Skocz do zawartości

Jak jestem taka zła.


Rekomendowane odpowiedzi

Często spotykam się z taką manipulacją, nawet byłem świadkiem u innych par takich słów. Jak jestem taka zła, czy tak Ci źle ze mną to znajdź sobie inną. Jak reagować? Zwiastun początku końca? Najlepiej było by powiedzieć a znajdę i zerwać, ale czy zawsze tak przy tym jest :D? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka odpowiedź oznacza, że samiec jest słaby. Do silnego samca kobieta by tak nie powiedziała, bo ten by faktycznie odszedł. Związek gdzie facet jest słaby nie może się dobrze skończyć, dni takiej pary są moim zdaniem policzone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DanielS napisał:

Mam już kilka kandydatek na oku, które z powodzeniem mogą Cię zastąpić ;) ?

Krótko i na temat :) innej opcji raczej nie ma lub też szukasz sobie innej a tą dupy nie zawracasz. Mi już szkoda czasu na shit testy. Jest jedno ostrzeżenie i później pa pa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turop napisał:

Często spotykam się z taką manipulacją, nawet byłem świadkiem u innych par takich słów. Jak jestem taka zła, czy tak Ci źle ze mną to znajdź sobie inną. Jak reagować? Zwiastun początku końca? Najlepiej było by powiedzieć a znajdę i zerwać, ale czy zawsze tak przy tym jest :D? 

Standard. Laska przypomina że X nie jest z nią z sądowego nakazu tylko z własnej woli. Nie chce (jeszcze) zrywać by miś nie bóldupił jaką zimną suką była ale chce mu unaocznić że relacja powinien coś zrobić by na niego przychylniej spojrzała albo mieć jaja i relacje zerwać. Imo takie zachowania są bardziej obecne u kobiet które czują że miś to sierota, która bez niej/mamusi się zapuści jak menel. I żeby nie było. Nie chce nikogo obrażać ale dziś widziałem faceta, singla zapewne w lekko poplamionej kurtce z przed kilku sezonów, z zaniedbanymi włosami( zarowno widoczny brak fryzjera jak i mycia) słowem prawie menel, gdyby nie to że miał MacBooka i markowe słuchawki.

Taka subtelna groźba mająca sprawić że miś zacznie się starać, przestać na niej wisieć i ogarnąć siebie albo po prostu odejdzie.

Edytowane przez Libertyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

. Imo takie zachowania są bardziej obecne u kobiet które czują że miś to sierota, która bez niej/mamusi się zapuści jak menel.

W moim przypadku, odpowiadała mi tak gdy sam sugerowałem, że popełniła błąd, albo trzeba by coś poprawić. To chyba nie chodziło o sierocenie z mojej strony, a oczyszczenie się z oskarżeń w jej kierunku co nie zmienia faktu, że okazywała tym brak szacunku"taka jestem zaakacpetuj to bo w poważaniu mam to, że Ci się coś nie podoba" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turop napisał:

jestem taka zła, czy tak Ci źle ze mną to znajdź sobie inną. Jak reagować?

Typowy shit test.

Masz rację tak zrobię, strasznie medzisz, nie utrzymasz tym fajnego faceta wiesz o tym?

 

A jak jesteś wkurzony lub masz dosyć to mówisz coś w stylu 'Masz rację, żegnaj"

 

Chcesz być z kobietą to wiedz, że będziesz testowany non stop, nawet jak srasz, sikasz a tym bardziej jak będziesz miał zły dzień. Bycie z kobietą to walka i ciągła czujność.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ogólnie wyrażenie pochodzi od stopki w gazecie  jest to informacja o składzie redakcji, adresie itp., umieszczana zwykle u dołu ostatniej kolumny gazety lub czasopisma; też: dane wydawnicze i drukarskie, znajdujące się na odwrocie strony tytułowej lub na końcu książki. W internecie rozumuje się to jako podpis z najważniejszymi informacjami o nas które pozwalają nas zindetyfikować bądź zawsze dzielić z innymi. W e mailach i na forach forma podpisu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Turop napisał:

Często spotykam się z taką manipulacją, nawet byłem świadkiem u innych par takich słów. Jak jestem taka zła, czy tak Ci źle ze mną to znajdź sobie inną. Jak reagować? Zwiastun początku końca? Najlepiej było by powiedzieć a znajdę i zerwać, ale czy zawsze tak przy tym jest :D? 

Ostatnio moja mi na weselu straszne fochy waliła. Poszła wcześniej do domu, rano jak osa - ani dotknąć, jakieś odpyskiwanie. Coś tam burknęła, że ją olałem na weselu i długo mnie nie było i często. I w pewnym momencie rozmowa:

- mogłam na majówkę jechać ze znajomymi w góry zamiast iść na wesele,
- mówiłaś mi, że nie masz ochoty a ja ci powiedziałem, że nie obrażę się i pójdę sam. Gdzie są twoi znajomi?
- teraz nieważne już. 
- Powiedz gdzie to cię odwiozę na majówkę i sobie wrócę.
- Nie chcę iść na poprawiny, 
- nie chcesz?

- nie chcę. 
- Ok, odwiozę cię do domu i pójdę sam. 

To była wersja light - powiedziałem, że odstawię i wrócę zamiast pokazać drzwi. Jak domyśla się większość, 2h ciszy a na poprawinach tryskała energią i uśmiechnięta. Myślę, że to samo się stosuje tutaj. Można odpowiedzieć: "pracuję nad tym", "mam już na oku" itp. Działa. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Turop napisał:

Jak jestem taka zła, czy tak Ci źle ze mną to znajdź sobie inną

To przekazzespolony z dwóch wątków.

....nie zamierzam się zmienić i albo się dopasujesz albo......

 

.....zaczęłam się ostro INTERESOWAĆ inną gałązką ale będę się dopierdalać  do Ciebie puki nie będzie pewna.

 

 

Generalnie jest to orbita przed planowanym pojawieniem się okienka do lotu w kosmosa.

 

 

Żadna lala nie będzie spychac faceta w objęcia innej puki sama korzysta( wyłącznie) z jego zasobów( wszelakiej postaci).

Reasumując robi dywersyjny podkład pod skok w hiper przestrzeń.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.