Skocz do zawartości

Nieudany seks- jak powinnam się teraz zachować?


Sinduriel

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Imbryk napisał:

Wow ale ma pokrętną motywację.

Ty lubisz krócej a on specjalnie przedłuża, esencja bezsensu i straty energii.

Wolę krócej, choć mimo wszystko podoba mi się seks z nim i jest mi z nim dobrze. Ale nie podoba mi się to, że traktuje to właśnie jak jakieś zawody żeby wypaść jak najlepiej.
Widzę też, że jest bardzo napalony, ale z drugiej strony za duzo jest w nim spiny żeby wszystko sie udało...

Odezwałam się do niego i narazie nie odpisał, a nie chcę dzisiaj dzwonić bo jest u rodziny na grillu...

Nie chciałabym żeby nasz związek ucierpiał przez taką pierdołę można powiedzieć, ale słyszałam o tym, że niektórzy faceci bardzo biorą do siebie takie rzeczy :P

Nie jest juz dzieciakiem bo jest ode mnie dość sporo starszy, ale jednak spina żeby wypaść dobrze w nim jest.

I zazwyczaj wychodziło dobrze z małymi wpadkami jak czasem zaniemógł lub skończył wcześniej i wtedy sie delikatnie oddalał ode mnie...

No a teraz dopiero co do siebie wrócilismy i już coś poszło nie tak... niby mała rzecz, a dla niego jak ktoś to ujął "rysa na męskości"

4 godziny temu, Libertyn napisał:

@Sinduriel Może następnym razem go lekko zdominuj?  Nie przechodź od razu do seksu ale pieść go i niech on Cię pieści. Fellatio a potem powolne rozbudzanie jego penisa, potem zaś przejdziecie do akcji a on nie będzie tak szybko tryskał. 

 

Tak właśnie zrobię... Teraz przeszliśmy niemal od razu do namietnego seksu i skończyło się jak skonczyło ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.