Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ( szczególnie moich kochanych zwolenników, dokładnie 14 dzięki którym dostałem bana ;) ).

 

Chciałbym podzielić się z Wami moimi ostatnimi obserwacjami, od kilku lat mam znajomą z którą były okresy, kiedy kończyliśmy wieczór w łóżku, ale generalnie każda strona wiedziała, że ta znajomość nigdy w nic poważniejszego się nie przerodzi. Relacja z tą dziewczyną wyglądała tak, że kiedy miałem ochotę to brałem to na co miałem ochotę ;), aż przyszedł moment gdzieś po roku znajomości, że straciłem zainteresowanie ów Panną ( w końcu ile można jeść to samo mięso ? ).

Znajoma od jakiegoś czasu zaczęła spotykać się z kolesiem, Ona jak i On podobno są w sobie zakochani :D, relacja ich dość szybko nabiera tempa, nie zdziwię się jak zaraz wyskoczą z weselem. Mimo, że znajoma ma faceta to nasza relacja na tym nie ucierpiała, kiedy chce to mogę się z nią spotykać na kawę czy wpaść do niej na pogaduchy i co zaobserwowałem u siebie? Odkąd znajoma twardo określiła się, że jest w związku z Panem X i planują przyszłość, to moja reakcja ciała ( dolna część ), znacznie lepiej reaguje na ciało znajomej hmm. Czyżby powiedzenie - co, zakazane bardziej smakuje, byłoby aż tak prawdziwe?

 

Swoją drogą pytanie offtopowe by nie zakładać nowego tematu - czy ktoś książki sprawdza przed wypuszczeniem na rynek? Przerabiam drugą książkę Marka i w każdej są błędy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

dokładnie 14 dzięki którym dostałem bana ;) ).

Tak z ciekawości, to skąd masz takie statystyki @Byłybiałyrycerz;) 

 

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

czy ktoś książki sprawdza przed wypuszczeniem na rynek? Przerabiam drugą książkę Marka i w każdej są błędy ...

Teoretycznie książki przechodzą korektę, ale nie pamiętam żadnej polskiej książki, w której nie trafiłbym na literówki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DanielS napisał:

Tak z ciekawości, to skąd masz takie statystyki @Byłybiałyrycerz;) 

Poruszyłem ten temat z "górą" i niestety jestem bardzo zniesmaczony jakością przyznawania banów na forum. 

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziewczę ma jakieś zasady.

 

Wspominałeś, że brałeś udział w swingu, cuckold itp. zabawach, a tam panienki mają mega wygórowane wymagania. Do tego masz kobiety na fwb, więc jesteś po prostu dla nich atrakcyjny. Zastanawiałeś się skąd się bierze Twoje powodzenie i czy ma to bardziej związek z wyglądem, zachowaniem, przebojowością, pozytywną energią, którą emanujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

jestem bardzo zniesmaczony jakością przyznawania banów na forum. 

A le Coo?

Że bez fanfar?

Brak wcześniejszego listu motywacyjnego?

Sernik był za mało mleczny/śmietankowy?

 

Do cułły nędzy to jest wymiar kary.

Czy słusznej to inna sprawa.

 

Rozebałeś mi humorumMaximum, Ciebie bym nie posądził Donkichtizm.

 

 

Osobiście to się dziwię, że jeszcze się nie połapaleś.

Mnie Twoje posty bawią/upgrade'ują/uzupełniają urząd patentowy.

Lecz co poniektórym sprzedajesz goollla doświadczeniem depcząc ego 

Łączę się w żalu.

Jak było na L4 z urzędu?

Mnie pomogło kilulku krotnie :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mapogo napisał:

Zastanawiałeś się skąd się bierze Twoje powodzenie i czy ma to bardziej związek z wyglądem, zachowaniem, przebojowością, pozytywną energią, którą emanujesz?

Hmm, aż takiego powodzenia ogromnego to nie mam ;), nie przesadzajmy. 

Wygląd hmm bez szału, chociaż sobie się podobam :D, kilka razy usłyszałem, że te włosy przyciągnęły uwagę.

 

Zachowanie - ciężko mi samemu ocenić, raczej nie doszukiwałbym się tutaj czegoś nadzwyczajnego.

 

Przebojowość? Zdecydowanie NIE xD

 

Pozytywna energia - nie sądzę.

Jedyne co mi przychodzi ma myśl, to nie jestem needy, sam siebie wysoko oceniam. Kilka sytuacji z kobietami baaaardzo wzniosło moją samoocenę i od tamtej pory czuję że mogę wszystko. W łóżku usłyszałem jak i widziałem wiele razy zadowolenie na twarzy Pań, co również dało zastrzyk pewności.

 

@Tornado Jak czytam Twoje posty przypomina mi się mój promotor, co zadałem mu pytanie, to zawsze odpowiedział w taki sposób, że nigdy nie szło go zrozumieć xD.

 

Osobiście to się dziwię, że jeszcze się nie połapaleś." - Co masz na myśli?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Co masz na myśli?

Faktycznie jest babol w słowotwórstwie. 

57 minut temu, Tornado napisał:

Donkichtizm.

....miało być Donkichotyzm.

 

Godzinę temu, Tornado napisał:

Jak było na L4 z urzędu?

Mnie pomogło kilulku krotnie :)

 

vs

38 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

sytuacji z kobietami baaaardzo wzniosło moją samoocenę i od tamtej pory czuję że mogę wszystko. 

Zauważasz tu pewne przystawnepodobienstwo?

Inaczej, czy zechciałbyś zauważyć synonim remanentu w cyklu OPEN 24H?  

35 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

zawsze odpowiedział w taki sposób, że nigdy nie szło go zrozumieć 

Jeżeli zawsze jest prawdziwe to w tym działaniu jest mechanizm którego klucza jeszcze nie posiadłeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tu inni piszą "zakazany owoc smakuje najlepiej" stąd taka twoja reakcja.

Też to przerabiałem, ale może w innej formie, natomiast sens jest ten sam.

Ale nadal się trzymam zasady "miej wyjebane, a będzie ci dane" i jakoś sobie z tym radzę.

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Odkąd znajoma twardo określiła się, że jest w związku z Panem X i planują przyszłość, to moja reakcja ciała ( dolna część ), znacznie lepiej reaguje na ciało znajomej hmm

Po prostu wykazujesz więcej samiczych cech niż męskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.