Skocz do zawartości

Kłopoty z wymianą spodni w Galerii Rzeszów w "PH omega salon levis".


Rekomendowane odpowiedzi

Po zdaniu teorii na prawo jazdy, będąc na endorfinowym haju zaszalałem - kupiłem levisy 511 w "Levis Mustang Lee Cooper Tom Tailor - Galeria Rzeszów" czyli w PH omega salon levis za 429 PLN

 

No i się okazało że spodnie są niewygodne, wchodząc do auta czy siadając, czuję opór. Każde moje spodnie były z rozciągliwego jeansu a te są jakby to nazwać, "stałe". Chodzić w nich można, ale jakiekolwiek inne czynności są bardzo niewygodne. Jak włożę w kieszeń note,a, to już nie usiądę na luzie w aucie. kieszenie są za małe.

 

Chciałem je wymienić na inne, ten sam rozmiar, nawet tańsze - byle z rozciągliwego materiału i nie ma mowy, szef sklepu się nie zgodził.

 

Cóż więc teraz można zrobić? Spodnie do szafy (nie będę w nich chodzić, chyba że tam gdzie się tylko stoi) czy coś można podziałać w tej sprawie?

 

Kupiłem u nich jeszcze slipy za stówę, no ale te pasują :)

 

Szkoda tych ponad 4 stów :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek a ile ja razy coś kupiłem a po czasie wychodziło, że a tu za długie a tu za bardzo opina w rękawach a to znowu w klatce a to coś :D

Nic tylko w worku chodzić :D A może spróbuj je sprzedać na jakiejś grupie/stronie? Tylko wtedy pewnie tyle samo kasy co wydałeś nie odzyskasz ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierdolisz je na „ebazarku”, jaki rozmiar? Podaj skład. Daj jakieś foto stanu. Mam jedne 511 z wyższym stanem i chyba wiem o co Tobie chodzi. Tę jedna parę mam na motor. 

Dwa, może musisz się przyzwyczaić. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zwrócić ubrań z których zostały usunięte metki. Odciąłeś je, prawda? Gdyby były wszystkie metki to w Levisie pewnie by wymienili. Chociaż są sklepy, w których nie można nawet wymienić ubrań, ale to zwykle jakieś małe sklepiki, a nie sieciówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.