Skocz do zawartości

Weronika Rosati utrudnia widzenia z córką, zmienia nazwisko córki na swoje bez wiedzy ojca.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Braci jak i zarząd Forum,

Nieźle mnie rozbawiła sytuacja Rosati. 

Cytat

Aktorka domaga się kwoty 22 tysięcy złotych miesięcznie, a ortopeda uważa, że w zupełności wystarczą cztery tysiące. W zamian za to oczekuje, że Weronika zgodzi się na naprzemienną opiekę nad córką.

Znów przykład oderwania od rzeczywistości. Czemu facet ma sponsorować jej utrzymanie? Przecież alimenty są dla dziecka. Ale gość oferuje 4 tysiące (wg mnie i tak za dużo) z naprzemienną opieką. 

Co robi Rosati?

Cytat

Niestety, kiedy wyraził w sądzie takie życzenie, Weronice puściły nerwy.
Tymczasem Śmigielski w uzasadnieniu wniosku o naprzemienną opiekę napisał, że od października zeszłego roku Weronika konsekwentnie odmawia mu spotkania z córką, a na dodatek bez jego zgody wywiozła ją za granicę.

Karygodne zachowanie, powinna płacić za utrudnianie widzeń z dzieckiem.

Ale to nie koniec Panowie, ona jeszcze zrobiła świństwo:

Cytat

Rosati, jak się okazało, też przygotowała niespodziankę. Zaskoczyła Śmigielskiego tym, że po cichu pozbawiła córkę jego nazwiska.

 

Cytat

Czyli traktowanie dziecka jako okupu by wysępić alimenty. A potem P0lki marudzą, że czemu faceci nie chcą ślubu i dzieci. No bo takie za przeproszeniem Szony pokazują, że faceci sa tylko portfelem dla nich.
 

Cytat

Tak, zmieniłam nazwisko, bo ojciec stosował przemoc domową - wyjaśniła w sądzie. W Stanach za przemoc domową byłbyś aresztowany. A tak w ogóle to chciałam ci powiedzieć, że masz się trzymać ode mnie na 91 metrów.

Wiesz, że kłamałaś - odpowiedział Śmigielski, który konsekwentnie wypiera się stosowania wobec byłej partnerki jakiejkolwiek formy przemocy. Chcę zobaczyć dziecko! Kiedy zobaczę się z dzieckiem?

Wow, znów ten stary hit pt: Przemoc domowa? Ciekawe, że nie zgłaszała tego na policji. Lepsze jest to, że jak niby miał przemoc stosować jak ona przed nim ukrywa dziecko i siebie samą od października ;). 

https://www.pudelek.pl/artykul/145966/corka_weroniki_rosati_juz_nie_nosi_nazwiska_ojca_tak_zmienilam_je_na_rosati/

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecka szkoda, bo wychowanie przez samotną matkę to absolutny koszmar. 

 

Kasa to nie jest żadna rekompensata za utraconego, szczerze kochającego rodzica. 

 

Zdaje się, że nikt tego nie rozumie. Wszyscy pierdolą o tym małżeństwie, jak o jakimś rajskim owocu, ja pierdolę. 

 

To nie owoc, tylko zgnilizna z szubienicą na końcu drogi. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 tysiące złotych miesięcznie?! Kurwa, ale pasożyt... Kolejny raz potwierdza się, że jak mężczyzna jest pracowity i ma forsę to małżeństwo to dla niego kompletne nieporozumienie. W takie rzeczy to ewentualnie powinni się bawić goście z jakąś najniższą krajową (ich i tak kobiety nie chcą), w razie rozwodu nie ma sensu niszczyć więzi między dzieckiem a ojcem, ponieważ i tak nie da się od takiego gościa niczego zabrać, zatem dziecko staje się zbędne jako narzędzie do robienia $$ co z pewnością jest dla niego korzystne. Dla takiej baby to nawet lepiej jak chłop czasem weźmie malucha, sam wtedy musi je utrzymywać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze miałem odczucie, że Rosati jest toksyczną osobą. 

 

Swoją drogą komentarze pod pierwszym filmikiem Tedego też są dobre. Śmiało można powiedzieć, że wywiad przetrwał próbę czasu. Niesamowicie przykre jak ludzie myślą zbiorowo i automatycznie dają kredyt zaufania kobietom zazwyczaj totalnie bezrefleksyjnie. Ale myślę, że jakby tym osobom pokazać obecną sytuacje to i tak mieliby argumenty i nie docierało, że może jednak coś tu jest nie tak :D 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CalvinCandie napisał:

A potem P0lki marudzą, że czemu faceci nie chcą ślubu

Niestety ten biznes ma się jak najlepiej, sam się zastanawiam skąd tyle na to chętnych, myślę że w Usa jest już inaczej, u nas póki co jest baaardzo mała świadomość w tej materii. Zauważcie że naprawdę inteligentni, zamożni i ogarnięci faceci łapią się na to jak dzieci, więc przysłowiowy młody chłopaczek który szuka wsparcia i uczucia u kobiet połyka tę całą ściemę małżeńską jak pelikan. A wracając do Rosati, cóż, jak to mówią okazja czyni ........ i tu wpiszcie co trzeba, do tego dziecko pod jurysdykcją amerykańskiego sądu i moim zdaniem koleś ma pozamiatane, a jej otwierają się drzwi z napisem - drenaż finansowy. Da się?:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foster zgadza się większość nie jest świadoma czym jest umowa cywilno prawna z kobietą.

Niemniej wśród znajomych dostrzegam już coraz więcej osób wiedzących o co chodzi i trzymających kobiety krótko, jest ich coraz więcej. W większości świadomość przychodzi z wiekiem lub gdy osobnik przejechał się na niestabilnej emocjonalnie kobiecie. Sporo kobiet po 30-stce budzi się za późno, z tego co obserwuje przyjmują maskę szczęśliwej niezależnej... po alko itp. wychodzi jest szczęśliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wykształcona, nowoczesna i z dobrego domu jest a schemat standardowy tylko kwoty większe. Tak mieć 22 tyś a nawet te 4 tyś zł  przez 25 lat to dobry bonus do codzienności. Ściana się zbliżyła to trzeba było coś zrobić ze swoim życiem, pana doktora nie żałuję teraz ma godną siebie przeciwniczkę a media plotkarskie gorący temat na kolejne tygodnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2019 o 17:26, CalvinCandie napisał:

Nieźle mnie rozbawiła sytuacja Rosati. 

Laska jest - niestety - nieźle szurnięta.
Jaki jest Jej problem? Nie wiem. Nie jestem psychologiem klinicznym.

 

Z całą pewnością jest modelową atencjuszką. Z całą pewnością wszelkie dramy, jakie wokół siebie kręci mają za zadanie mówić "tu jestem, patrzcie na mnie, tuuuu!!!!"

Bezdyskusyjnie nie umie świadomie monetyzować swojej atencyności - ot, sztuka dla sztuki. Można powiedzieć, że to taka młodsza kopia Edzi Górniak.

Należy zatem spodziewać się rozmaitych łzawych historyjek o etosie bycia "madką", rozmaitych instastories itp pomysłów.

 

Że pani się domaga pieniędzy?
Może, to się domaga.

W końcu "opresyjny patriarchat" zachęca do takich postaw. Inna skala dramy, to i inne kwoty.

 

Pytanie, co my, szarzy ruchacze ? możemy wynieść z tej historii?

 

Ano to, że trzeba MYŚLEĆ!!!

 

Tede poruchał, "Papież" poruchał, Żuławski poruchał (i nawet zmonetyzował ? ),paru innych też poruchało.

Jeden - niestety - użył niewłaściwej głowy, to i dostaje za to rachunki.

 

Dmuchać wariatki? Tak! Ufać? Nie.

 

Dam sobie uciąć to i owo, że pani Weronia na kolanach zapewniała Śmigielskiego, że jest "doskonale zabezpieczona/kompletnie bezpłodna". A facet naiwnie uwierzył i UPS...

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pani Rosati walczyła w USA o alimenty - prawie 17000 USD miesięcznie. Sama niania miała kosztować 2500 (w polskich realiach to chyba jakaś z doktoratem z fizyki), 2000 po prostu na zakupy.

 

Sąd uznał, że nie jest właściwym do rozpatrywania sprawy. To zła wiadomość dla celebrytki, 4000, ale złotych, bo tyle dostaje, to chyba nawet na waciki nie starcza.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.