Skocz do zawartości

Ważne! W sprawie darowizn na forum (kwota pod nickiem).


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo serdecznie was proszę, żeby każdy kto wpłaca darowiznę na forum, napisał w przelewie swój nick z forum. Obecnie kompletnie zgłupiałem i nie wiem jak to ogarnąć, czasami wpłaty dochodzą po kilku dniach albo i tygodniu, wie wiadomo kto, kiedy itd.

 

Jeśli komuś się nie zgadza licznik, proszę napisać w wątku to do niego napiszę.

 

Dziękuję serdecznie wszystkim wpłacającym i dbającym o nasze forum w ten sposób, życzę miłego dnia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Ważne! W sprawie darowizn na forum (kwota pod nickiem).
2 godziny temu, Inside napisał:

Wysyłałem Paypalem (5PLN) 30 kwietnia. Wpisałem nick w tytule. ;)

Nie chciałbym się czepiać, ale ilość pracy koniecznej do wykonania w związku z tym przelewem po stronie Marka jest chyba więcej warta niż ta kwota ;)

Kiedyś chyba było na poczcie tak, że jak ktoś robił darowiznę to opłatę za przelew ponosił odbiorca i ktoś zrobił w chuj przelewów na 1 zł dla rydzyka :D ale może to tylko mit ;)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Ogólnie to miłe z czyjejś strony, ze chce jakąś kwote na wsparcie Marka i całej społeczności, niestety przy niskich kwotach to trochę sztuka dla sztuki.

 

Oczywiście, nikt nikomu nie kaze nic płacić ale jesli ktoś nie ma to niech odłoży kilka małych kwot np po 5 i juz będzie lepiej albo niech nie płaci ale udziela sie więcej choćby na samiecweb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, radeq napisał:

Nie chciałbym się czepiać, ale ilość pracy koniecznej do wykonania w związku z tym przelewem po stronie Marka jest chyba więcej warta niż ta kwota ;)

Kiedyś chyba było na poczcie tak, że jak ktoś robił darowiznę to opłatę za przelew ponosił odbiorca i ktoś zrobił w chuj przelewów na 1 zł dla rydzyka :D ale może to tylko mit ;)

Wiesz co, moim zamiarem była wpłata ostatnich środków z Paypala (25zł), ale klient złożył skargę do PP, że rzekomo nie otrzymał produktu, za który zapłacił i musiałem poczekać na rozpatrzenie sprawy,

a do tego czasu miałem wstrzymane 20zł na koncie. :P Nie sądziłem, że to może takie problemy zrobić.

Potem sypnę resztę, to się jeszcze dorzucę. ;) 

 

@edit:

Jeszcze spytam, czy dotacje będą pokazywane tutaj?

https://braciasamcy.pl/index.php?/donate/donations/

Bo siebie nie widzę i nie wiem czy potem się też pojawię, czy może wystarczy chwilę odczekać.

Edytowane przez Inside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.