Skocz do zawartości

Prezent


Rekomendowane odpowiedzi

@DanielS

A widzisz tego nie znałem, zapiszę sobie ? Dzięki!

 

@Cuba Libre

Dlaczego wtłaczasz mnie w celowe zakłopotanie i owijasz kota ogonem i skąd pomysł, że mam z tym problem i z czego by to miało wynikać. 

Szanowna Pani @Cuba Libre nie mam problemów z przytulaniem, raczej jeśli mam być szczerym to moim problemem jest brak szczerej rozmowy bez masek w zyciu z kimkolwiek, to szczerze mnie troszkę męczy coraz bardziej, wszędzie tylko maski, które np ty stosujesz względem swojej "miłości życia". Zrozum, my operujemy innymi pojęciami i gdy mówimy o drzewach ja widzę co innego i Ty widzisz co innego. Przyjdzie czas, że zrozumiesz co mam na myśli w tym życiu lub następnym. Nie jestem na Ciebie zły, nie chcę Ci dowalać ani nic z tych rzeczy, raczej jedynie szturchnąć na zasadzie "Hey, a może jednak zastanów się nad tym".

Tylko tyle z mojej strony.

 

Dla mnie prezent, to dar i tyle, który jest ofiarowywany bez chcenia niczego w zamian.

Uprzejmość nakazuje się odwdzięczyć ale to tylko konstrukty ludzkiej społeczności, stworzyciel nie oczekuje pokłonów, by kupić mu samochód, czy za to, że możemy oddychać mamy go wziąć na wycieczkę, dlatego też jego/jej miłość jest bezwarunkowa jeśli można by to tak ująć. Natomiast prezenty by sobie kupić chociażby przychylność są warunkowe. Tak swoją drogą wy kobiety jesteście niebywałe, prawie wszystkie macie poziom master wbity od urodzenia na manipulacji facetami ale jak przychodzi co do czego to owijacie kota ogonem, nigdy mnie to nie przestanie zaskakiwać :D Urocza cecha!

 

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

gdy mówimy o drzewach ja widzę co innego

A co Ty widzisz?

I skąd wiesz, co ja widzę?

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

zrozumiesz co mam na myśli w tym życiu lub następnym.

Nie wierzę w następne wcielenie. Nie będzie mi dane.

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Nie jestem na Ciebie zły

?

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Dla mnie prezent, to dar i tyle, który jest ofiarowywany bez chcenia niczego w zamian.

Właśnie napisałam wyżej o intencjach.

Nie będę się powtarzać.

Zasadniczo mam wrażenie, że piszemy o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo piszemy @Cuba Libre o tym samym ale siedzimy przy wielkim stole i omawiany coś w różnych perspektywach :)

14 minut temu, Cuba Libre napisał:

A co Ty widzisz?

I skąd wiesz, co ja widzę?

Co widzę to jestem w stanie opisać a co widzisz to nie wiem ale potrafię to zrozumieć, ponieważ tam byłem jednak Ty nie rozumiesz mnie,

ponieważ "tam nie byłaś" - to nic złego. 

 

Ja po prostu jestem stary i tyle, moja perspektywa jest perspektywą starego dziadka, dlatego też pisałem o wcieleniach czy o wieku bo gdy sie zestarzejesz zrozumiesz na pewno po części to co dziś piszę. Teraz jestem przekonany o tym, że czytasz co pisze ale to spływa po Tobie, jedynie jest zabawą intelektualną, nic nie znaczącymi słowami jakiegoś wariata i kogoś aroganckiego.

 

Nie ma problemu @Cuba Libre jestem po prostu taki o to sobie internetowy przyjaciel, kto chce to skorzysta z tego co piszę kto nie to nie. Nic na siłę ?

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odnośnie prezentu. Ostatnio na urodziny dostałam od mojego głośniczek JBL bo wspomniałam kiedyś, że by mi się przydał do pracy i ogólnie na różne pikniki etc.

Jak wróciłam z samotnego urlopu  do domu późno w nocy( podczas niego spędzałam swoje urodziny), zastałam w kuchni "artystyczny nieład" deska lekko przechylona, oparta o sztućce i lekko o rondelek. to zaś stało koło wielkiej piramidy ułożonej z cukierków, owoców, sztućców i innych głośnych przyborów. Na samym spodzie piramidy wyżej wspomniany głośniczek. A obok tego wszystkie kartka z tym zdjęciem i opisem:

2rq2it.jpg

" I want to play a game"

I generalnie poniżej zdjęcia prowokacyjny liścik. Bardzo mi się spodobała forma w jaki ten prezent dostałam i długo to pozostanie w mojej pamięci. :D Uwielbiam jak ktoś potrafi podejść do tematu kreatywnie. :)  

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.05.2019 o 17:06, Lambert napisał:

Pytanie czysto teoretyczne (potrzebne mi do moich prywatnych rozkmin i statystyk?).

Gdybyście mogły wybrać drobiazg jaki dostaniecie od swojego faceta tak bez okazji, to co by to było?

Książka. Z takich co lubię. Albo płyta z mojà ulubionà muzyka.ew. bilety na koncert. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.