Skocz do zawartości

Jarek Kefir o forum i o mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Kefir się zważył... boli go to że "Mareczkowi" forum kwitnie ...kasiorka wpływa ...oj piecze rowek i spać nie daje....

 

Z zazdrości z zawiści obraca się plecami do kogoś kto wyciągnął do niego rękę...co na tym zyska ? Nic...za to pokazuje swoją prawdziwą naturę, osoby o płytkim, miałkim charakterze, która z zawiść zrobi wszystko byle by tylko ktoś nie miał lepiej od niego.

Rozumiem...nie każdemu może się podobać to co Marek mówi i jak to przedstawia, ale robienie takiej nagonki??? 

 

Po za tym jak śmie sprowadzać, każdego kto jest na forum, udziela się do "incela".

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DanielS napisał:

Co stoi na przeszkodzie, żeby koleś naprawił "błąd" swoich rodziców i rozstał się z tym padołem? Wszyscy by na tym skorzystali :P 

Możesz nie podzielać ich punktu widzenia i myśleć że to głupi ludzie ale proszę cię nie pisz takich głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reflux napisał:

Możesz nie podzielać ich punktu widzenia i myśleć że to głupi ludzie ale proszę cię nie pisz takich głupot.

7 minut temu, dobryziomek napisał:

Nigdy czegoś takiego nikomu nie zaproponuję.

To nie propozycja, ale logiczne wnioskowanie na podstawie jego "inteligentnych" poglądów @dobryziomek i @Reflux. Skoro chce pozywać swoich rodziców za to, że się urodził, to najwyraźniej życie mu nie odpowiada ;) 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ojciec powiedział mi coś takiego : " pomóż komuś, pochyl się nad nim, podziel tym co masz, zamiast wdzięczności zrobisz sobie największego wroga, bo jego ambicja, jego ego w jego własnym mniemaniu zostanie upokorzone, zostanie twoim największym wrogiem, który spokój zazna tylko jak zatańczy na "twoim grobie"...

Mówić szczerze...nie mogłem tego długo zrozumieć...bardzo długo 

Kefir to właśnie taką osoba - przerośnięte ego ulepione z kompleksów.

Marek pomógł gościowi...chciał pomagać dalej ...zamiast odebrać to jak normalny odruch kolegi, przyjaciela odebrał to jako upokorzenie.

Od takich ludzi trzeba się trzymać jak najdalej - z dala, są niebezpieczni.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że trafiłem tutaj poprzez stronę Kefira...

Niezbadane są koleje losu.

 

4 godziny temu, pillsxp napisał:

Ten kanister czy jak mu tam sam jest chyba incell. 

Stawiam, że co najmniej 90% użytkowników forum chętnie by go ujrzało in cell ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie incele a incWele (stąd pociąg dla męskiego braterstwa i forumowych zlotów). Gdyby autor wpisu odnalazł jednak swoją prawdziwą tożsamość płciową, to zapraszamy, forumowicze są przecież od tego żeby sobie wzajemnie pomagać.

No i modów jest pięciu, czyli kwintet. A że od kwintetu blisko do kwintala, to wiele wyjaśnia. Do tego każdy z nas podjął się #DopłatćDoKwintalaChallange bo mamy przecieki od europosłów, że oprócz krów i świń, dopłaty dostaną też odpowiedniej kategorii wagowej byki. Zatem w imieniu grubych pedałów, czuję się w obowiązku przekazać, że nie przez taką mowę nienawiści, niektóre blogi znikały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest jak np taki Kesir czy inny Sekuła włazi z butami w życie forum, mówi co to my nie jesteśmy i poucza, ze nie tak powinniśmy żyć, przy tym sowicie nas obraża a następnie dziwi sie, ze niektórzy sie rewanżują i również nie szczędzą ciepłych słów.

 

A szkoda, bo akurat Jarka od czasu do czasu czytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytycy stosują typowe damskie manipulacyjne metody shaming i blackening - zawstydzanie i oczernianie przez redefiniowanie nazw. Mgtow czy człek uważny na kobiety to "incel" czy " frustrat prawiczek". Dowodów jak zawsze brak, ale jest akcja i liczenie na reakcje - ślepą wiarę motłochu w powtarzane frazy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten kto ma uszy niechaj slucha ;) czy jakos tak .To cale forum nie nalezy traktowac "az tak powaznie" Ma spelniac jakas tam misje to fakt , ale biznes to biznes I nawet jak takie negatywne pitolenie przyciagnie hejterow  to i  ludzie wartosciowi z perspektywy forum  ( darmowa reklama ) tez tu sie pojawia .Sam boss bodajze w  audycji o tym wspominal , tak wiec nie nalezy robic tu afer swietego oburzenia czy innych dram .Dla "wschodzacej gwiazdy" taki obrot sprawy to blogoslawienstwo .Ja sie nie obrazam jak ktos mnie od ch.. wyzywa , przynajmniej jestem dla tego kogos bardzo wyrazisty i to sie ceni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zabezpieczono wszystkie materiały niezbędne do wszczęcia postępowania.

 

W przyszłym tygodniu zwrócimy się do policji o ustalenie stałego adresu zamieszkania tego człowieka.

 

Po uzyskaniu danych adresowych, do sądu właściwego wpłynie prywatny akt oskarżenia.

 

Wszystko w związku z pomówieniami naruszającymi dobre imię Marka Kotońskiego. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Spotkam się ze swoim byłym "kolegą" w sądzie, chcę posłuchać jak tłumaczy wszystkie swoje słowa na mój temat.

 

Rzadko który hejter potrafił emanować tak obłąkaną nienawiścią i rzucać takie oszczerstwa, jak ten podobno przebudzony człowiek, który doskonale wie w jak tragicznej sytuacji zdrowotnej jestem i że nie mam jak się bronić.

 

Nie mieści mi się w głowie, jak można pójść do ludzi którzy od lat mnie i moich bliskich lżą i nękają, by wyzywać mnie od sraluchów, pedofilii, prostytutek, narkomanów i człowieka nienawidzącego kobiet, co setki (jeśli nie tysiące razy) tłumaczyłem, że nie jest prawdą. Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że naukowcy (psycholodzy ewolucyjni) nienawidzą kobiet - bo moja wiedza pochodzi w większości od nich.

 

Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i pogardy, złości i frustracji, by wiedząc o mojej sytuacji, jeszcze zaangażować się AKTYWNIE w zniszczenie mi reputacji? Zrobienie ze mnie w całej Polsce pośmiewiska? Inni może nie wiedzą albo mają to w dupie, ale Jarek doskonale wie, że to jest zabicie mnie. Żaden człowiek ciężko chory, nie wytrzymałby tego co dla mnie przyszykował (w całej Polsce miały być znane memy ze mną jak się np. "wypróżniam" i wyzywające mnie od sraluchów, srakenów itd.). Na szczęście dla mnie, ludzie nie podchwycili jego nienawiści.

 

Niemniej przed tysiącami ludzi zniszczył mi opinię. Będę żądał naprawienia tej szkody.

 

Co najciekawsze. On moje tajemnice o chorobie wykorzystał publicznie. Ja jego tajemnicy o pewnym uzależnieniu, nie powiedziałem nigdy, nawet zaatakowany. Powiem tylko przed sądem, jeśli wysoki sąd zapyta.

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od takich ludzi z daleka. Jak osiągniesz sukces, to są zawistni i chcą Ciebie sprowadzić na dno.

Trochę to jest bez sensu, bo jak sąsiad ma lepiej, to my również, ale ego robi swoje.

Trochę to jest śmieszne, że człowiek którego czytałem kiedyś i myślałem sobie o nim, że jest taki oświecony,

poddaje się najprymitywniejszym i wręcz idiotycznym jak na te czasy poglądom.

 

Jeszcze raz powtórzę: jak Twój bliźni ma sukces, to Ty też z tego skorzystasz.

Dlaczego tylu ludzi w Polsce reprezentuje umysłową biedę?

 

W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

„Bracia Faceci,” czy jakoś tak

Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale powyższy cytat to żałosna próba manipulacji i ośmieszenia. Aż kłuje w oczy.

Pan Kefir dobrze zna adres forum jak i stron Pana Marka, no chyba że przyznaje się do braku odrobienia lekcji i wyzywania bez powodu?

W przedszkolu ew. w gimnazjum takie sztuczki przejdą, ale dalej już nie... żałosne.

 

W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

Jest tzw. „pato-streamerem,” sam zresztą się tak określił

A pod spodem drobnym druczkiem: to było powiedziane w formie żartu.

Kolejna żałosna próba manipulacji od jaśnie oświeconego człowieka, który nauczy innych o czakrach i sprawach duchowych - żałosne!

 

W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

skrajnie nienawidzi kobiet

Ostatnio był wywiad z Panią doktor. Ona też nienawidzi kobiet? Ten argument nawet w przedszkolu by nie przeszedł.

 

W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

W swoich przydługich transmisjach na YouTube bredzi co mu ślina na język przyniesie, o niczym, o dupie maryni

Jakby bredził to by nie miał tylu lajków Panie "oświecony" ...

 

W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

Pomimo tego, że waży sto-kilkadziesiąt kilo, radzi swoim „braciom facetom” jak schudnąć.

To akurat fakt, ale sam Pan Marek o tym mówi w swoich audycjach. Poza tym słynny doktor Religa palił papierosy i prowadził niezdrowy styl życia pomagając jednocześnie ludziom. Ludzie widzą w Panu Marku szczerość, której Panu "oświeconemu" brakuje... Trzeba przyznać się, że ego Pana poniosło i tyle. Czytelnicy by to docenili.

 

W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

Było to szczególnie oburzające dla mnie, bo znam problem depresji i znam kobiety i mężczyzn bardzo cierpiących na tę chorobę. 

Ale depresja nie usprawiedliwia obrzucania innych ludzi łajnem. Wywlekania prywatnych spraw na światło dzienne i manipulowania w sposób żałosny.

Prawo to prawo, nawet osoba z depresją nie jest usprawiedliwiona od czynienia zła.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

Pomimo tego, że waży sto-kilkadziesiąt kilo, radzi swoim „braciom facetom” jak schudnąć.

To akurat fakt, ale sam Pan Marek o tym mówi w swoich audycjach. Poza tym słynny doktor Religa palił papierosy i prowadził niezdrowy styl życia pomagając jednocześnie ludziom. Ludzie widzą w Panu Marku szczerość, której Panu "oświeconemu" brakuje... Trzeba przyznać się, że ego Pana poniosło i tyle. Czytelnicy by to docenili.

-----------------------------

 

Oszczerstwo a nie żaden fakt, ważę 89kg, przyznasz że do "sto-kilkadziesiąt kilo" trochę brakuje? Bo nie chce mi się wierzyć, że tego nie dostrzegasz... jedynym kto tyle waży, jest przyjaciel strony kannister, Pan z którym mam sprawę sądową o stalking, który chciał na mnie zarabiać, a gdy się nie udało, w zemście nagrał prawie 600 (!) filmów na mój temat i nakręca spiralę nienawiści. 

 

 

Tak wyglądam obecnie:

 

"Fakty" Kefira:

 

Gdzie hejtuję? Może odrobinę. Ale:

-Pato-streamer? -Sam się tak nazwał.
-Beka i pierdzi publicznie, czyli podczas transmisji? -A nie?
-Nienawidzi kobiet? -Wystarczy posłuchać jego jadowite wypowiedzi. Przed laty się na tym przejechałem.
-Bredzi co mu ślina na język nawinie, o doopie maryni? xD -A słuchałeś tych jego tasiemcowych audycji? Czy raczej skupiasz się tylko na lekturze forum, gdzie trochę normalnych ludzi jest i jeszcze jako tako dyskusja się ciągnie?
-Jest gruby a sam radzi jak się odchudzać i już kilkaset razy ogłaszał dietę? -No a nie? Otyłość to choroba która powoduje kaskadę problemów i trzeba to leczyć dietą, a nie co drugi dzień „przechodzić na dietę.”

Życzę Ci byś też przejrzał na oczy, póki nie jest na to za późno. Sami sobie wyrządzacie krzywdę.

------------------

Moje odpowiedzi:

 

Na lajwie zawsze jestem w garniturze, jest elegancko, rozmawiamy sobie z ludźmi. Patostream to picie alkoholu do wystąpienia wymiotów, bicie innych ludzi, policja, wrzaski, awantury. Nazwanie moich lajwów patostreamami jest OSZCZERSTWEM. 

Przykład - https://www.youtube.com/watch?v=oCUnEGOtwdk

 

Kiedy beknąłem albo pierdnąłem publicznie? Proszę o przykłady! Nigdy tego nie zrobiłem, kolejne oszczerstwo "oświeconego". Takie pytania zada także w sądzie mój adwokat. 

 

Nienawiść do kobiet? A nagrania z moimi koleżankami? Były dwie dziewczyny, Pani Doktor, sam mam masę koleżanek a to co mówię, to psychologia ewolucyjna i realne, naukowe podejście do kobiet a nie romantyczne rodem z komedii o wielkiej miłości i łzach. Zresztą Panie to potwierdzają, kupując najczęściej 50 twarzy Greya...

 

Tu trzeba zapytać dlaczego koledzy Kefira ze strony Kannister prześladowali Anię J. prawie doprowadzając ją do samobójstwa? Dlaczego jeden z nich, groził obcięciem głowy dziewczynie z zagranicy? 

 

I to ja wstawiłem się za tragedią Ani J., oni nie ruszyli palcem, widząc że obecnie siedzący w więzieniu człowiek robi jej krzywdę. Gdzie wtedy był Kefir? Czy jego czakry były wtedy otwarte, gdy dokonywano zbrodni (to nie przesada) na bezbronnej kobiecie? Czy może były przymknięte ?

 

 

https://samiecnews.life/2019/03/07/historia-ani-czyli-pieklo-stalkingu-cz-1/

 

https://samiecnews.life/2019/03/09/historia-ani-czyli-pieklo-stalkingu-cz-2/

 

https://samiecnews.life/2019/03/19/historia-ani-czyli-pieklo-stalkingu-cz-3/

 

Bredzenie - to już kwestia dyskusyjna i kwestia gustu, ale czy można z czystym sumieniem nazwać moje słowa bredzeniem? Niech Kefir wystąpi publicznie przed kamerą i zobaczymy co sobą reprezentuje. Bo możliwości wokalne innych Panów (sapanie, seplenienie, głosik jak po mutacji faktycznie stu - kilkudziesięciokilowego mopsa i inne ciekawostki) już znamy.

 

Tak, mam lekką nadwagę, ok. 9kg -ale Jarek Kefir jak widziałem na zdjęciach na fejsie, waży więcej ode mnie i też radzi jak i co jeść. On może a ja nie?

A jak lekarz jest gruby, też nie może doradzić schudnięcia? Moja przyjaciółka amputowała kończyny - a ma wszystkie własne, to znaczy że źle zrobiła? 

 

Poza tym kilka razy chudłem, więc jak przebiega proces wiem doskonale. 

Absurd goni absurd...

 

 

SĘSACJA XXI a może nawet XXII wieku! On nie ma ABS’a, ale syndrom ostrego i przewlekłego niedojebania muzgowego, które leczy się Luminalum Unia tabl. 100 mg, 10 opak. po 10 tabl., D.S.: 1 – 1 – 1 (rano, południe, wieczór po 1 tabl.)

-----------------------------------------

Kolejne słowa "oświeconego". Co do przeznaczenia leków, na pewno Kefir się zna, wszakże ma z podobnymi substancjami codzienny kontakt... i to nie jest złośliwość, a FAKT. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 18:19, Marek Kotoński napisał:

... no i zaczęła się nienawiść.

 

 

Tych hejterów masz dużo więcej, oglądałem ostatnio pana pumę, oglądam i jest to dla mnie niewiarygodne.

 

Pato-youtuberów nie wklejamy. 

 

Link usunięty przez moderatora. 

 

Nie jestem w stanie tego 2x raz obejrzeć, ani uwierzyć.

Przepraszam oglądałem, więcej już nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

ważę 89kg, przyznasz że do "sto-kilkadziesiąt kilo" trochę brakuje?

 

Racja, Kolejna manipulacja ze strony "oświeconych" ludzi. Dużo drobnych manipulacji jest w tak krótkim tekście, że można przeoczyć pewne fakty.

@AdamPogadam fajnie to podsumował:

 

W dniu 7.05.2019 o 11:53, AdamPogadam napisał:

shaming i blackening - zawstydzanie i oczernianie przez redefiniowanie nazw.

 

@Boromir

Skąd ten Puma ma tyle lajków pod takim słabym filmem? Kupuje w tysiącach i 10% lajków zostaje przepuszczone przez algorytm antyspamowy youtube czy jak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.11.2019 o 17:39, Marek Kotoński napisał:

Potwierdzam. Spotkam się ze swoim byłym "kolegą" w sądzie, chcę posłuchać jak tłumaczy wszystkie swoje słowa na mój temat.

A po wszystkim może doczekamy się nowego "energetyka" na rynku ?

eccbeb38629d4.jpg

 

W dniu 25.11.2019 o 21:59, PewnySiebie napisał:

Skąd ten Puma ma tyle lajków pod takim słabym filmem?

Dostaje wsparcie inteligentnej inaczej publiki Awięca @PewnySiebie :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.