Skocz do zawartości

Zależy ci? To za nią płać!


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny frustrat.

W większości kultur mężczyzna płaci za kobietę.

Kobieta na takiego gościa popatrzy z politowaniem (chyba że na 1 noc jak ktoś jest przystojny) i znajdzie sobie 100 następnych, którzy jej wszystko będą stawiać.

Ostatnio nawet widziałem, że Paniom koledzy stawiają różne rzeczy.

 

Można się denerwować jak ten Pan, ale taki jest stan rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PewnySiebie napisał:

Ostatnio nawet widziałem, że Paniom koledzy stawiają różne rzeczy.

 

 

No, ja też swojego czasu widziałem coś takiego.

Zgraja orbiterów + Ona.

 

Przywitałem się i oficjalnie spytałem skąd wzięła tylu frajerów.

- No wiesz, praca.

 

I tak z uśmiechem na ustach powędrowałem dalej w kierunku zachodzącego słońca dziękując za miłosierdzie Allaha ( w końcu po lobotomii mógłbym skończyć jak oni).

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, macie rozumy żab żeby w ogóle dyskutować nad czymś takim?

Prostytucja jest nielegalna, więc radzą sobie jak mogą. A że frajerów *((nawet bez koni)) nie brakuje to korzystają. Zresztą taka ich natura - ssanie. Nieważne czy kutasa czy portfela - ssanie mają na propsie.

 

@wroński życie wynagradza takie decyzje - och jak to pięknie wtedy widać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor nagrania jak zwykle mądrze prawi, jednak jest mały wyjątek. Jeśli mamy 30lat a partnerka 20, to trudno by ciągle płaciła za siebie. Pewne różnice wieku zobowiązują nas do chwilowego utrzymywania partnerki. Dlaczego chwilowego? Kiedy partnerka zakończy edukację i zacznie zarabiać, wtedy trzeba odciąć ją od koryta i niech płaci za siebie sama.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PewnySiebie napisał:

Kolejny frustrat.

Ten pan słynie z tego, że nagrywa filmiki właśnie w takim stylu bardzo.. dynamicznym, przynajmniej ma sporo materiałów z którymi się zgadzam a i to jest ciekawsze do oglądania niż słuchanie niektórych, że tak to nazwiemy "jutuberów", których piskliwy głosik się niesie a i bełkoczą za bardzo nie wiedząc o czym ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel jeździ czasem do innych miast na seks i co? Laski same mu płacą czasami z hotel.

 

Nie jest na wysoki, nie ma chyba nawet 175 cm wzrostu wystarczy, że się dobrze ubiera i ma zajebistą sylwetką. Kobiety poznaje na tinderze.

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak ktoś nie płaci za siebie to albo:

 

1. nie ma pieniędzy bo jest jebanym leniem - ale stawia wymagania;

2. albo uważa się za narcyza i szuka frajera

 

Innych opcji nie ma. I nie ma tu co debatować. Jak laska ma 20 lat ale nie ma kapusty to siedzi na dupie a nie szuka wrażeń - genezy słowa kurwa/lachon/blachara chyba nie muszę tłumaczyć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy słyszałem na randkach narzekanie młodych dziewczyn, że nie mają kasy. Ale oczywiście ajfonik i drogie ciuszki muszą być. ? 

Tak w ogóle, to z moich bliskich znajomych, może ze dwóch ma najnowszego Iphona i drogie, markowe ciuchy, ale wiem że ich na to stać, bo zarabiają nieźle. A większość karyn pasożytów ciągnie hajs od tatusia na drogie zabawki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mortyy napisał:

A większość karyn pasożytów ciągnie hajs od tatusia na drogie zabawki. 

Albo sponsoring, mnóstwo studentek ogłasza się że chcą aby ktoś ją sponsorował za towarzystwo, seks itd. Są to bardzo często młodziutkie, bardzo atrakcyjne dziewczyny z tzw dobrych domów :).

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę jakaś ulaną znaleźć i niech się cieszy, że chcę z nią być może taka by doceniła ?.

 

Ten świat upada na głowę jak ja widzę po swoich kolegach są w tych zwiazkach męczą się bo im wmówili żebyś był, zaraz śluby i będzie tylko gorzej.

 

O dziwo w mojej każdej relacji było 50/50 jedynie ja może więcej na paliwo wydawałem, bo wolałem przyjeżdżać.

A jak raz drugi nie było jakiś rekompensaty to narka.

 

Teraz jeszcze bardziej się zacząłem szanować przyjeżdżam nic nie ma jeszcze ma foszki od razu out.

 

 

Chociaż kiedyś nauczycielka mi powiedziała jak chcesz pania jebaj na nią ?.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi pan z filmiku. Panie, które coś sobą reprezentują, coś w życiu osiągnęły nie pozwolą za siebie zapłacić. Nie spotkałem się żeby kobieta oczekiwała żeby za nią płacić i obrażała się z powodu. Wystarczy się spotykać z odpowiednimi kobietami. Niech sobie stawiają wymagania, jeżeli ktoś ma ochotę je spełniać to komu to przeszkadza. Miejmy swoje wymagania, tak jak kobiety. Najwyżej się nie znajdzie żadna, która będzie skłonna je spełnić, a nuż się trafi taka, która będzie chętna ;). Win - Win.

 

Dawno przestałem się przejmować takimi nagraniami kobiet i jedynie co to we mnie budzi to uśmiech politowania. Nie dajmy się zwariować. Są na świecie też kobiety z którymi można mieć zdrową relację.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PatZz napisał:

Chyba muszę jakaś ulaną znaleźć i niech się cieszy, że chcę z nią być może taka by doceniła ?.

Ulane mają ego równie wyjebane jak ich atrakcyjne koleżanki :).

Duzo facetów lubi stawiać, bo czują się ze sobą tak chujowo, że muszą nadrabiać stawianiem i w ich mniemaniu zaskarbieniem sobie tym damskiej uwagi :)

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dyletant napisał:

Prawda jest taka, że jak ktoś nie płaci za siebie to albo:

 

1. nie ma pieniędzy bo jest jebanym leniem - ale stawia wymagania;

2. albo uważa się za narcyza i szuka frajera

 

Innych opcji nie ma. I nie ma tu co debatować. Jak laska ma 20 lat ale nie ma kapusty to siedzi na dupie a nie szuka wrażeń - genezy słowa kurwa/lachon/blachara chyba nie muszę tłumaczyć.

Albo ma wyprany mózg w stylu. Facet ma płacić bo wtedy czuje że może zaimponować. Albo jak facet nie placi to mu niezależy. Mi parę razy dziewczyna coś sama zafundowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dobryziomek napisał:

Potwierdzam to jest tragedia.

A ja ostatnio zauważyłem jeszcze coś innego. Im węższe horyzonty, tym bardziej kosmiczne, naiwne oczekiwania wobec mężczyzny. Paradoksalnie łatwiej mi spełnić oczekiwania takiej "na poziomie". Najgorzej trafić na ograniczonego pustaka bez pomyślunku. To są wyobrażenia o świecie rodem z kreskówek, telenowel i kolorowych gazet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.