Skocz do zawartości

Dziwna blokada


Rekomendowane odpowiedzi

W wieku około 18-19 lat przez krótki czas zajmowałem się marketingiem afiliacyjnym, udało mi się dzięki temu zarobić trochę pieniędzy. Polegało to na stworzeniu strony www wypełnionej kilkoma artykułami na dany temat z linkami afiliacyjnymi do produktów, usług itp. za których polecanie dostawałem swoją działkę. Wtedy też gdy to robiłem miałem jakąś dziwną niechęć, gdy miałem się za to zabrać robiłem się poddenerwowany, dostawałem uderzeń gorąca. Przez te objawy zaniechałem tego. Teraz chciałbym do tego wrócić żeby sobie narazie dorobić do etatu, a może w przyszłości się z tego utrzymywać bo widziałem że na zachodzie robią na tym niemałą kasę. Jednak gdy chcę się za to zabrać znowu przychodzą mi myśli że to się nie uda, że nie dam rady (być może to przez to że kiedyś ojciec mi powiedział ze to jakieś mżonki, że z tego nie dam rady zarabiać). Nie wiem kompletnie jak sobie z tym poradzić, żeby móc na to chłodno spojrzeć, przeciez to nie może być niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, cnrdz napisał:

Nie wiem kompletnie jak sobie z tym poradzić, żeby móc na to chłodno spojrzeć, przeciez to nie może być niewykonalne.

Jak najbardziej jest wykonalne @cnrdz :) To tylko kwestia zdobycia odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie :) 

Skoro inni zarabiają w MLM, to Ty również możesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DanielS napisał:

Skoro inni zarabiają w MLM, to Ty również możesz ;) 

Mylisz pojęcia kolego MLM to zupełnie inna bajka której nie zamierzam się tykać :)

 

Ja chcę siebie przekonać o tym że dam radę coś osiągnać

Edytowane przez cnrdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DanielS napisał:

To co masz na myśli pod pojęciem marketingu afiliacyjnego @cnrdz? ;) 

Np.  Programy partnerskie. W mlm zbierasz polecających którzy też polecają i ty na tym zarabiasz, programach partnerskich jest jakby jeden poziom, ty polecasz inny kupują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc technicznie rzecz ujmując programy partnerskie to szczególny przypadek MLM, w którym ilość poziomów wynosi 1 @cnrdz :D 

PS. Wiem, że słowo MLM się wielu ludziom źle kolarzy, dlatego uciekają w inne określenia typu programy partnerskie, programy afiliacyjne, marketing bezpośredni, marketing szeptany itd.
Ale de facto to wszystko jedno i to samo :D 

 

PS2. Akurat ja nie mam negatywnych skojarzeń z tym terminem. Wręcz przeciwnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.