Skocz do zawartości

Stary koń i mama dwóch córek.


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie. Mam okazję obserwować eksplozję radości gawiedzi wszelakiej na wieść że mój kuzyn się żeni. On ma 53 lata i jest po przejściach bo ma syna z poprzedniego małżeństwa, pani 40 ma 2 córcie, każda z innym tatusiem. Jak to zobaczyłem to się załamałem. Love, motylki, serduszka na fejsiku i panny sikające z okazji wydarzenia po nogach. Nikt nie widzi tego gościa że się wpieprza w gówno po uszy każdy tylko fiu fiu jak się cieszymy.  Faceci wtórują paniom w ćwierkaniu.

W związku z tym moje do Was pytanie.

Czy ci ludzie na prawdę nie widzą przejebanego losu tego przyszłego chodzącego bankomatu nieswoich dzieci  ?

Czemu kurwa widzę to tylko ja ( no i Wy) a reszta nie ?

Czy też macie tak że aż Was nosi żeby powiedzieć co o tym na prawdę myślicie ( tak wiem trochę pokory by się przydało) ?

Kurde im większa wiedza tym większa odpowiedzialność, kiedyś jak człowiek mniej wiedział to gadał co popadło, dziś jak człowiek więcej wie to częściej musi niestety milczeć. 

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jaro670 napisał:

Czy też macie tak że aż Was nosi żeby powiedzieć co o tym na prawdę myślicie ( tak wiem trochę pokory by się przydało) ?

Absolutnie. Obserwuje i wyciągam wnioski. Lepiej się uczyć na cudzych błędach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę moich znajomych teraz zaręcza się, oczywiście relacja na fb i radość nieziemska. Ja się tylko zastanawiam z czego? Koleś 20 kilka lat podpisuje zajebiście niekorzystną umowę prawną. Jak laska mu przestanie dawać, to może sobie chuja przybić kołkiem i zawiesić na ścianie, bo nic z tym nie będzie mógł zrobić. 

 

No chyba, że ilość masochistów w społeczeństwie drastycznie wzrasta.

 

A może koleś jest krypto-homo i lubi być rypany w dupę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czysta hipokryzja i radość z nieszczęścia drugiego człowieka, schadenfreude lub wyższy poziom świadomości. Zależy, jak na temat spojrzeć pod kątem komentowania i wysyłania gratulacji. Kiedyś doradzałem, bo z dużym prawdopodobieństwem uważałem się za lepszego. Teraz trzymam mordę zamkniętą. Każda porada i pomoc to atak na ego drugiego człowieka i wynik w nienawiści, utrata całkiem fajnych relacji. O tym się boleśnie kilka razy przekonałem. 

 

Z drugiej strony kobieta 40, dzieci już więcej mieć nie będzie (chyba?). Obecne pewnie szybko dorosną. Jeżeli trzyma formę, a gość ma 53 lata to wcale nie robi takiego złego interesu. Inaczej też, jak wchodzi z własnym dzieckiem. Matka finansuje swoje dzieciaki. On swojego, a resztę wydają na wspólne przyjemności. W takim wieku masz już do czynienia z pewnym poziomem doświadczeń. 

 

Perspektywa, indywidualny wgląd. Trudno oceniać szczerze mówiąc. 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja skorzystam z okazji i złożę kuzynowi najlepsze życzenia na tę okoliczność, wszystkiego najlepszego, ach to niepojęte szczęście w postaci podstarzałej czterdziestki z aż dwoma córkami z różnych związków. Kuzyn na pewno źle w przeszłości trafił, teraz to będzie coś zupełnie innego, a ja sam jestem przekonany, że ta nowa wybranka przemyślała i przepracowała swoje błędy z przeszłości.  Kuzyn też widać, że to zrobił, nawet więcej niż raz.

Radujmy się wszyscy!!!

 

Wracając do Twoich pytań: nie, nie widzą, my to widzimy, ponieważ mamy wiedzę oraz doświadczenie, nosi mnie, ale siedzę cicho, chyba, że ktoś mnie ostro sprowokuje, wtedy włącza mi się czerwona pigułka, niestety, a milczenie to czasem złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, ta młodsza córcia ma 10 lat. Kuzyn ma dziecko z pierwszego małżeństwa ale ten jego syn to już dorosły gość na studiach więc nie wymaga opieki co nie znaczy że nie przydałyby mu się pieniądze i pomoc ojca na start.  

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podam ze swego środowiska. Ostatnio kumpel żalił się, że dziewczyna robi mu jazdy, bo chciał się rozstać, Myszka robi jazdy z rzędu

(on 27 ona 27)

-gdzie ja teraz kogoś znajdę nie zostawisz mnie!

-zmarnowałeś mi x lat życia

plus festiwal shittestów.

 

Podesłałem mu bardzo ciekawy artykuł o hipergamii i zasugerowałem przeczytaj, nie nastawiaj się potraktuj jako walor poznawczy. Miał dołka, dusił się. Widziałem się z nim wczoraj.

-I jak przeczytałeś?

-Jakaś czarna magia...

Wszystko między nimi niby gra. Chuja tam nie wnikam, spróbowałem, jestem prawie pewien, że za pół roku temat wróci.

 

Jednak nie poddałem się i wracałem autem z przyjacielem od kołyski innym i opowiadał, że ślub jest fajnym przypieczętowaniem, symbolem i chciałby go wziąć właśnie dlatego. Oprócz tego mówił, że ślub właśnie jest zabezpieczeniem dla mężczyzny, gdyby np. małżonka zachorowałaby na głowę to dzięki temu może egzekwować pieniądze jeśli ta go oszuka, wypieprzy te kasę. MGTOW trzeba dozować, bo potraktowałby mnie jak idiotę. Wytłumaczyłem w miarę składnie, że to nie prawda. Każdy musi mieć swoją niezależną kasę i być niezależnie zabezpieczony ślub tu nie jest do niczego potrzebny. Okazało się, że nie zna się na prawie (co przyznaje) ale jest naukowcem i potrafi być wnikliwy ma umysł ścisły. Przemyślał i przyznał mi rację. Nie sądzę, żebym zasiał w nim MGTOW, ma bardzo niezależne myślenie i jest z Myszką bardzo blisko. Ale Myszka póki co, ma na ślub wyjebane i mówi, że nie potrzebuje. W ten czy inny sposób, jeśli ślub miałby stać się faktem to i tak zrobiłbym swoje, bo wiele przeżyliśmy i cóż najwyżej bym go zbierał, jeśli było by trzeba a jego Myszka i tak mnie średnio trawi i jakoś z tym żyję.

 

Uważam, na siłę nie uleczać świata, stoicko zaznaczać punkt widzenia nie trzymać japy na kłódkę. Zresztą ja przyjaźń tego nie przetrwa, to znaczy, że może jej nie było.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaro670 napisał:

Czy też macie tak że aż Was nosi żeby powiedzieć co o tym na prawdę myślici

HMM zastanówmy się?

Jeżeli zalożyleś BĘDĄC na forum, że tylko Ty tak masz to Cię rozczaruje.

Nie CURŁŁA ją też tak mam!

Etap pomagania na siłę też przerobiłem.

Zapewne czujesz się jak Neo w MatriXie.

Od mienia rada. Zobacz gdzie ta wiedza osobiście pomoże tobie i pnij się  w górę dzięki niej, tylko w bieławych rękawiczkach.

Kop na rozpęd!!!

.....powodzenia....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuzyn w miarę taki kumaty i doświadczenie w życiu nabył czy mimo wieku typowy Biały ? Młodsza kobitka może nie będzie miał źle jak dobrze to rozegra, no chyba, że to ona jego rozgrywa. Zawsze możesz mu coś podpowiedzieć w kwestii trzymania ramy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wiedzą każdy musi sam się zainteresować. Albo odnosisz porażki sam i zaczynasz poszukiwać odpowiedzi, albo zauważasz, że coś jest nie tak. Świat jest inny niż nam się próbuje to wmówić.

 

Zresztą, gdyby ktoś teraz wszedł na to forum i zaczął wypisywać różne rzeczy z którymi nie zgadzałby się nasz światopogląd również niechętnie byśmy taką osobę przyjęli. Mogłaby zostać potraktowana jako troll. My tu mamy swoje kółko wzajemnej adoracji, inni mają swoje. Część ludzi nie szuka prawdy tylko potwierdzenia swoich tez, potwierdzenia, że ich światopogląd jest właściwy.

Obserwowanie jak ktoś bliski wpierdala się na minę, daje się powoli kastrować nie jest niczym przyjemnym, ale nie każdego da się nawrócić, zresztą, każdy ma swoje zmartwienia i swoje życie, nie ma sensu próbowanie na silę tego zmienić. Pozostaje korzystać z doświadczeń innych. Światopogląd można zmienić, ale to my musimy sami tego chcieć. Ktoś może nas co najwyżej zainteresować tematem. Jeśli ktoś przez lata życia i obserwacji relacji damsko - męskich swoich i cudzych, nie dostrzega chociaż z grubsza o co chodzi to moim zdaniem nie ma szans go nawrócić. Może jak sam się sparzy to wtedy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Z drugiej strony kobieta 40, dzieci już więcej mieć nie będzie (chyba?). Obecne pewnie szybko dorosną. Jeżeli trzyma formę, a gość ma 53 lata to wcale nie robi takiego złego interesu.

Ty tak poważnie? Córcie pójdą na studia i będzie... Daj na stancje, kupiłabym samochodzik itd, itd... Zgadnij kto to będzie finansował?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MaxMen napisał:

A kuzyn w miarę taki kumaty i doświadczenie w życiu nabył czy mimo wieku typowy Biały ? Młodsza kobitka może nie będzie miał źle jak dobrze to rozegra, no chyba, że to ona jego rozgrywa. Zawsze możesz mu coś podpowiedzieć w kwestii trzymania ramy. 

 

Biały jak cholera, jak ją poznał to nie mógł uwierzyć że takie cudo na niego spojrzało a trzeba przyznać że facet jest całkiem spoko. Mówiłem mu żeby nie szalał bo przecież dobrze pamięta jaki sajgon w życiu i na koncie zrobiła mu pierwsza żona. Kto zgadnie jaka była odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, trop napisał:

Ty tak poważnie? Córcie pójdą na studia i będzie... Daj na stancje, kupiłabym samochodzik itd, itd... Zgadnij kto to będzie finansował?

Dałem przykład tylko. Od dawna powtarzam, że każda decyzja z kobietami to decyzja tragiczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaro670 napisał:

Czy ci ludzie na prawdę nie widzą przejebanego losu tego przyszłego chodzącego bankomatu nieswoich dzieci  ?

Tak.

2 godziny temu, jaro670 napisał:

Czemu kurwa widzę to tylko ja ( no i Wy) a reszta nie ?

Ty masz zaburzone postrzeganie rzeczywistości.
Stulejka Cię na umysł naciska, spermiarzu.

On(i) jest światły, rozumny, dobry, mądry. Nie ma stulejki. Z pewnością rucha więcej od Ciebie i dlatego podejmuje WŁAŚCIWE decyzje.

2 godziny temu, jaro670 napisał:

Czy też macie tak że aż Was nosi żeby powiedzieć co o tym na prawdę myślicie ( tak wiem trochę pokory by się przydało) ? 

Kiedyś tak.

Dziś... beniz na to kładę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Trochę moich znajomych teraz zaręcza się, oczywiście relacja na fb i radość nieziemska. Ja się tylko zastanawiam z czego? Koleś 20 kilka lat podpisuje zajebiście niekorzystną umowę prawną. Jak laska mu przestanie dawać, to może sobie chuja przybić kołkiem i zawiesić na ścianie, bo nic z tym nie będzie mógł zrobić. 

 

No chyba, że ilość masochistów w społeczeństwie drastycznie wzrasta.

 

A może koleś jest krypto-homo i lubi być rypany w dupę?

Ci ludzie nie znają naszego forum dlatego błądzą i dają się urabiać. Młody wiek, hormony i brak naszej wiedzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniał mój 40 letni brat, który 3 lata temu wziął ślub z największą jędzą w okolicy. Rozmawiałem z nim wcześniej i mówię chłopie, nie rób tego, bo się wpierdolisz w gówno po łokcie. Nie posłuchał. Teraz "ciasto w piekarniku" termin na koniec roku, a jędza rządzi nim jeszcze bardziej, niż rządziła. 

 

Oczywiście nie muszę mówić, że dla jędzy jestem wrogiem numer jeden. 

 

PS. Serce boli, ale co zrobić? To był ostatni raz, kiedy głośno wyraziłem swoje stanowisko. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, m4t napisał:

Może jak sam się sparzy to wtedy.

Przypomniało mi to jak ostatnio w pracy gość który ma już drugą żonę rozmawiał z drugim który jest po rozwodzie i dał się złapać na dziecko takiej z dwójka dzieci, której już bliżej do 40. No i ten pierwszy powiedział że będzie miał problemy, a drugi na to że będzie idealnie. Ja się uśmiechnąłem, no i jak to zauważył to od razu rozpoczął atak na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jebakteoretyk napisał:

 A tak, porucha sobie jeszcze 10 lat i do piachu.

Taaa, chyba w marzeniach. Prezentacja zalet się właśnie zakończyła. Teraz się dowie jak się śmiga tym passatem TDI z "gwarantowanym" przebiegiem. Właśnie opuścił drzwi komisu i radź se chłopie bo po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.