Skocz do zawartości

Jarek Kefir o forum i o mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Bardzo negatywnym przykładem forum skupiającego inceli jest niejaki Marek K., prowadzący forum dyskusyjne „Bracia Faceci,” czy jakoś tak. Linki i dane znajdziesz na blogu demaskującym to okropne forum, TUTAJ [LINK]. Marek K. to pocieszny, podtatusiały pan, który skrajnie nienawidzi kobiet. Nie stworzył związku dłuższego niż miesiąc, choć ma się za eksperta. W swoich przydługich transmisjach na YouTube bredzi co mu ślina na język przyniesie, o niczym, o dupie maryni.

 

Beka i pierdzi podczas tych publicznych transmisji. Jest tzw. „pato-streamerem,” sam zresztą się tak określił. Pomimo tego, że waży sto-kilkadziesiąt kilo, radzi swoim „braciom facetom” jak schudnąć. W obrzydliwym nagraniu video mówił, by nie pomagać kobietom w depresji, bo one „tylko udają,” a jeśli pomagać, to cytując go: „wiadomo za jaką nagrodę.” Było to szczególnie oburzające dla mnie, bo znam problem depresji i znam kobiety i mężczyzn bardzo cierpiących na tę chorobę.

Ogólnie, uważaj więc, byś nie wpadł z deszczu pod rynnę.

https://jarek-kefir.org/2019/05/04/czy-mamy-kryzys-meskosci-kobiecosci-i-relacji/

 

Przypominam Państwu, że Jarek to mój jak się dowiedziałem przypadkiem - były kolega, któremu płaciłem za reklamę swojej strony, oraz chciałem pomóc by zaczął zarabiać. Mi zaczęło się układać, on został tam gdzie był... no i zaczęła się nienawiść.

 

Nazywanie porządnych ludzi z problemami incelami, jest bardzo nie w porządku. Naprawdę zaczynam się zastanawiać nad pozwem wobec niego, jakim prawem ktoś nas tak stygmatyzuje?

 

Tu moja audycja o Jarku, jakby ktoś był ciekawy:

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Naprawdę zaczynam się zastanawiać nad pozwem wobec niego, jakim prawem ktoś nas tak stygmatyzuje?

A kogo obchodzi jakiś kefir, czy inne zsiadłe mleko?

 

@Marek Kotoński

Podobnych fanów masz więcej, dziwię Ci się że taką uwagę poświęcasz ludziom ewidentnie potrzebującym pomocy.

Pieprzyć ich, robić swoje.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytywałem od czasu do czasu tego całego Kefira. Gość generalnie tłucze "tematy-baity", pod publiczkę, których wydźwięk jest bardzo prosty "jebac system". Wiele razy sam używał tego sformułowania, obrabiając tę kwestię na wiele sposobów, tak, że w sumie sprawia to wrażenie pseudofilozoficznego bełkotu. Takie ja odniosłem wrażenie.

19 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Marek K. to pocieszny, podtatusiały pan, który skrajnie nienawidzi kobiet

Natomiast powyższe stwierdzenie dowodzi wiarygodności jego piśmiennictwa, skoro Marek K. SKRAJNIE nienawidzi kobiet - w jego mniemaniu. Trzeba posiadać poziom percepcji równy 3latkowi i mentalnośc trolla, żeby nawet pobieżnie wynwnioskowac z twórczości Marka, że nienawidzi kobiet ? Więcej nie chce mi się marnować klawiatury na takie oszczerstwa, ale powtarzam - Kefir to koniunkturalista, który bije pianę tak by sobie nabić czytelnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Za Jarek Kefir:

Pomimo tego, że waży sto-kilkadziesiąt kilo, radzi swoim „braciom facetom” jak schudnąć.

Hmm. Z oceny wyglądu Brata-załozyciela czyli @Marek Kotoński dostępnego na filmach nie sposób nie uzyskać informacji, iż gdyby miał on wazyc sto-kilkadziesiąt kilo - to musiałby mieć jakieś dwa i pół metra wzrostu.

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Jarek to mój jak się dowiedziałem przypadkiem - były kolega (...) Mi zaczęło się układać, on został tam gdzie był... no i zaczęła się nienawiść.

Widać, że "Jogurta" dopadła typowa polska przypadłość o nazwie "ból dupy" spowodowany zawiścią, że poszedłeś naprzód Marku, a on stoi w miejscu :D :P 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież w tym "artykule" jest co najmniej kilka kłamstw o Marku.. 

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Beka i pierdzi podczas tych publicznych transmisji. Jest tzw. „pato-streamerem,” sam zresztą się tak określił. Pomimo tego, że waży sto-kilkadziesiąt kilo

Chociażby tu wyżej 4 sztuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to słabe, żeby mężczyzna, który usiłuje być osobą opiniotwórczą nie potrafił zapamiętać poprawnie nazwy forum, które krytykuje. Nie świadczy to o nim najlepiej.

 

O jego poglądach(antynatalizm) może nie będę się wypowiadał bo nie chcę być wulgarny, ale uważam że promowanie tego typu ideologi robi prawdziwą sieczkę z mózgu jego czytelnikom.

 

Więc jeśli ktoś komuś szkodzi to nie jest to Marek.

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dobryziomek napisał:

nie potrafił zapamiętać poprawnie nazwy forum, które krytykuje.

Wydaje mi się, że to przekręcenie nazwy forum było celowe @dobryziomek.

 

44 minuty temu, PUNK napisał:

Czy warto sobie zawracać głowę kefirem skoro jest maślanka?

Maślanka faktycznie lepsza od "kefira" ?

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DanielS napisał:

Wydaje mi się, że to przekręcenie nazwy forum było celowe @dobryziomek.

Tyle to i ja wiem xD

 

No, ale zawsze warto wykorzystać czyjeś celowe ''pomyłki'' xD.

 

Chociaż z drugiej strony - Jeśli jest antynatalistą to znaczy, że boi się wziąć odpowiedzialność za własne życie a zatem za swoje poglądy też nie będzie brał. ;)

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt :D Każdą słabość przeciwnika należy bezwzględnie wykorzystywać @dobryziomek :D 

11 minut temu, dobryziomek napisał:

Jeśli jest antynatalistą

Mam zgryz natury filozoficznej. Nie mogę rozstrzygnąć co jest bardziej szkodliwe. Antynatalizm, czy skrajny debilizm ??

Edytowane przez DanielS
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dobryziomek napisał:

Co stoi na przeszkodzie, żeby koleś naprawił "błąd" swoich rodziców i rozstał się z tym padołem? Wszyscy by na tym skorzystali :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.