Skocz do zawartości

Jarek Kefir o forum i o mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Kefir to ten co Marka Podleckiego nie cierpi, tego od deparchatorów i innych"wynalazków". A nie wiecie jak tam zdrowie psychiczne Podleckiego? Podejrzewano schizofrenię ale według mnie to prędzej choroba Wilsona - zatrucie związkami miedzi; jak się przestanie łykać miedziowe wynalazki (chyba rzekome gansy) to choroba chyba ustępuje,. 

W dniu 4.05.2019 o 19:32, DanielS napisał:

Widać, że "Jogurta" dopadła typowa polska przypadłość o nazwie "ból dupy" spowodowany zawiścią, że poszedłeś naprzód Marku, a on stoi w miejscu :D :P 

...ale link do bloga dostał w poczytnym temacie.  

W dniu 24.11.2019 o 22:40, Mosze Red napisał:

Zabezpieczono wszystkie materiały niezbędne do wszczęcia postępowania.

 

W przyszłym tygodniu zwrócimy się do policji o ustalenie stałego adresu zamieszkania tego człowieka.

Art. 488 par. 1 k.p.k. To może trochę potrwać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Peckerwood napisał:

Notarialnie?

Tak + jeszcze jedna metoda, nie będę wyjaśniał szczegółów, ale nie dość że jest wiarygodne dla sądu to przy okazji umożliwia identyfikację autora wpisu, wynika to ze specyfiki funkcjonowania wordpressu :)  

 

A to kilka komentarzy z FB Kefira:

 

S2yr32z.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jego przeprosiny na twój temat

 

https://jarek-kefir.com/2020/01/04/przeprosiny-dla-pana-marka-kotonskiego/?fbclid=IwAR3iDiJVzVo3AwmQ1AZc4YEkAFFJVKjr9SZbBVhoHc1Nd1pO-h-ltHIbH94

 

Przepraszam za rozpowszechnianie nieprawdziwych i krzywdzących informacji, a w szczególności o publiczne, wielokrotne pomówienie Marka Kotońskiego o pedofilię, co z mojej strony było czynem wyjątkowo niegodnym, którego po głębszym przemyśleniu się wstydzę.

 

JA PIERDOLĘ 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem jego post i wnioskuje że grunt mu się spod dupy osuwa i postanowił sam się oczyścić.

Mam nadzieje że on i cała reszta tych hejterów będą przepraszać Marka i płacić mu za szkody jakie mu wyrządzili.

To czekamy na modela, tego kota czarnego zwanego Pu....., zarośniętego ......... itp. oraz głównego czyli Fabię w gazie :Dz Czę....y

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że przeprosił.

Niestety w kręgach "duchowych" wręcz bezmyślnie gloryfikuje się kobiety. Kiedyś miałem styczność z tym środowiskiem. To co tam się odwala to jakaś masakra. O ile mężczyźni raczej radzą sobie w obliczu kryzysu w związku, żeby coś naprawić, o tyle kobiety często radzą sobie zdradę, spróbować z kimś innym itd. Nie wszystkie oczywiście, bo jest na tym świecie masa porządnych kobiet. Jednak w kręgach duchowych są przecenione i bywają bezczelne i zaślepione.

 

Chociaż np. u AK z Wrocławia można czasami coś mądrego poczytać na ten temat jak i poprowadzić ciekawą dyskusję. Jednak on sam coś takiego mniej więcej wspominał, że jak pisze za dużo prawdy o kobietach, to że od razu obrywa energetycznie od kobiet.

 

Niedawno oglądałem film gloryfikujący kobiecość przez pewnego Polaka, speca od duchowości. Oczywiście komentarze kobiet pod filmem z wielkimi podziękowaniami za docenienie, że w końcu ktoś to zrobił itd. Sporo białych rycerzy też było.

Nie wytrzymałem tych pierdów i napisałem, że to chodzi o czystą energię kobiecą, a nie o kobiety, które wcale takie czyste i mądre nie są i uwielbiają eksplozje emocji, problemy w związku, niepokój itd. Myślałem, że mnie zlinczują, ale okazało się, że jakaś mi to potwierdziła, że to jakby o niej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co się emocjonować kolejnymi pato streamerami/ influencerami, którzy próbują wybić się w różnoraki sposób. Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie. Zinterpretować to można w sposób conajmniej dwojaki:

 

a) dopóty będą pisać i wygłaszać różne dziwne brednie, dopóki ktoś ich będzie słuchać. Wystarczy przestać się nimi interesować a zgasną jak ogień pozbawiony tlenu.

b) dopóty siedzą i pieprzą od rzeczy, we własnym gronie, nie robiąc specjalnie sobie i społeczeństwu krzywdy, dopóty jest wszystko w porządku. A jeśli przegną, Pan Marek jest już na tyle obyty i doświadczony w walce z trollami, że da sobie spokojnie z nimi radę. Pytanie tylko, za jaką cenę (zdrowia, stresu, czasu, energii itd.)

 

Osobiście ? Od kiedy mogę nazywać siebie użytkownikiem forum, kładę lachę na wszelkie impertynencje, szkalowania czy próby ataku. Wiem po co tu jestem, wiem jakiej wiedzy szukam, a to, jak to wygląda dla kogoś z zewnątrz obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg w Tanzanii. Gdybym miał przejmować się wszelkimi niepochlebnymi opiniami na mój temat, czy na temat grup, z którymi się utożsamiam, to wyłysiałbym kompletnie jeszcze przed dwudziestką. A tak miałem włosy trochę dłużej :D 

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.