Skocz do zawartości

Polki to kobiety blachary - dlaczego tak szybko rośnie ich ilość?


Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu ostatnich randkach mam ciekawe spostrzeżenia. Błyskawicznie rośnie liczba blachar wśród polek. Nie mam wysokiego SMV ale doprowadzenie do randki z kobietą trwa zwykle do kilku dni od poznania jej w sieci (bajera, droczenie, itd.). Nie gram bogacza i nie proponuje sponsoringu. Na spotkaniu a nawet trochę przed nim kobiety potrafią wprost zapytać jakim samochodem jeżdżę albo jaki jest mój status finansowy, ile zarabiam, itd.

 

Eksperyment:

  • Jeżdżąc dobrze wyglądającym samochodem klasy średniej za kilkanaście tys. zł obserwowałem duże zainteresowanie wśród samic. Randki szły gładko.
  • Po zmianie auta na mały miejski, tani samochodzik za kilka tys. zł, (którym łatwo mam wszędzie zaparkować) jest odwrotnie. Gdy samice go zobaczą urywają kontakt, tracą zainteresowanie, itd. Choć same rzucają górnolotne hasła że "nie lecą na kasę", "ich mężczyzna mógł by zarabiać nawet minimalną krajową", "pracuje i mogę płacić za siebie", itd.. HAHA.

Hipergamia i blacharstwo chyba przechodzi na kolejny już poziom spier..lenia.

 

1. Dlaczego Waszym zdaniem tak szybko rośnie liczba blachar wśród polek?

2. Kobiece pasożyty nie mają już do siebie w ogóle szacunku, że zadają takie pytania bez zażenowania?

 

Od 14 minuty ciekawa akcja z polką i Kruszwilem:

Typowa Karyna która wie kim jest i daje mu kosza, gdy zobaczyła samochód była chętna oddać mu dziewictwo.

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że jest tak ponieważ łone za rzadko są bite.

Chciałbym zobaczy taki filmik kręcony w Abu-Dabi czy inszej cholerze.

 

Jeżdzę busem, to nic mnie nie kosztuje.

Zarabiam..., nie zarabiam, przed chwilą opchnąłem mikrowelę ( nie używałem).

Wolę kiedy to kobieta płaci.

Czy to czyni mnie gorszym?

 

 

Edytowane przez wroński
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Morfeusz napisał:

Jeżdżąc dobrze wyglądającym samochodem klasy średniej za kilkanaście tys. zł obserwowałem duże zainteresowanie wśród samic. Randki szły gładko.

Nie prowokuj :)

 

Zaraz pojawi się kilku dobrze znanych użytkowników notabene specjalistów od wszystkiego, którzy będą Ci wmawiać że to nie prawda, że to tylko Twoje urojenia.

Juz pisałem o tym jakie wrażenie robił Jaguar F-Type, którym miałem okazje ostatnio jeździć, więc zaraz chłopaki będą chcieli od Ciebie dowodów :).

Skąd coś takiego sie bierze?

Każda chce być modna i na czasie, pooglądaj sobie teledyski z USA, UK które od 100 milionów wyświetleń w górę, popatrz na styl życia tam propagowany :) .

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Morfeusz napisał:

Hipergamia i blacharstwo chyba przechodzi na kolejny już poziom spier..lenia.

Martwi Cię to? Bo mnie wcale. Kobiet nie naprawisz, świata nie ocalisz. 

 

Na pytanie czym jeżdżę?

- Zawsze mówię, takim dużym, zielonym :)

- Tak a jakim? 

- Tramwajem ;)

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 6
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Morfeusz napisał:

wprost zapytać jakim samochodem jeżdżę

Przypomniało mi to rozmowę z taką blacharą na czacie, której wcisnąłem kit o samochodzie, i w który podejrzewam że nawet średnio rozgarnieta małpa by nie uwierzyła. I jeśli ktoś chce to mogę to opisać.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest prosta wygoda kobieta lubi być w strefie komfortu i robi wszystko by w niej zostać od pokoleń do ciężkiej pracy był wysyłany facet i obecnie nic się nie zmieniło. Kobiety chcą równo uprawnienia tylko w sferach które wymagają mało wysiłku i gwarantują pewien status społeczny( kierują się podstawowymi założeniami organizmu mniej inwestujesz masz więcej środków w przypadku kryzysu, mniejszy koszt mniejsza strata- komfort bezpieczeństwo, od rzeczy niebezpiecznych jest truteń). Od małego kobieta ukierunkowana jest by myśleć że wygląd jest najważniejszy. bo daje możliwości lepszego życia i tak jest bo tak jest uwarunkowane  społeczeństwo. Konkurują między sobą i posiadanie chłopaka z dobrym samochodem to jest raz wygoda bo sama nie musi prowadzić może się skupić na innych czynnościach. Druga sprawa że są bardziej zakompleksione i to jest forma leczenia kompleksów. Tak samo jak u facetów dobra fura jest na pokaz by poczuć się lepszym od innych tylko że u faceta jeszcze zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu matrymonialnego wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet. 

Osobiście omijam takie kobiety z daleka między innymi dla tego nigdy nie chciałem być bogaty bo nie wiesz czy kobieta, przyjaciele są dla  ciebie czy dla profitów materialnych.

Edytowane przez Ogi
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem jak kobiety widziały faceta chyba około 35 lat jak podjechał takim mega autem, to one SAME podchodziły do okienka i chciały zagadywać. Nie pamiętam gdzie to było nagrane ale jest jak jest, po prostu zaakceptuj to i wyciągnij wnioski. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Still napisał:

Na pytanie czym jeżdżę?

- Zawsze mówię, takim dużym, zielonym :) 

- Tak a jakim? 

- Tramwajem ;)

 

Albo:

- jeżdżę mercedesem za pół miliona i pokazujesz jej autobus miejski full wypas , klima itd.

 

45 minut temu, Morfeusz napisał:

Od 14 minuty ciekawa akcja z polką i Kruszwilem:

Większość filmów o gold digger jest chłopie ustawiona.

Dziwne pytania zadajesz, zawsze kobiety patrzyły na status materialny, socjalny itd.

1. Teraz się obudziłeś i stwierdziłeś, że to co w bajkach i komediach romantycznych napisali jest nieprawdą ?

2. Boli Cię hipokryzja kobiet? Nikt nie lubi prawdy, dlatego mówią że leca na wnętrze, najbardziej bezpośrednio to powiedzą, że chcą stabilizacji życiowej

 

Zaakceptuj to.

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PewnySiebie napisał:

Albo:

- jeżdżę mercedesem za pół miliona i pokazujesz jej autobus miejski full wypas , klima itd.

 

Większość filmów o gold digger jest chłopie ustawiona.

Dziwne pytania zadajesz, zawsze kobiety patrzyły na status materialny, socjalny itd.

Teraz się obudziłeś i stwierdziłeś, że to co w bajkach i komediach romantycznych napisali jest nieprawdą ?

 

Dobrze że się obudził.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedyś sytuacje kiedy z nowa poznana Panią ustawiłem się na dworcu i dzwoniąc do niej powiedziałem,że stoję przy białym mercedesie.Ona zrozumiała przez telefon,że przyjadę białym mercedesem.Trochę mina jej zrzędła jak stałem obok przystanku obok białego okulara taxi.

Edytowane przez Tramal
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś zajmował się testowaniem kobiet i próbował je namówić do zdrady czy właśnie pokazania, że pieniądze są dla nich najważniejsze to zbiłby fortune. 

Sam bym z takich usług korzystał, kto by nie chciał sprawdzić wierności swojej partnerki :P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz aut z pod znaczków bmw i mercedesa stwierdzam, że niestety większość Pań bardzo pozytywnie reaguje jak podjeżdżam autem, do tego jestem dobrze ubrany. Często same próbują nawiązać kontakt, natomiast jak wskoczę w dżinsy, bluzę z kapturem i idę na spacer nagle jak bym założył czapkę niewidkę. Mówię tutaj oczywiście o Paniach, które wcześniej nie miały ze mną styczności. 

 

A to i tak pikuś przy tym jak Panie reagują na w miarę nowe 911 lub Panamera ?  

 

I tak Panowie, pieniądze, pozycja i ich "sygnalizatory" wszelakie przyciągają kobiety i nie tylko te złe/ chciwe ale zwyczajnie większość. 

  • Like 16
  • Dzięki 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sam fakt, że masz merola. Chodzi o to by się wyróżniać na tle innych. Jak ja podjeżdżam pod galerię rowerem droższym niż chyba wszystkie inne łącznie zaparkowane tam rowery co jest zauważalne to zwracają uwagę i na mnie. Kwestia ubrań analogiczna jak u Ciebie. Do mnie na szczęście rzadko zagadują bo podpinam rower i szybko uciekam. ?

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić Audi TT w tym roku. Niby nic wielkiego nie jest to w końcu najwyższa półka, ale podejrzewam że moja ''atrakcyjność'' wśród kobiet wzrośnie.(nie zależy mi na tym.)

 

Tak samo pamiętam było na studiach i w pracy, gdy szedłem na zajęcia ubrany normalnie to nie zwracałem na siebie większej uwagi,ale wystarczyło, że przychodziłem na egzamin w granatowym garniturze(też nie najwyższa półka - Calvin Klein) to koleżanki nagle bardzo chętnie koło mnie przebywały.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Morfeusz said:

Od 14 minuty ciekawa akcja z polką i Kruszwilem:

Typowa Karyna która wie kim jest i daje mu kosza, gdy zobaczyła samochód była chętna oddać mu dziewictwo.

Dopóki nie przeczytałem Twojego posta, to nie myślałem, że ktoś weźmie ten filmik na poważnie, jako coś co nie było ustawione i wydarzyło się w rzeczywistości ;)

 

Jak Pani zobaczy na początku znajomości dobry samochód to może pomyśleć sobie, że jesteś idealnym kandydatem na chłopaka/męża i nici z szybkiego seksu. Także ma to też swoje negatywne strony.

 

Zdarza się, że milionerzy chodzą na kursy uwodzenia, bo sobie nie radzą dostatecznie dobrze, albo wogóle w relacjach z kobietami. Wizerunek, czy dobry samochód może pomóc, ale nie załatwi wszystkiego, jak niektórym Panom się wydaje. Trzeba jeszcze wiedzieć, jak nie zjebać początkowego zainteresowania ze strony kobiety.

Edytowane przez Master
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Dlaczego Waszym zdaniem tak szybko rośnie liczba blachar wśród polek?

Samochód jest symbolem statusu i posiadanej $$$. Przynajmniej w uproszczeniu. A kobiety zawsze ciągnęło i zawsze będzie ciągnęło do $$$. Prosta zależność ;) :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

1. Dlaczego Waszym zdaniem tak szybko rośnie liczba blachar wśród polek?

2. Kobiece pasożyty nie mają już do siebie w ogóle szacunku, że zadają takie pytania bez zażenowania?

1. Przyczyną jest brak wiary w Boga.
2. jw dodatkowo nikt ich nie uczy kultury osobistej.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.