Skocz do zawartości

Hejterzy Marka i forum


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Waszmościom!

 

Słucham sobie audycji Marka no i jak wiemy ciągle o nich wspomina. Groźby, obrazy, oszczerstwa etc. Z ludzkiej ciekawości zacząłem wyszukiwać tego szparka bzdurowskiego i myślę sobie o co chodzi z tym człowiekiem. I widzę faktycznie gość 35-40 w okularach przeciwsłonecznych  nagrywa jakieś bzdety, przeklina, używa słów "Kotońska kurwa" etc etc. Tak się zastanawiam czy ten człowiek nie ma rodziny znajomych? Jak się z tego tłumaczy? Co z pracodawcami, klientami? Przecież polska to mały kraj łatwo wyszukać informacje o innych jakie on daje o sobie świadectwo? Przecież to jest absolutnie niepoważne. Nawet jeśli Marek byłby faktycznie wszystkim tym, o czym mówi ten gość, ale forma, język, dziadowska jakość nagrań to jest po prostu dziwne, dziecinne nie rozumiem tego? Może mi ktoś rozjaśnić o co chodzi z tym człowiekiem?

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem....nie rozumiem, jak czegoś - kogoś nie lubię to nie oglądam/nie słucham....a tu gość odwala taka maniane jak by chodziło co najmniej o wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej...

Mi by było osobiście szkoda czasu na śledzenie kto co powiedział, napisał, kręcenie jakiś odpowiedzi, filmów, wylewanie z siebie takiego gówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że takich psychopatów jest multum którzy znecaja się psychicznie na najbliższych osobach. 

Takie zachowania trzeba naglasniać niech ludzie widzą że można o tym opowiadać, wielu mężczyzn wstydzi się mówić o toksycznej rodzinie partnerkach i ta zaraza niszczy ich od środka, niskie poczucie własnej wartości, stres a w rezultacie choroby i zaczyna się błędne koło. 

Tacy ludzie wstydzą się mówić o własnych słabościach popadają w depresję ponieważ boją się koleinach ataków. 

Co kieruję takimi ludźmi żeby znecać się na obcej osobie jak w przypadku Marka pewnie sami na to pytanie nie znajdą odpowiedzi, a co kieruje rodzicami pastwiacymi się nad swoimi dziećmi w taki sam lub nawet gorszy sposób? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z głową? A może próba wypłynięcia, zbicia popularności jako "jutuber", który obnaża bandę mizoginów i inceli ???

Jakoś trzeba się przebić przez ten tłum. A znajdować kolejne cele, obrażać ludzi, piętnować najprościej bo bazuje to na najbardziej prymitywnych instynktach ludzi, na potrzebie ośmieszania innych by czuć się lepiej, by przynależeć do lepszej grupy - sortu ludzi - wystarczy prześledzić filmiki ostatniego, nowego hejtera, pewnego młodego i wyszczekanego młodzika, który jazgota i napuszcza na Marka młodych gniewnych oszołomów.

Skutek - uwalony kanał na Vimeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że jeszcze nie wyszedłeś z matrixa i ktoś głosi takie tezy jakie głosi Marek.

 

I co sobie możesz pomyśleć? W jakim świetle to Ciebie stawia?

 

a) gość ma rację i muszę się wziąć za siebie;

 

b) gość ma rację i ze mną wszystko ok;

 

c) gość nie ma racji bo to burzy cały obraz rzeczywistości.

 

Myślę, że jak ktoś się zalicza do c to może odpowiadać agresją.

Edytowane przez Sceptyczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Z ludzkiej ciekawości zacząłem wyszukiwać tego szparka bzdurowskiego

Też niedawno z ciekawości rzuciłem okiem na blogi hejterów których oczywiście nie da się czytać. I o ile ten od szparka można uznać za prowadzony przez kretyna, to ten od kanistra za prowadzony przez psychopatę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.