Skocz do zawartości

Olfaktoria (i współczesna kobiecość) zaorana po całości


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

To coś mi mówi. 

To Ci mówi jakie wymagania masz spełniać by dostąpić zaszczytu.

Pani Sz. Chyba też  opublikowała czeklistę wymagań.

 

Ale spokojnie, lista nie jest długa bo nie liczy się przecież długość.

Tylko grubość.

Więc grubo pojechała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 13:48, zuckerfrei napisał:

Kiedyś u koleżanek latała anegdota, że poleciały na Ibizę, coś tam wyrwały, typ był niby super - wygląd itd, do puki się nie odezwał i jak ona go pukała kazała mu siedzieć cicho. Widać działa w dwie strony. 

Między wierszami - da się wyczytać z niej, że to niezła "psycholka" - oczywiście tylko wg mnie. Lecę na takie, nudy nie ma. Tylko potem takie kłamią, że jest w ciąży. Dla mnie to już za grubo. 

ale mówiły dlaczego? w sensie że pieprzył głupoty i był napinaczem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się obejrzeć całość. W związku z tym mam pewną propozycję dla @Rnext: jako, że jesteś jednym z Moderatorów, chciałbym, aby ten temat został zaznaczony gwiazdką i umieszczony w dość widocznym miejscu, aby każdy, przede wszystkim nowy użytkownik, go widział i mógł się z nim zapoznać.

Swoją prośbę motywuję tym, że jest to fantastyczne streszczenie tego forum oraz kapitalne pokazanie postaw dzisiejszych pań w mniej niż godzinę czasu. Jest tu ukazane to wszystko, co jest na forum dyskutowane, punktowane oraz piętnowane.

 

Co do samego filmiku oraz tejże pani: około 30 minuty mówi ona, że za brodaczami się nie ogląda. Ufff, jakie to dla mnie szczęście, sam mam dość bujną brodę i cieszę się, że na wejściu zostanę przez nią skreślony i nie będę musiał spełniać jej wszystkich wymagań z kosmosu. Bardzo Ci Olfaktoria za to dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, wroński said:

Ja tylko chciałbym jednoznacznie zaznaczyć, że w dalszym ciągu czuję się podirytowany majtaniem tą pieprzoną grzywką.

Najlepiej tylko słuchać. Oglądać się nie da. Nie mogę znieść tego telepania głową i wywracania oczami. Poza tym dla mnie jej twarz jest mało sympatyczna, wygląda jak twarz prokuratora odczytującego akt oskarżenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.