Skocz do zawartości

Samotna matka dała mi kosza


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.05.2019 o 20:50, verde napisał:

Przede wszystkim szuka alfę, którą przerobi na betę. Mówiła, że podobają się jej dobrze zbudowani faceci i łobuzy (to moje przeciwieństwo).

No to masz jasno powiedziała, szuka bolca  który dostarczy jej emocji. Stary nie żal Ci czasu na takie karyny  po takich słowach natychmiast załącza mi się lampka  "UCIEKAJ mało ogarnięta karyna".

 

Kobita nie warta czasu, szuka bankomatu i emocji, działaj dalej praktykuj jak napisali wyżej.

Edytowane przez Mordimer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mordimer napisał:

No to masz jasno powiedziała, szuka bolca  który dostarczy jej emocji. Stary nie żal Ci czasu na takie karyny  po takich słowach natychmiast załącza mi się lampka  "UCIEKAJ mało ogarnięta karyna".

 

Kobita nie warta czasu, szuka bankomatu i emocji, działaj dalej praktykuj jak napisali wyżej.

Oczywiście. Nie jest warta niczego z mojej strony. To ona się powinna o mnie starać, a nie ja o nią. Przecież to kuriozum. Teraz się chujowo czuję, że za jakiś czas będę dziękował za to losowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magicznaróżdżka, a co ty możesz zaoferować mężczyźnie i czego od niego oczekujesz? Prawda jest brutalna. Nie czarujmy się. Szukasz ojca dla swojego potomstwa, czy partnera dla siebie? Jak widzisz wspólną przyszłość? Dobre masz relacje w kwestiach dziecka z byłym? Ty masz potężny bagaż, którym chcesz obładować inną osobę. 

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.