Skocz do zawartości

Weronika Rosati utrudnia widzenia z córką, zmienia nazwisko córki na swoje bez wiedzy ojca.


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie zastanawiała ilość jej związków ze znanymi ludźmi a po latach "wyszło szydło z wora".

To co na poczekaniu wygooglowałem:

 

W 2004 r. zaczęła spotykać się ze starszym o 19 lat, Mariuszem Maxem Kolonko.

Wkrótce potem Rosati związała się z raperem Tede. Po rozstaniu, Tede nagrał dwa utwory, w których odwołał się do ich zażyłości ("Mamma mia" oraz "Suchy konar").

Kolejnym partnerem był reżyser Andrzej Żuławski. Spotykali się co prawda zaledwie rok, jednakże ich rozstanie zakończyło się w atmosferze skandalu, z powodu publikacji pamiętnika reżysera "Nocnik".

W 2013 r. związała się z aktorem, Piotrem Adamczykiem. Informacja o ich romansie potwierdziła się, gdy doszło do wypadku samochodowego z udziałem pary. W 2014 r. aktorzy zaręczyli się. Ostatecznie rozstali się w 2015 r. Powodem miała być odległość dzieląca parę (Rosati mieszkała w USA, a Adamczyk w Polsce).
 

Myślę, że najwięcej ze znajomości z tą panią skorzystali artyści, dla których była inspiracją do napisania książki i piosenek.

 

comment_ZJtQv5A7efIHAb5aUgBqpEEg1KmOs3fT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.