Skocz do zawartości

Olfaktoria (i współczesna kobiecość) zaorana po całości


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy ta Pani kupi kotka! Mam nadzieję, że mieszka w WWA i znajdzie to czego szuka, czego życzę jej z całego serduszka. Oby nie okazało się, że pojawi się taki facet, ale to ona bedzie za słaba? Co wtedy? 

I mama tego jegomościa odrazu zwęszy tą Panią... I kabaret się zaczyna....

Już w tym miesiącu lecę do Dubai. Może lecieć z nami, zobaczymy gdzie na osi X jest ta Pani. 

Ona jest gorsza od prostytutki, bądź co bądź diva pracuje. 

(Bierze swój los, między swoje nogi). 

Naczytała się, naoglądała się głupot i w głowie fermentuje... Fajnie, że ma te wymagania... Good luck. 

Ale życie jest inne. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei mnie już sam jej skrzekliwo-krzykliwy ton głosu doprowadza do drgawek i świdruje mózg. Gdyby miała zamiar jeszcze pokrzykiwać na mnie wyzywając od głupków to by chyba szklanki i szyby w oknach pękały. W ramach moich wymagań musiałaby chodzić po domu z kneblem. Musi sobie znaleźć chyba kogoś przygłuchego(?) o ile zmieści się w targecie. Ale to tak między nami jaskiniowcami ;)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext coś w tym jest, z takim jabłkiem na pasku. SM.

Mnie relacja z "borderką moją" nauczyła, iż jeżeli z buzi mi się podoba, ale w tej buzi jest też jakiś taki, grymas (nie umiem tego określić), grymas spierdolenia to nauczony doświadczeniem spierdalam jak A. Miałczyński z planu chujowego filmu. 

U tej Pani widzę to samo, a sprawia wrażenie atrakcyjnej do momentu otwarcia ust. 

 

Kiedyś u koleżanek latała anegdota, że poleciały na Ibizę, coś tam wyrwały, typ był niby super - wygląd itd, do puki się nie odezwał i jak ona go pukała kazała mu siedzieć cicho. Widać działa w dwie strony. 

Między wierszami - da się wyczytać z niej, że to niezła "psycholka" - oczywiście tylko wg mnie. Lecę na takie, nudy nie ma. Tylko potem takie kłamią, że jest w ciąży. Dla mnie to już za grubo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext dzięki pierwotnemu video tej Pani trafiłem na forum. Było to 4 lata temu, ciekawy jestem czy Pani znalazła sobie tego księcia... zaraz ona przypadkiem nie ma już po 30-stce ;) 

Btw. kilogram tapety na gębie, tynkarz pewnie byłby dumny.

Edytowane przez Mordimer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 33 lata. Mówiąc delikatnie już nie ma nic ciekawego do zaoferowania mężczyźnie. W jej oczach widać cierpienie, tylko takie zamaskowane jakby usta się uśmiechały a oczy zdradzały jej stan psychiczny.

 

Ratuje się ucieczką w jałowe zainteresowanie jakim jest moda, a raczej zakupy i sztuczne pompowanie swojej wartości. Takich jak ona nieszczęśliwych pań dzięki medialnemu szaleństwu będzie coraz więcej. Ale to już nie nasz problem, my sobie damy radę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zuckerfrei said:

@Rnext ..... i jest też jakiś taki, grymas (nie umiem tego określić), grymas spierdolenia to nauczony doświadczeniem spierdalam jak A. Miałczyński z planu chujowego filmu. 

U tej Pani widzę to samo, a sprawia wrażenie atrakcyjnej do momentu otwarcia ust. 

 

Wystarczy gestykulacja aby wiedziec o co chodzi ale generalnie masz racje tez to zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały matrix to spuścizna Platona. Nie lubię gościa.

 

Co do Pani Olfa coś tam. To akurat uważam, że powiedziała publicznie prawdę bo stety albo niestety w ten sposób myśli większość polskich kobiet.

 

Powinniśmy jej kupić kwiaty bo potwierdziła większość tez z tego forum o współczesnych kobietach.

 

Mogła przecież mówić takie same bzdury jak większość kobiet czyli, że liczy się charakter, dobro w serduszku, partnerstwo i inne pierdoły, ale ona wyłożyła kawę na ławę i potwierdziła hipergamię i inne mechanizmy o których tutaj piszemy.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2019 o 08:15, Rnext napisał:

Piękna demaskacja dziewczęcia z kategori "goń się mała". 

Pamiętam że @Marek Kotoński nagrał o tym filmiku dziewczyny Olfaktoria i o niej audycję, dobre 1,5 roku temu.

 

Nie umiem tej audycji teraz znaleźć ale uważam, że dobrze by było podpiąć ją pod ten wątek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk 

@zuckerfrei

 

Były dwie audycje każda około 100k wyświetleń na pierwszym "Radio samiec" w 2017 roku,  jedna dotyczyła Olfaktorii, druga Olfaktori i Anny Szlęzak. 

 

Jeśli się nie mylę, to przepadły przy utracie pierwszego kanału, 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.