Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni na forum braciasamcy są tacy zgorzkniali???


Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie każda wypowiedz mężczyzn tu jest nasycona negatywną energią, niechęcią, niezadowoleniem z życia. Wszystko jest na nie i wszystko jest złe, szczególnie jeśli dotyczy to kobiet. Czytając niektóre wypowiedzi czuję się jakbym czytała wypowiedzi nawiedzonych feministek tylko w drugą strone.

Dlaczego jesteście tacy niezadowoleni z życia??

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mężczyźni na forum braciasamcy są tacy zgorzkniali???

 

 Jesteśmy realistami, stąpamy twardo po ziemi, widzimy otaczającą nas spierdolinę społeczną,

zwłaszcza kobiecą. Dawno zauważyłem że na forum nie ma nikogo 'normalnego', co kolwiek co by to

znaczyło, łącznie z Wami Kobietki. Połączyło nas to że szukamy spokoju i ukojenia po porażkach życiowych,

lub obawa przed tym okrutnym życiem.

 

  Nie nie jestem zgorzkniały, jeszcze jestem pełen nadziei na naprawę tego świata.

Czy patrzącego trzeźwo na życie i nie obawiającego się mówić prawdy o tym co się widzi

można ocenić jako zgorzkniałym?

 

@Androgeniczna, czy chciała byś mieć za partnera słodko pierdzącego tęczą białego misia?

No właśnie.

 

Pozdro.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie rzeczywistość o naturze kobiet jest "zła",jak to ujęłaś.A jako,że większość chłopaków ma tu dość uczciwe patrzenie na siebie i świat to opisują tą rzeczywistość.Przeciwnie jak większość kobiet,które żyją popkulturowymi mrzonkami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości.Szkodząc tym sobie i całemu światu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłem grejpfruta.

 

 

Widocznie czytasz ale nie rozumiesz, bo na pewno prawie każda wypowiedź nie jest jakaś negatywna :D

Po 2 jeśli już takei wypowiedzi są to musisz przyjąć pewne fakty zanim zaczniesz snuć takie daleko idące wnioski:

- jest to forum MĘSKIE (proszę zajrzyj na kafeterię i zobacz jak się kobiety wypowiadają na temat mężczyzn lub na grupy na fb, gdzie na jednej szczególnie inteligentne białogłowy opisywały jak zdradzić, ect)

- jest tu duża grupa mężczyzn, którzy trafili tu na swoim życiowym zakręcie, więc dziwne nie jest, że nie tryskają optymizmem

- pokazuje męską optykę na relacje, która na pewno nie jest negatywna (choć przy początkowym odbiorze forum często bywa)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adolf napisał:

@Androgeniczna, czy chciała byś mieć za partnera słodko pierdzącego tęczą białego misia?

Mam takiego :) i mam idealny związek.

 

Dziwi mnie trochę wasze podejście do życia. Ja np znam bardzo mało takich negatywnych i zgorzkniałych osób. Nawet jak kiedyś chodziłam na randki i taki typ sie trafiał to drugiej randki nie było bo ciężko sie z takim rozmawia. Ja mam raczej pozytywne podejscie do życia i wiekszosc moich znajomych tez

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Androgeniczna napisał:

Mam takiego :) i mam idealny związek.

 

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nigdy w życiu. Jest najcudowniejszym mężczyzną na świecie :) 

To ten sam, z którym chcesz zerwać przez to, że Ci zagląda w sms-y? Czy to może jakiś "inny kolega"?

  • Like 3
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z góry zakładam że większość osob chce mnie w jakiś sposób wydymać. Pozwala mi to uniknąć feminosceptycyzmu oraz cieszyć się z takich relacji z płcią przeciwną jakie mam jeśli tylko nie są czysto utylitarne.

Poza tym.

To forum pokazuje kobiety i relacje w dość przerysowany sposób. Mężczyźni zaś tu mają negatywne nastawienie i doświadczenia więc mają prawo być marudni.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Dlaczego jesteście tacy niezadowoleni z życia??

Może przez rozstania, zdrady, kłamstwa, rozwody, wpędzanie w poczucie winy, poznanie prawdziwej natury kobiet. 

 

1 minutę temu, Libertyn napisał:

To forum pokazuje kobiety i relacje w dość przerysowany sposób.

Rozwiń jak możesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę od ? ? ??

 

A teraz, nie czekaj, nie mogę ???

 

Dobra jadę... nie, moment ???

 

10.. 9.... 8.... Zacznę od tego, że był tu niedawno temat o czym jest to forum, przede wszystkim o czym tu piszemy. Otóż trafiają tu faceci głównie dojechani przez relacje z kobietami, mniej pokrzywdzeni, ale wychodzący z matrixa oraz tacy, którzy chcą czegos sie dowiedzieć, ale nie wiedzy z Dzień Dobry TVN - gdzie wszystko jest lukrowane, faceci na boczek zaczesani, kobietki sukcesu napiżdżajace fitness od 4.30 , tylko wiedzy odartej z bajek przekazywanych przez tradycyjne wychowanie. I Ty pisząc, że dlaczego panuje takie zgorzknienie, to tak jakbyś wybrała się do swinger club i po 10 minutach walnęła: jezu wy tylko gołe dupy i rąbanka, nie możemy pograc w szachy???

 

Jak zauważysz są różne działy tego forum, ale głównie zajmujemy się tu zdrowo-rozsądkowym podejściem to relacji my-kobiety. Ale w sumie mnie nie dziwi, że kobieta na krytykę kobiet odopwiada, że to zgorzknienie :)

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Androgeniczna napisał:

Praktycznie każda wypowiedz mężczyzn tu jest nasycona negatywną energią, niechęcią, niezadowoleniem z życia.

Ja tam jestem zadowolony ze swojego życia. ? 

47 minut temu, Androgeniczna napisał:

Wszystko jest na nie i wszystko jest złe, szczególnie jeśli dotyczy to kobiet.

Przejaskrawiasz według mnie, nie wszystko.

47 minut temu, Androgeniczna napisał:

Czytając niektóre wypowiedzi czuję się jakbym czytała wypowiedzi nawiedzonych feministek tylko w drugą strone.

Możliwe, masz tu prawie 7000 luda więc dość sporo i niektórzy mogą mieć mocny uraz do kobiet. Prawdopodobnie nie bez powodu, cóż takie życie.  

47 minut temu, Androgeniczna napisał:

Dlaczego jesteście tacy niezadowoleni z życia??

Ja tam widzę, że większość tu jednak jest zadowolona. Ma swoje pasje, zarabia pieniądze, w jakiś sposób się spełnia. Jedni z kobietami w związku inni bez kobiet.

 

Mi osobiście kobieta nie jest potrzebna, wręcz chyba nie nadaje się do związków tzw stałych, wolę życie na własną rękę i dobrze mi z tym. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Meg4tron napisał:

 

Rozwiń jak możesz. 

Często kobiety są tu spłaszczane do toksycznych istot z jakimi większość obecnych tu się spotkało.  A co kobieta/mężczyzna to inne doświadczenia, tło rodzinne, poglądy czy charakter i potrzeby. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SSydney napisał:

Możliwe, masz tu prawie 7000 luda więc dość sporo i niektórzy mogą mieć mocny uraz do kobiet. Prawdopodobnie nie bez powodu, cóż takie życie. 

Otóż to!

Ale jak to kobieta - co ją obchodzi motyw, ona emocjonalnie widzi zgorzknienie, niezadowolenie, słabośc itd :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.