Skocz do zawartości

Koleżanka do łóżka i dziwne zachowanie.


qbis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jestem w związku z dziewczyną ponad rok, razem mieszkamy. Seks uprawiamy dość często.

 

Podczas seksu kręci Ją wizja jeszcze jednej dziewczyny w łóżku. Pyta się co bym robił z innymi. Dodatkowo kręci ją cuckold, ale w drugą stronę (Ja rucham, ona patrzy lub rucham koleżanki i jej wszystko opowiadam ze szczegółami). Poza łóżkiem jest dość mocno zazdrosna. Ostatnio odkryła, że świruję trochę z koleżankami i bardzo się obraziła.

 

Nie wiem o co jej chodzi. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka wg powyższych danych ma rozdwojenie jaźni i albo sobie robi jaja albo patrzy czy twardo wykorzystasz sytuację do spełniania swoich zachcianek i zlewania jej ewentualnych histerii.

Jeśli zaczynasz się zastanawiać o co chodzi kobiecie to albo się uzbrój w twardą dupę, albo spadaj jeśli takiej nie masz, bo widocznie panienka zaczyna się w relacji rozpychać i dominować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, qbis napisał:

Cześć,

 

Jestem w związku z dziewczyną ponad rok, razem mieszkamy. Seks uprawiamy dość często.

Pozazdrościć

21 godzin temu, qbis napisał:

Podczas seksu kręci Ją wizja jeszcze jednej dziewczyny w łóżku. Pyta się co bym robił z innymi. Dodatkowo kręci ją cuckold, ale w drugą stronę (Ja rucham, ona patrzy lub rucham koleżanki i jej wszystko opowiadam ze szczegółami).

Cuckquean się to chyba zwie. Jak masz szanse to weź jakąś dziewczynę dodatkowo. W necie się roi od panien co by na to poszły.

21 godzin temu, qbis napisał:

 

Poza łóżkiem jest dość mocno zazdrosna. Ostatnio odkryła, że świruję trochę z koleżankami i bardzo się obraziła.

Chyba rozdziela te dwie strefy. Chyba pragnie emocjonalnie czegoś więcej i zależy jej na relacji jako takiej.

21 godzin temu, qbis napisał:

 

Nie wiem o co jej chodzi. Ktoś coś?

Porozmawiaj z nią o tym. Nie siedzimy w jej głowie. Wiele związków się rozpada przez to że ludzie nie rozmawiają ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 14:35, qbis napisał:

Pyta się co bym robił z innymi.

 

W dniu 29.04.2019 o 14:35, qbis napisał:

Poza łóżkiem jest dość mocno zazdrosna. Ostatnio odkryła, że świruję trochę z koleżankami i bardzo się obraziła.

Ja podam inne rozwiązanie zagadki niż Bracia, i być może - błędne...

Bo moja podejrzliwa natura każe mi sądzić, że ona jest zazdrosna jak każda kobieta, i to widać - fochy. A pytanie co byś zrobił z innymi, to swego rodzaju rozgrzeszenie... bo to pytanie, czy brałbyś inną będąc z nią. Czyli, czy byś ją zdradzał (bo nieważne że obie naraz - dla kobiety to i tak będzie zdrada, nie teraz to później do takiego wniosku dojdzie).

A skoro ty byś ją zdradził, to ona nie jest winna że ona też...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kespert napisał:

 

Ja podam inne rozwiązanie zagadki niż Bracia, i być może - błędne...

Bo moja podejrzliwa natura każe mi sądzić, że ona jest zazdrosna jak każda kobieta, i to widać - fochy. A pytanie co byś zrobił z innymi, to swego rodzaju rozgrzeszenie... bo to pytanie, czy brałbyś inną będąc z nią. Czyli, czy byś ją zdradzał (bo nieważne że obie naraz - dla kobiety to i tak będzie zdrada, nie teraz to później do takiego wniosku dojdzie).

A skoro ty byś ją zdradził, to ona nie jest winna że ona też...

 

Usprawiedliwianie swojej zdrady  w razie czego  też tak uważam.

Laska coś kręci, ale w sumie korzystaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja panna wie, że w poprzednich związkach miałem problemy z wiernością, miałem dwie dziewczyny na raz itp. Mam wrażenie, że przyjęła to jako część mojej natury, i że to przeszłość :)

 

Problem jest taki, że o wielu rzeczach zapominam. Chyba z Nią gadałem nt. trójkąta, ale chyba był schemat taki, że się zgodziła, Ja zacząłem obczajać panny i robiła się zazdrosna - nici z tego wychodziły. Oczywiście Ona nie robi wielkich scen zazdrości, nie chcę Waszych oczach robić z Niej jakiejś pojebanej babki. Jest zazdrosna, widzę to, ale nie krzyczy na mnie, kiedy oglądam się za pannami zazwyczaj strzela krótkiego focha (którego olewam). W publice nie ukrywa, że jest ze mną i podobne rzeczy. Myślę, że jest to taka "zdrowa" zazdrość. Ja dla równowagi mam wszystko w dupie, wszystko olewam i nie jestem wcale zazdrosny ? ? ?

 

Pogadam z Nią dzisiaj, ale najpierw muszą ją dopilnować, żeby zrobiła obiad i wyniosła śmieci. Będę nadawać na bieżąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie myślę, że skoro

W dniu 29.04.2019 o 14:35, qbis napisał:

kręci Ją wizja jeszcze jednej dziewczyny w łóżku

ale

W dniu 29.04.2019 o 14:35, qbis napisał:

odkryła, że świruję trochę z koleżankami i bardzo się obraziła

to znaczy, że jednak nie kręci.

 

Wydaje mi się, że powie wszystko, żeby Cię zatrzymać, i mówi, albo i robi rzeczy na które może nawet nie ma ochoty. Wydaje mi się, że realnie nie zgodzi się na drugą, i będzie ją postrzegać jako konkurencję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alfa_sralfa napisał:

 

 

O tym nie wiedziałem. Ona miała psychopatycznego ojca, takiego prawdziwego psychopatę - pojeba, który rozbił rodzinę. Nie utrzymuje z nim kontaktu od 2,5 roku. Zapomniałem też dodać, że od dłuższego czasu ma depresję. Zmusiłem ją do odwiedzin psychiatry, podjęła terapię. Psychiatra był zdziwiony, że nie było alkoholizmu w jej rodzinie. Obecnie z psychiką ma znaczną poprawę, sam to zauważyłem. Leczenie podjęła miesiąc temu, a pierwsza propozycja koleżanki była pod koniec grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niektóre kobiety nie mają po prostu nic przeciwko takim zabawomw ramach odmiany i tyle. Nie zawsze trzeba się w tym paranoicznie doszukiwać drugiego dna. Fakt, z wszystkich kobiet, które jakoś bliżej (głębiej xd) znałem miała tak tylko jedna i fakt miała kosmiczne libido. Rzadko bo rzadko ale zdarza się. My mamy fantazje, kobiety też miewają - a niektóre chcą nawet je spełniać :)

 

PS. Ta moja była w zupełności zdrowa na umyśle, w miarę normalne dzieciństwo itd. No tylko po prostu taka sucz jakich mało :D

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.