Skocz do zawartości

ROCZNICA NASZEGO FORUM!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj braciasamcy.pl obchodzi równą rocznicę swojego powstania. To niewiele z punktu widzenia statystyki, ale wciąż się rozwijamy.

 

A wam co dało użytkowanie i czytanie naszego forum? Czy zmieniło w jakimś stopniu postrzeganie nie tylko relacji damsko-męskich, ale także całej, matrixowej rzeczywistości? Proszę się swobodnie wypowiadać. Pytanie odnosi się wyłącznie do mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniło, trafiłem na forum kompletnie rozjechany psychicznie. To forum a także samczeruno.pl Marka dało mi wiele. Może nie uwolnilem sie ze wszystkiego, ale na forum na pewno przypadkiem nie trafiłem...Także z góry dziękuje za

Cenne rady

Posty które pokazały inny kierunek myślenia

Podbudowanie psychiczne

Fajnie było tu trafić, duuuużo sie zmienilem przez ten rok.

Pozdrawiam Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim dobre towarzystwo, poukladanie w bani o co chodzi w tym burdelu oraz co dla mnie najwazniejsze to nauczenie sie wyciagania wlasnych wnioskow i raczkujaca umiejetnosc rozruzniania co moje a co matrixowe.

W sumie to dorzuce jeszcze otworzenie oczu na Osho, Tole, transfering oraz deir przez Marka, latwosc ubierania moich zblizonych przemyslen w slowa przez Subiektywnego, rozwoj polityczno- filozoficzny przez Vincenta, to, ze mozna dobrze wygladac w wieku +40 przez Sainta (chociaz silownia to dla mnie niczym woda swiecona dla diabla) i ze mozna w sposob gleboko indywidualny oraz "luzacki" podchodzic do zycia i bawic sie nim jak Pikaczu.

Cala reszta, za bezcenne doswiadczenie zyciowe.

Ot i chyba tyle wnioslo do mojego zycia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie nie wiele ale za to moge sie wykazać że wiem o co chodzi w tym burdelu%-)

.......a jak nie wiadomo o ci chodzi, to wiadomo o co chodzi xD

 

 

Życzę wszystkim, mniej straty czasu na jałowe dyskusję, a więcej planowania, poszukiwania rozwiązań oraz konstruktywnych działań. Życzę także rozwoju osobistych zjawek, pasji i zainteresowań, prowadzenia tematów temu poświęconych i zarażania innych xD

 

A właścicielowi sukcesu biznesowego tego przedsięwzięcia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Bracia. :)

Dyplomatą nie byłem i już chyba nie zostanę. Pięknych przemów malowac też nie potrafię. Mogę Wam życzyć, abyście odnaleźli prawdziwych siebie, bez żadnych ideologii i dyrdymałów. Stąpajcie twardo po ziemi i czyńcie świat lepszym dla mężczyzn.

Brawo ja. :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Kolektywna wiedza, którą tu zebraliśmy pozwoliła mi na skrystalizowanie pewnych spostrzeżeń z zakresu relacji damsko-męskich, które przeczuwałem podskórnie od wielu lat - ale brakowało mi właśnie tej kropki nad 'i'. A kropką jest forum.

Rok temu byłem innym człowiekiem pod tym względem niż jestem dzisiaj.

Ze zmian, z procesu który zachodzi, wreszcie z osiągniętych efektów - jestem zadowolony. I piszę to w pełnym znaczeniu tego słowa.

 

Kilka dni temu dostałem sms od ex-Kasi z Gdańska, znajomość sprzed 15 lat. Kolejny raz wtarabaniła się w jakieś problemy i chce prawnej pomocy.

Jeszcze rok temu po odczytaniu wiadomości - wykręciłbym jej numer, wysłuchał ze współczuciem potoku słów i faktycznie starał się pomóc. A

i pewnie napuszyłbym się jak głupi paw myślą, że pomogłem a panna od niechcenia kilka miłych słów przez słuchawkę rzuciła. Jak ochłap za

wyświadczoną pomoc. Jak przystało na miłego, koleżeńskiego ex-partnera do którego wyciąga się rękę raz w roku, kiedy akurat COŚ SIĘ POTRZEBUJE.

Teraz rzuciłem okiem na wyświetlacz, odczytałem treść, lekko uśmiechnąłem się pod nosem i odłożyłem telefon.

 

Prędzej kciuk mi odpadnie niż zadzwonię, Kasieńko...

 

 

S.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rokiem bardziej niz na artykuły na samczym runie czekałem na komentarze pod nimi, często na wiele stron, na tematy męsko-damskie, ale i polityczne, zdrowia i inne. Od kiedy powstało forum, wszyscy piszą tutaj i jest ładniej, czytelniej i w większej obficitości. Czysty zysk ;)

 

P.S. Dowiedziałem się też, że jeden człowiek może nastukać połowę postów na forum, w dodatku z sensem. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na ecoego trafilem dawno w chwilach zwątpienia, a dzis wstalem rano i przytula sie do mnie dwudziestka piątka i chociaż cały czas mòwiła nie, to ja mòwiłem tak, więc się kochaliśmy, wczoraj i dziś, kiedyś pewnie bym się posłuchał i ktoś inny by się tak bawił, a nie ja. Dzięki za to, że czytacie moje wypociny i czasem nakierujecie, na prawde czasem nie mam z kim sie podzielic swoimi smętami. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.