Skocz do zawartości

Czy kochaliście kiedyś kobietę, która na to nie zasługiwała np. źle was traktowała?


Rekomendowane odpowiedzi

Lub olewała? Tylko piszcie szczerze bez ściemy, że nigdy w życiu bo kochaliście tylko te dobre i czułe dla was;) Nie chodzi mi o uganianie się za taką kobietą- bo wiadomo, że macie swój honor, bardziej o  same uczucia do niej.

Takie kobiety nie stawiam za wzór i sama nigdy nie będę dążyć żeby stać sie taka jak one, jednak znam kilka przykładów z mojego środowiska, kiedy faceci zakochiwali się w kobietach mających ich krótko mówiąc gdzieś, więc zwyczajnie ciekawi mnie skąd bierze się takie zjawisko, czy chodzi o emocje, czy po prostu ta kobieta miała "to coś" czego nie miały inne, a tak pechowo się złożyło, że przy tym miała charakter jaki miała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Pierwsza traktowała mnie źle. Dostałem kosza i mnie unikała. A ja 5 siedzeń za nią usychałem. A ona byla nieczuła. Miałem 15 lat :P

Jej to coś to była pewna ckliwość, empatia, pogoda ducha. No i była bardzo ładna.

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Natii napisał:

szczerze bez ściemy, że nigdy w życiu bo kochaliście tylko te dobre i czułe dla was

Byłem w toksycznym związku, pani niszczyła mnie z całych sił ale była też dobra i czuła. Tak 50/50. W zależności od humoru lub poziomu hormonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Natii napisał:

kiedy faceci zakochiwali się w kobietach mających ich krótko mówiąc gdzieś, więc zwyczajnie ciekawi mnie skąd bierze się takie zjawisko

Wg mnie bierze się z niskiego poczucia własnej wartości... Chce się dowartościować atrakcyjnym partnerem. No i sama niedostępność jest także pociągająca, wszak im bardziej coś niedostępne, tym bardziej chcemy to mieć... Taki odpowiednik męskiego bad boya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie zasługuje na miłość mężczyzny. Jak sobie pomyślę, że one nie potrafią odczuwać tej głębi to mi po prostu żal tych istot. Za to potrafią robić wokół siebie szum.

Godzinę temu, Natii napisał:

bardziej o  same uczucia do niej.

Musiał bym mieć coś z masochisty żeby się tak wpakować.

Godzinę temu, Natii napisał:

ta kobieta miała "to coś" czego nie miały inne

Tak chodzi o odpowiedni zapach cipy, resztę mózg sama sobie dopowiada, racjonalizuje dokładnie jak kobieta (to moja interpretacja.) Całe szczęście haj hormonalny nie trwa wiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy i nie ma w moim przypadku takiej opcji @Natii.

Jak mogę kochać kogoś, kto mnie nie szanuje? To jest czysty absurd i niedorzeczność. Takiej laski nawet nie da się lubić, o głębszych uczuciach nie wspominając ;)

10 godzin temu, brama85 napisał:

Najgorzej jest kochać matkę, która na to nie zasługuje. To jest dopiero bolesne.

Nie zazdroszczę ludziom, którzy musieli przesz to przejść @brama85. Kobietę można olać, z olaniem matki jest większy problem.

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare dzieje @Natii. Jeszcze licealne. Choć z późniejszej perspektywy z tekstu Grechuty "czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie" obstawiał bym raczej pożądanie, więc dosyć tandetny w sumie fundament. Nieoczekiwanie moja polonistka przyszła z odsieczą widząc "cierpienia młodego Werthera" ;) W czasie lekcji zawiesiła głos, dłuższą chwilę na mnie popatrzyła i powiedziała "przecież ty masz te swoje diody i tranzystory" po czym wróciła do tematu. Buuum. Jeśli taki miała cel, to zadziałało. Czasem kilka słów wywołuje lawinę. 

Stal nie hartuje się na słoneczku pod palmami. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szninkielka napisał:

teraz wie że jesteśmy podgatunkiem. Ha, ha, ha.

Tu w zasadzie nie ma się z czego śmiać. Panie en masse robią wiele, żeby traktować je jak przedmioty. Często tylko jednorazowego użytku. Najgorsze, że same sprowadzając się do roli rzeczy, narzekają na przedmiotowe ich traktowanie, seksualizację itp hipo-pierdoły. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.