Skocz do zawartości

Moja historia podbojów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w moim temacie na początek coś o mnie:

Nie za piękny nie brzydki chłopak,bardzo niski ,szczupły nawet bardzo pomimo 22 lat wyglądam na po niżej 18.

Zawsze dobrze ubrany włosy ułożone modnie ogólnie nie narzekam na swój wygląd.

Wiele lat nałogu fap za mną ,ale powoli z tego wychodzę stanowczym krokiem.

Skoro już znacie moją charakterytstykę przejdźmy do dalszej części.

Wiek podstawówki byłem uwielbiany przez koleżanki, w gimnazjum też było ok.Myślenie o dziewczynie jako kobiecie jeszcze wtedy mnie nie dotyczyło.

Wiek technikum nie dbałem tak o siebie jak teraz włosy byle jak,ciuchy też średnie no ,ale finanse też nie pozwalały.Wtedy dziewczyny już mnie korciły ,ale byłem nie śmiały zaniedbany ,a do tego dochodziło kręcenie śmigłem. Gdy napotkałem na swej drodze Marka wiele się rozjaśniło w miedzy czasie pierwsza praca. Pracę mam dobrą nawet bardzo ,ale w moim okręgu większość ludzi pracuje w tej branży ,więc to jako tako kobiet nie przyciąga ,ale pozwoliło mi zadbać o swoją stylizację. Kupiłem samochód i jakoś to się kulało.U kobiet powodzenia nie było marny odzew na portalach ,wtedy nie wiedziałem jak to działa i strasznie zaniżało mi to samoocenę ,jakiś czas później na gg poznałem dziewczynę w swoim wieku z mojej okolicy dość lekko podchodziła do życia nasza znajomość trwała około 2 miesięcy rozprawiczyła mnie na moją prośbę potem trochę nabrałem doświadczenia ,ale za dużo tego nie było. Trochę ułatwiło życie nie ma już presji na pierwszy sex,oraz wyolbrzymiania go. Zerwałem z nią kontakt bo strasznie ,źle wpływała na moją psychikę była toksyczna,w między czasie otwarłem swoją działalność po pracy.Nadal coś próbuję działać na portalach ,ale średnie zainteresowanie powodów może być kilka bardzo niski wzrost ,lub bardzo młody wygląd. Na dyskotekach clubach etc raczej nigdy nie zagadam za bardzo nie śmiały jestem w pierwszym kontakcie mam tak od zawsze po paru godzinach znajomości ludzie mówią mi ,że jestem całkiem innym człowiekiem zabawny,pewny siebie.No i zmierzam do dnia dzisiejszego kręcąc dalej swój biznes nie materialny strefa It. I pracując nadal w swoim wyuczonym zawodzie dorobiłem się już bardzo fajnej sumki chcę kupić wymarzony samochód kwota oscyluje w granicy 6cyfr,i teraz właśnie punkt wyjściowy jestem ciekaw czy sprawdzi się to co mówi się w internecie i na co dzień nie od dziś ,że kobiety lecą na kasę.Na  pewno coś w tym jest ,ale czy dziewczyny w tym wieku 17-21 nie myślą jeszcze bajkowo ? Zazwyczaj jeszcze na utrzymaniu rodziców nie wiedzą co to pieniądz i jak go się zarabia w naszym pięknym kraju.Sam jestem ciekaw jak to będzie i na pewno podzielę się z wami moim doświadczeniem z tym związanym.Dobrze wiem ,że mając około 28lat i posiadając to co mam teraz na rynku matrymonialnym byłbym bardzo wysoko,no ale jestem jak mi się wydaję w najgorszym wieku dla faceta ,a nie ukrywam chciałbym doświadczyć związku testować zachowania po prostu obcować z kobietami.

 

Edytowane przez TajemniczyPan97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupujesz wymarzony przez siebie czy wymarzony przez laski, które chcesz na niego podrywać? Ma Ci rekompensować deficyty , które masz i o których piszesz? Napisz czy to czarne Audi czy BMW? Bo strzelam, ze pewnie to któraś z tych marek ale chciałbym się mylić...

Edytowane przez copulator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 16:40, TajemniczyPan97 napisał:

testować zachowania

Z takim mindsetem to Ty będziesz testowany i będziesz oblewał wzorowo. Czytaj BS, przeczytaj książki Marka, No More Mr Nice Guy. 

W dniu 3.05.2019 o 16:40, TajemniczyPan97 napisał:

no ale jestem jak mi się wydaję w najgorszym wieku dla faceta

Że co jest niby złego w tym wieku? Ty nawet w najlepszy jeszcze nie wszedłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.