Skocz do zawartości

Związki


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego kobiety  nie mogąc być z kimś (kocha inna).

Wchodzą w związek z facetem którego nie kochają i  tak w nim tkwią.

Liczą że tamten się zwolni, ja zauważyłem że jak kobieta kogoś chce to wbija w związek  z innym i czeka na okazje żeby tamtego odbić a swojego momentalnie zostawia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mat2206 napisał:

Dlaczego kobiety  nie mogąc być z kimś (kocha inna).

Wchodzą w związek z facetem którego nie kochają i  tak w nim tkwią.

Z tego samego powodu co faceci. Bo rodzinka się domaga, bo nie chce być obiektem plot. Bo wierzy że w sumie już nikogo sensownego nie pozna. Bo facet jest mega przyzwity

30 minut temu, Mat2206 napisał:

Liczą że tamten się zwolni, ja zauważyłem że jak kobieta kogoś chce to wbija w związek  z innym i czeka na okazje żeby tamtego odbić a swojego momentalnie zostawia.

A ja zauważyłem że przygarnia kota albo wpada w depresje. Zależy od mindsetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nowy gach rzuci to przypominają sobie o byłym. Takie tam, raszple z drutu. 

@Libertyn kochanie, my tu wszyscy w pamięci mamy i wiemy, że mężczyźni nie są doskonali. Też jesteś kolejnym Krzysztofem co odkrył Amerykę?  Forum jest męskie, a temat o kobietach nie mężczyznach. KPW? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

A jak nowy gach rzuci to przypominają sobie o byłym. Takie tam, raszple z drutu. 

@Libertyn kochanie, my tu wszyscy w pamięci mamy i wiemy, że mężczyźni nie są doskonali. Też jesteś kolejnym Krzysztofem co odkrył Amerykę?  Forum jest męskie, a temat o kobietach nie mężczyznach. KPW? 

zauważam tylko analogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ale jak będziesz trochę na forum, optyka być może się zmieni i zacznie Cię w oko piec. Ja tu czytałem już zarzuty wobec Ciebie. Teraz będę brał Cię na ruszt.

 

Zaznaczania tej analogii nie potrzebujemy, tu same porządne chłopy. No chyba, że jesteś jednym z tych co biorą pod uwagę zdanie kobiet: prawdziwy mężczyzna powinien lub nie powinien....

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

 

Zaznaczania tej analogii nie potrzebujemy, tu same porządne chłopy. No chyba, że jesteś jednym z tych co biorą pod uwagę zdanie kobiet: prawdziwy mężczyzna powinien lub nie powinien....

Czasem myślę że potrzebujecie bo zbytnio coniektórzy tracą kontakt z rzeczywistością i popadają w kompletną mizoginie. "Tu same porządne chłopy" 

 

Tą osobą dyktującą mi co powinienem bądź nie jestem ja sam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kariera będzie krótka. Utopisz się w samozachwycie jak w oceanie łódka. Ty mizoginie, ty. Naprawdę, ręce opadają. Forum to monolit Twoje uwagi i próby zmieniana go od siebie spełzną na niczym. 

 

Przypomnę jeszcze raz SAME pożądane chłopy, jak Ci nie pasuje, wyloguj się. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Libertyn napisał:

Nie będziesz mi mówił co robić. Poza tym panny do mnie piszące raczej chwaliły mój dystans i racjonalność.

 

Wyznacznikiem Twojego dystansu i racjonalności jest opinia samiczek?

 

Gratuluję... ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Lepiej solidarnie lamentować "Wszystke baby złeee, tylko szukają bankomatów łeee" dla zasady. Zaś faceci to same kryształy.. Ja zakładam że niemal każdy człowiek jest egoistyczną kreaturą makiawelizującą relacje z innymi ludźmi. Kobieta, Mężczyzna.. Przyzwoitych, bezinteresownych ludzi jest jak na lekarstwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

"Nie będziesz mi mówił co robić...

i nie będziesz kierował moim życiem."

 

To dość typowy babski tekst.

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Poza tym panny do mnie piszące raczej chwaliły mój dystans i racjonalność.

Gratuluję. Teraz pora wyhodować jaja. To forum to odpowiednie miejsce, przy założeniu, że nie jesteś babą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już częściej czy to kobieta czy mężczyzna nie wchodzą w głębsze relacje. Nikt nie chce ponosić kosztów związku. Przynajmniej z tego co widzę wokół siebie bo nie wiem jak jest z tym globalnie. 

W związku chcą być  kobiety z bagażem kredytu, bagażem potrzeb których nie mogą zrealizować, czy mając pociechy z innego związku. Kobiety same mi mówią że jak by nie śladowe resztki w głowie emocji wynikających z potrzeby "miłości" czy szeroko rozumianej bliskości to w ogóle nie potrzebowałby relacji typu związek. Reasumując walka z przyrodą trwa i kto wie czy nasz gatunek kiedyś nie będzie pochodził z probówki bo rozmnażać się na pewno nie będziemy chcieli.

 

Jak to wszystko czytam co się dzieje na świecie na myśl przyszło mi ciekawe doświadczenie na myszach czyli Eksperyment Calhouna który ma dużo cech wspólnych z gatunkiem ludzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, @zuckerfrei, bo nie ma to jak stworzyć miejsce, w którym można sobie ponarzekać na te głupie baby, kiedy mężczyźni robią dokładnie to samo. 

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Przypomnę jeszcze raz SAME pożądane chłopy

Rozumiem, że znasz wszystkich osobiście i jesteś ich spowiednikiem.

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Forum to monolit Twoje uwagi i próby zmieniana go od siebie spełzną na niczym. 

Z takim podejściem, forum nie powinno się nazywać braciasamcy.pl tylko klanzakutychłbów.pl. Zakutych w monolit. ;)

1 godzinę temu, Prezes napisał:

Wyznacznikiem Twojego dystansu i racjonalności jest opinia samiczek?

Rozumie się, że opinia kobiet jest nieważna, bo to chyba nie ludzie. Heh.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

No tak. Lepiej solidarnie lamentować "Wszystke baby złeee, tylko szukają bankomatów łeee" dla zasady. Zaś faceci to same kryształy.. Ja zakładam że niemal każdy człowiek jest egoistyczną kreaturą makiawelizującą relacje z innymi ludźmi. Kobieta, Mężczyzna.. Przyzwoitych, bezinteresownych ludzi jest jak na lekarstwo.

 

I napisał to gość który napierdala 500 praktycznie nic nie wnoszących postów w miesiąc <bravo>

Znasz w ogóle idee tego forum? Jeżeli się z nią nie zgadzasz to zapraszam na wizaż albo kafeterię - tam głoś swoje teorie.

 

Piszę to ze względu na miesięczną obserwację Twoich "dokonań" na tym forum.

 

10 minut temu, Mabel Pines napisał:

Rozumie się, że opinia kobiet jest nieważna, bo to chyba nie ludzie. Heh.

Ty również masz problem z akceptacją własnej osobowości? Wartościujesz siebie poprzez opinię innych?

 

 

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mabel Pines naprawdę? Tak płytkich odpowiedzi dawno tu nie było.  Jesteś kobieta, że brak Ci wyższych idei? Nie znam wszystkich ale wszyscy jak bracia.   

 

 

Przytocz mi mój tekst gdzie narzekam na kobiety? Czekam, a mam czas. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, maVen napisał:

Teraz to już częściej czy to kobieta czy mężczyzna nie wchodzą w głębsze relacje. Nikt nie chce ponosić kosztów związku.

Dokładnie. Ludzie chcą mieć ciasto i zjeść ciasto. Bliskość ale brak zobowiązań, przygody ale bez ryzyka, Ciekawą praca ale niewymagającą. Pracę będącą wyzwaniem ale bez stresu i odpowiedzialności. Sypiać razem ale mieszkać osobno.

Cytat

Przynajmniej z tego co widzę wokół siebie bo nie wiem jak jest z tym globalnie. 

Tego nie ma w trzecim świecie  chyba tylko

Cytat

W związku chcą być  kobiety z bagażem kredytu, bagażem potrzeb których nie mogą zrealizować, czy mając pociechy z innego związku.

I faceci potrzebujący ogarniaczki. Ogólni Ci którzy na tym więcej zyskują niż tracą

Cytat

 

Kobiety same mi mówią że jak by nie śladowe resztki w głowie emocji wynikających z potrzeby "miłości" czy szeroko rozumianej bliskości to w ogóle nie potrzebowałby relacji typu związek.

Właśnie. Staliśmy się sobie wzajemnie zbędni. Relacje budujemy coraz częściej przez haj emocjonalny lub zwyczajną chęć bycia z kimś dla samej przyjemności towarzystwa tej osoby

Cytat

Reasumując walka z przyrodą trwa i kto wie czy nasz gatunek kiedyś nie będzie pochodził z probówki bo rozmnażać się na pewno nie będziemy chcieli.

Marzenie samców i feministek.

Cytat

Jak to wszystko czytam co się dzieje na świecie na myśl przyszło mi ciekawe doświadczenie na myszach czyli Eksperyment Calhouna który ma dużo cech wspólnych z gatunkiem ludzkim.

To ten z szczurami?

7 minut temu, Prezes napisał:

I napisał to gość który napierdala 500 praktycznie nic nie wnoszących postów w miesiąc <bravo>

Znasz w ogóle idee tego forum?

Ideą bynajmniej nie jest narcyzm grupowy ani lizanie sobie wzajemnie jajek.

Jak czytam coniektórych to sobie myślę że im chłopa potrzeba bo baby już z góry postrzegane przez wąski pryzmat księżniczek co srają wyżej niż dupę mają.

11 minut temu, Prezes napisał:

Piszę to ze względu na miesięczną obserwację Twoich "dokonań" na tym forum.

O jeny. Mam psychofana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Prezes napisał:

@Libertyn

 

Wyczuwam trolla, ew. samicę. Prowadzenie dalszej dyskusji z tym użytkownikiem nie ma najmniejszego sensu.

Zbyt emocjonalny jesteś. Szkoda czasu na trolla. Pozdrawiam.

To po co go marnujesz? Nawet nie wysiliłeś się na nic więcej niż ad personam. 

Atakuj argumenty nie adwersarza. 

Z tą zbytnią emocjonalnością to wyskoczyłeś jak Filip z Konopii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei przecież to ewidentnie samica uciekła z rezerwatu. 

 

Co do tematu to takie kobiety nie umieją być po prostu same, z drugiej strony taki beta jest bardzo użyteczny. Na wycieczkę zabierze, do kina, zawiezie do pracy (o ile usłużnie Pani nie utrzymuje) w zamian raz na jakiś czas dostanie nagrodę.  Tym facetom też to w jakiś sposób pasuje, mają związek i seks, oraz złudzenie miłości o której marzyli, jeżeli im to pasuje to co mi do tego? Każdy ma swoje zoo i swoje małpy. 

 

Tak czy siak to tylko jeden z wielu powodów, których może być dużo, ja się nie pokoszę o opisanie wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.05.2019 o 17:39, Libertyn napisał:

No tak. Lepiej solidarnie lamentować "Wszystke baby złeee, tylko szukają bankomatów łeee" dla zasady. Zaś faceci to same kryształy.. Ja zakładam że niemal każdy człowiek jest egoistyczną kreaturą makiawelizującą relacje z innymi ludźmi. Kobieta, Mężczyzna.. Przyzwoitych, bezinteresownych ludzi jest jak na lekarstwo.

 

Lamentować a pisać jak jest jest rużnica, niektórzy mają prawo mieć żal że społeczeństwo wmawiało im ściemy jakie to kobiety wspaniałe, dobroduszne. Widzieć prawdę i ją promować to lamentowanie no brawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.