Skocz do zawartości

Dziewczyny bez tabu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie :) 

W internecie kręci się afera (mowa nienawiści wobec ich:lol:, tak jest, gdy brak jest argumentów naszych drogich pań :D na temat kobiet. Powiecie nic nowego? A skądże ;) No dobra.... to lecimy, będzie wesoło.

Mamy swoje forum co nie? Niby tajne przez poufne, ale każdy obcy ma dojście ;) Nie kryjemy się, piszemy się jak jest. A kobity co? Mają swoje tajne grupy na fejsie itp. Wielkie mi co :P Chcą to mają, kto komu wolności słowa zabroni. 

Emocje rządzą kobietami, to wiemy bardzo dobrze, ale czasami aż za bardzo ;) Na pewnej grupie na FB pod nazwą "Dziewczyny bez tabu", damy rozpisywały się na temat tego, że zdradzały, w jaki sposób to robiły i dlaczego. Pamiętacie słowo tajne? Tak. Ale laski pisały to pod swoimi nazwiskami :lol: Jedne pisały, że jest wolność, inne je krytykowały. Usprawiedliwienia? 

- Brak emocji. Tutaj na forum, doskonale to rozumiemy( Nie akceptujmy;) 

- Bo się nudziły B)

- Bo to wina faceta - Bez komentarza.<_<

 

Panowie z "wykopu", postanowili zawiadomić mężów, partnerów o takim procederze. I zaczęła się wojna! Groźby, szantaże, grupa zmieniła też nazwę i została utajniona. Moim zdaniem, dziewczyny/kobiety/żony, już dawno przekroczyły cienką czerwoną linie jeżeli chodzi o zdrady.

Te wybielanie się, dlaczego zdradzały, brak poczucia winy i zwalanie odpowiedzialności na faceta.... Brak wstydu!!!! Żygać się chce! 

 

No dobra a teraz perełki :ph34r:

 

 

comment_HWlx8W1hRWsX0qVhXnNOZZB1IDHfBVZE,w400.jpg

 

 

 

comment_HSVNwahWBwi9nG1qJNPpZ2TW9mgisrny,w400.jpg 

 

 

 

Ah te szowinistyczne męskie(debile) świnie! Doprowadziły do tego, że administratorki nie potrafiły uchronić drogich pań, przed pogrążeniem się! Ale....! Mają nadzieje, że grupa poprawiła edukacje seksualną(zdrady). Normalnie skarbnica wiedzy,jak zdradzać!

comment_8JayJ2NUjsHKW8HEx3q7wS0lxvOolsbg,w400.jpg

 

 

 

8ae9a1e915e80043gen.jpg

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

 

 

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

 

 

Sorry @Marek Kotoński za słowa! Niech mi teraz ktoś powie, że jestem Cynicznym Skurwysynem!

 

  • Like 13
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Still napisał:

Ale laski pisały to pod swoimi nazwiskami :lol:

Beka, beka, beka do sześcianu :)

 

40 minut temu, Still napisał:

Te wybielanie się, dlaczego zdradzały, brak poczucia winy i zwalanie odpowiedzialności na faceta

Ta cała "grupa wyznaniowa" gdzie dziewczyny wyznają swe grzechy to tylko dla nich kanał do publicznej racjonalizacji ich zdrad oraz dowód społeczny że robią dobrze.

41 minut temu, Still napisał:

Niech mi teraz ktoś powie, że jestem Cynicznym Skurwysynem!

Jasne, czego się nie robi dla kumpli!

Już mówię: jesteś Cynicznym Skurwysynem, @Still.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Motha napisał:

ja jestem cynicznym skurwysynem, i to kobiety mnie tego nauczyły.

@Still

No a ja się tego sam nauczyłem, i do tego kiedyś słyszałem od matki że zachowuję się jak egoista. A w pracy od nosacza po 30 że jestem gburem i narcyzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pewność siebie naszych wspaniałych kobiet sięgnęła zenitu. Teraz pod swoimi własnymi imionami i nazwiskami racjonalizują swoje własne kurestwo. Tak, dokładnie tak, inaczej nazwać się tego nie da. Beka jest jeszcze większa, gdyż były pewnie przekonane, że to się nie wyda, to trzeba nie mieć za grosz oleju w głowie oraz wyobraźni. 

Zwróćcie uwagę na wpis Moniki Bo. Zdaje się, że Monika doskonale wie co zrobiła i doskonale zdaje sobie sprawę co się stanie, gdy się znajomi i rodzina dowiedzą, a może już wiedzą ☺

Ja również zaliczam się do grona cynicznych skurwysynów i nie jest to powód do wstydu. To bezcenna wiedza oraz doświadczenie. Takich jak my tworzą nasze panie, teraz patrzcie na swoje wytwory. Tak, to wasza wina. 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Still napisał:

Pamiętacie słowo tajne? Tak. Ale laski pisały to pod swoimi nazwiskami :lol:

Ale idiotki ??? Niektóre to ewidentnie mają trociny zamiast mózgów :P 

 

A te przykłady konwersacji z tej "tajnej" grupy to skąd wykopałeś @Still :) 

Edytowane przez DanielS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku są czasami reklamy jakiś ludzi, instytucji, trenerów osobistych, persnolanych i tak dalej.

Pewnego razy była reklama gościa który prawdziwy kancelarię adwokacka, pod spodem komentarz żony mojego znajomego

''Jak będę się rozwodziła, to na pewno zgłoszę się do Pana'' :P

 

Mają kredyt na kilkanaście lat i dwoje małych dzieci :) .

Panie to mają tupet, pod swoim imieniem i nazwiskiem coś takiego pisać :D .

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Quo Vadis? napisał:

@Lambert Jasne ale teraz kobiety o tym otwarcie mówią, nie wstydzą się tego. Ba, to już początek jakiejś nowej mody i zobaczymy może za jakiś czas zdjęcia na fejsbuczku i innych z hashtagiem zdrada? #metoo

Zawsze tak było, one to forum traktują jak ploteczki z koleżankami, a co one między sobą opowiadają to już wszyscy dobrze wiemy. Różnica jest tylko taka że od koleżanki ciężko było taką informację wydusić, na forum wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to cieszy i raduje. Niech robią to coraz bardziej otwarcie, będzie można zaoszczędzić na kamerkach, podsłuchach i prywatnych detektywach.

 

- Kochanie, idę się jebać z Jurkiem z pracy, obiecał, że spuści mi się na twarz

- Spoko, mnie dziś Jolka obciągnęła po same bile, jak wrócisz to ci opowiem szczegóły

- OK, no to pa, kocham cię

- Papatki, kocham cię

 

Bez hipokryzji, bez oszukiwania, uczciwość przede wszystkim.

  • Like 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ano cóż, takie czasy. Brak ostracyzmu społecznego w przypadku kurewstwa, jak to było kiedyś i takie są skutki, do tego dochodzi "współczesne" podejście do seksu i tyla. Babcia kiedyś mi mówiła, jako jedyna w rodzinie, że nie dziwi mi się, że "nie przyprowadzam dziewuchy", bo teraz to same ladacznice są :D  Opowiadała mi, że kiedyś to by baba się brzydziła z jednym być, a drugiemu włazić do łóżka i że takie się piętnowało w ten czy inny sposób, ale kiedy to było? 60 lat temu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lxdead napisał:

Opowiadała mi, że kiedyś to by baba się brzydziła z jednym być, a drugiemu włazić do łóżka i że takie się piętnowało w ten czy inny sposób, ale kiedy to było? 60 lat temu.

Yhym, tak, same świętoszki kiedyś były. No proszę Cię babcia Ci przecież Nie powie, że dopóki Nie wpadła z dziadkiem to w chłopach przebiegała jak mogła. Tak było, jest i będzie! 

Edytowane przez Lambert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lambert Polska wieś w tamtych czasach i takie akcje :D  ? Coś Ci się chyba pomyliło.

 

Jeśli Twoja wpadła, to powodzenia, moja nie miała takiego "luksusu", bo do ślubu z dziadkiem została zmuszona z powodu braku "lepszych" (według jej rodziny) kandydatów. Taka była powojenna Polska.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lxdead napisał:

@Lambert Polska wieś w tamtych czasach i takie akcje :D  ? Coś Ci się chyba pomyliło.

 

Jeśli Twoja wpadła, to powodzenia, moja nie miała takiego "luksusu", bo do ślubu z dziadkiem została zmuszona z powodu braku "lepszych" (według jej rodziny) kandydatów. Taka była powojenna Polska.

 

 

Taka jest oficjalna wersja? Najlepszy kandydat był swoją drogą, ale na siano się chodziło z tym którego serce wybrało, a nie ojciec. A później co będzie to będzie. 

Ludzie się lubią wybielać. Na starość jest zawsze każdy przykładny, co by muchy nie skrzywdził. Normalnie święty za życia, jeden z drugim. Takie historie można między bajki włożyć.

Za przeproszeniem ruc*ali się ile wlezie, tyle że szybciej się wolność kończyła bo nie było antykoncepcji.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym niby ma świadczyć ten temat?

 

To jakby wyciąć z tego forum co 'smaczniejsze' kąski o zaliczaniu dla samej liczby, zemsty czy poczucia władzy, m.in. mężatek i nieletnich, o traktowaniu drugiego człowieka jak gówna, czy o obrzydzeniu na widok rodzica tylko dlatego że ten cierpi.

Wszystkie te przykłady tutaj są widoczne. Napiętnowane przez większość Braci, ale są.

 

Gdyby je wyselekcjonować, wyciąć i wrzucić na forum kobiet uprzedzonych do mężczyzn, z traumatycznymi przeżyciami, łatwo sobie wyobrazić efekt.

 

Przestańcie sobie budować obraz kobiet w oparciu o najbardziej zjebane jednostki.

Robicie sobie samym krzywdę.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lambert W mieście może, nie na wsi, gdzie każdy musiał zapierdalać czy to wokół domu, czy to w polu. Za dużo "Samych Swoich" musiałeś się naoglądać.

Nie neguję, że każda baba to AWALT, bo tak jest. Tyle że stwierdzanie, że w tamtym okresie czasowym tego typu rzeczy to po prostu idiotyzm.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lxdead napisał:

@Lambert W mieście może, nie na wsi, gdzie każdy musiał zapierdalać czy to wokół domu, czy to w polu. Za dużo "Samych Swoich" musiałeś się naoglądać.

Nie neguję, że każda baba to AWALT, bo tak jest. Tyle że stwierdzanie, że w tamtym okresie czasowym tego typu rzeczy to po prostu idiotyzm.

Zapieprzać w polu musieli, to prawda, No ale w czym to niby przeszkadza? 

Ja mam przykład z pierwszej ręki. Moja własna matka, prawie 35 lat temu wpadła z ojcem i pyk jest córeczka. To samo jej ciotka jeszcze wcześniej (pewnie z 50 lat temu). Dziadek wrócił dopiero trzy lata po wojnie, przygruchal sobie "wdowę" w angli i mu się wracać nie chciało do żony.

Tak jest nie tylko w mojej rodzinie, w innych jest podobnie. Tyle że o takich akcjach się nie dowiadujesz, bo to swego rodzaju tabu. 

Żeby nie było, porównanie skali zjawiska teraz i kiedyś byłoby idotyzmem to fakt. Co nie znaczy że kiedyś takie zachowania były jakimś marginesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, ostatnio poznałem bardzo atrakcyjną Panią w klubie. Świetnie tańczyła, świetnie całowała, jak się zrobiło gorąco, zasugerowałem że powinniśmy udać się do mnie. Stwierdziła że może jednak nie, bo ma męża i trójkę dzieci. 

 

Miałem coś jeszcze napisać ale w sumie zostawię bez komentarza ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da. Niczego nie zmieni. Teraz zwalą winę na Wykop. Nigdy nie dojdzie do autorefleksji. 

 

One i tak wygrały, bo ewentualny rozwód zapewnia kobiecie pełną ochronę. 

 

Facet cierpi tak, czy siak. Nie ma żadnego wyjścia dobrego, jeżeli zdradzała. To prawdopodobnie powód, dlaczego tak łatwo się chwalą, bez żadnej wyobraźni. Kobiety doskonale wiedzą, że nic, absolutnie nic im się nie stanie i nikt nie wyciągnie realnych konsekwencji. Róbta, co chceta w praktyce. 

 

Mężczyźni zostali systemowo wykastrowani. Jebani od najmłodszych lat w szkole (90% kobiety), w domu (toksyczne matki samotnie wychowujące dziecko), w pracy (promocja kobiet), podatkami (brutto-brutto), wszystkim kurwa. Rozejrzyjmy się. 

 

Dla mnie to jest terroryzm płci. Totalna agresja skierowana przeciwko mężczyznom, którzy nie mają żadnych narzędzi do obrony. A gadanie o pewności siebie, o samorozwoju jest pocieszające, ale realnie mało znaczy, bo cała maszynka systemowa działa przeciwko. 

  • Like 15
  • Dzięki 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.