscu szukałbym bogatego męża póki może.

 

A nie ma czasami jakiejś niskiej samooceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Jakby tak mężczyzna robił, po 30 nie pracował , to Panie by się nie za bardzo chciały z takim delikwentem zadawać.

Jakoś mi to przypomniało słynnego sprzedawcę parasoli bojowych.

 

2 godziny temu, PewnySiebie napisał:

na jej miejscu szukałbym bogatego męża póki może.

No to by jej wtedy chyba odjebało do końca, i już chyba w ogóle do końca życia by nic nie robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

Ja znam mało takich Pań, ale znajdą się: nigdy nie pracowały, wiek około 30.

Okres początkowy jakoś przebimbały: technikum wieczorowe, jakieś kursy, potem studia zaoczne, rok czy dwa na bezrobociu, bo do pracy się nie garnie, a i pyk ślub.

Chłop zarabia 3k i jakoś wystarcza.

Teraz doszło 500+ i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ślub mojego brata nie pójdę mówiłem mu że popełnia błąd.  Są faceci którzy płacą kobiecie za samą rozmowę to już jest poziom upodlenia maksymalny niegodny nawet zwieżęcia. A kobiety na tym zyskują ich wymagania i ego rosną w zastraszającym tępie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/29/2019 at 8:05 PM, PewnySiebie said:

Moim zdaniem @iry napisał to w najbardziej brutalny sposób. Ale prawda boli. Facet który nie jest atrakcyjny w żaden sposób (brak statusu, atrakcyjności) raczej nie wzbudza w kobietach pożądania,

Tak samo jak brzydka kobieta nie wzbudza w mężczyznach pożądania. Nie ma co się dziwić.

Ale w tym przypadku mi się wydaje, że zaproponowana kwota wynika z braku pewności Siebie lub po prostu zbyt wysokich oczekiwań.

Fakty są inne - widziałem (na własne oczy - tak) jak atrakcyjni mężczyźni uprawiają seks z kobietami 120+ kg. Skoro im stanął i z własnej woli z nią kopulowali to wzbudza porządanie. 

To co chciałem podkreślić to to że na tym forum wypowiadanie się o wyglądzie przeciętnego mężczyzny w najbardziej pogardliwy sposób jest uznawane za brutalną prawdę, za to wypowiadanie się tak o przeciętnych i brzydkich kobietach jest obrażaniem kobiet. Noż kuźwa, tutaj miało być bez podwójnych standardów.

To że nazywacie coś inaczej ale robicie dokładnie to samo co panie na kafeterii tylko nazywacie to inaczej nie zmienia faktu że to jest to samo. 

Wszędzie w mainstreamie wygląd mężczyzny jest zaniżany na zasadzie

Brzydki mężczyzna (mały odsetek) - kawałek gówna, nieludź 
Przeciętny mężczyzna (większość mężczyzn) - brzydki mężczyzna
Przystojny mężczyzna (mały odsetek) - przeciętny mężczyzna
Męski model, idealne ciało i twarz (baaardzo mały odsetek) - przystojny mężczyzna

Podczas gdy kobiet jest zawyżany na zasadzie

Brzydka kobieta (mały odsetek) - ponadprzeciętnie atrakcyjna
Przeciętna kobieta (większość) - bardzo atrakcyjna
Bardzo atrakcyjna kobieta (mały odsetek) - modelka, piękność.
Modelka, piękność  idealne ciało i twarz (baaardzo mały odsetek) - Bogini!!!

Powtarzam czym nasze forum się dzisiaj różni od feministycznego mainstreamu? Bo właśnie widać że niczym - jak Redpill wejdzie za mocno to robicie dokładnie to samo. 

Czyli Feminazizm i Redpill mają jednego twórce... Jesteśmy w dupie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panther napisał:

Fakty są inne - widziałem (na własne oczy - tak) jak atrakcyjni mężczyźni uprawiają seks z kobietami 120+ kg. Skoro im stanął i z własnej woli z nią kopulowali to wzbudza porządanie. 

Primo: poŻądanie.

Secundo: Różne są parafilie.

Jeden się wznieci dopiero, jak mu partnerka wetknie palec w czoko, inny jak pani ma 120+ kg.

Nie generalizowałbym. To, że tego typu parafilia mocno rzuca się w oczy, bo para mocno rozjeżdża się w SMV nie oznacza, że takich ludzi jest multum. Padasz ofiarą błędu poznawczego p.t. efekt potwierdzenia.

 

2 godziny temu, Panther napisał:

To co chciałem podkreślić to to że na tym forum wypowiadanie się o wyglądzie przeciętnego mężczyzny w najbardziej pogardliwy sposób jest uznawane za brutalną prawdę, za to wypowiadanie się tak o przeciętnych i brzydkich kobietach jest obrażaniem kobiet. Noż kuźwa, tutaj miało być bez podwójnych standardów.

Ja nie widzę tego typu zachowań.

ACZKOLWIEK są miejsca na forum, które generalnie omijam - dramowątki/prężeniowątki w rezerwacie mnie nie kręcą ?

2 godziny temu, Panther napisał:

Wszędzie w mainstreamie wygląd mężczyzny jest zaniżany na zasadzie

Też nie widzę takich założeń.

Widzę za to próby nazywania szamba perfumerią w odniesieniu do kobiet.

Teraz nazywa się to "ruch body positive", wmyśl zasady, że mądra nazwa przykrywa faktyczne spierdolenie...

 

2 godziny temu, Panther napisał:

jak Redpill wejdzie za mocno to robicie dokładnie to samo. 

Moja racja jest mojsza niż Twojsza ?

Też strasznie generalizujesz.

Ja np dostrzegam sporo męskiego spierdolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.