Skocz do zawartości

Dlaczego mężczyźni na forum braciasamcy są tacy zgorzkniali???


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Praktycznie każda wypowiedz mężczyzn tu jest nasycona negatywną energią, niechęcią, niezadowoleniem z życia. Wszystko jest na nie i wszystko jest złe, szczególnie jeśli dotyczy to kobiet. Czytając niektóre wypowiedzi czuję się jakbym czytała wypowiedzi nawiedzonych feministek tylko w drugą strone.

Dlaczego jesteście tacy niezadowoleni z życia??

Nie jestem zgorzkniały, jestem zadowolonym z życia facetem...jednak jestem realistą i sam siebie nie oszukuję, nie lubię też jak ktoś usiłuje mi wciskać ciemnotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, The Motha napisał:

Ale po co się produkujecie?

Przecież ona już i tak ma wyrobione zdanie o forum i mężczyznach

No właśnie ..

 

Z jednej strony, wiemy to, że tłumaczenie nie ma sensu, a z drugiej tłumaczymy ..

Chociaż, już wiele razy udowadnialiśmy sobie, że to nie ma sensu ..

Wydaje mi się, że to wynika z tego, że jakaś część nas nie umie się pogodzić z wnioskami i

chciała by, żeby było jednak na odwrót ..

Taka niespójność , wynikająca z nostalgii, za tym, że świat (=kobiety) nie jest taki jakbyśmy pragnęli ..

 

Zauważyłem Ciekawy pattern, jak są tematy w rezerwacie, to, na moje oko, liczba

wpisów w wątku przyrasta jakoś tak, 3-5 razy szybciej niż poza rezerwatem, gdzie konwersacja jest

tylko między samymi mężczyznami ... :) 

 

Czy to przypadkiem nie oznacza, że mimo wszystko, tłumacząc coś kobietom, jakaś część nas

czuje się potrzebna i przydatna ... ? I lecimy jak ćmy do światła ... :) ?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Praktycznie każda wypowiedz mężczyzn tu jest nasycona negatywną energią, niechęcią, niezadowoleniem z życia. Wszystko jest na nie i wszystko jest złe, szczególnie jeśli dotyczy to kobiet. Czytając niektóre wypowiedzi czuję się jakbym czytała wypowiedzi nawiedzonych feministek tylko w drugą strone.

Dlaczego jesteście tacy niezadowoleni z życia??

Tu nie piszemy o pozytywach bo przy pozytywach nie potrzeba pomocy. Skupiamy się na tym na co warto zwrócić uwagę. Nie pisze  się że spotkałem super laseczkę co na mój widok się rozpłakała  w pracy z radości i było jej z tego powodu głupio. Lub że wczoraj koleżanka z 2 zabrały mnie z ulicy na imprezę z zaskoczenia bo po co komu takie informacje. To nie miejsce by się chwalić tu się podaje przykłady patologiczne co nie znaczy że pozytywnych nie ma. To nie jest kółko wzajemnej adoracji i klepania się po plecach.

Edytowane przez Ogi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że inny ?

Chociaż co ciekawe, mimo iż serio jestem "inny" to w zasadzie jestem taki sam jak wszyscy. Kto mnie zna ten wie, jestem jaki jestem ???.

 

Chociaż zgorzkniały zależy co przez to sie rozumie ale no może być w tym ułamek prawdy @Cuba Libre jednak gdy przejrzałem dokładnie znaczenie tego słowa to raczej jestem po przeciwnym biegunie, zgorzkniały może bardziej do ludzi jestem bo gruba większość to nieszczęścia i kłopoty z ludźmi mam. Ale w sumie nawet jeśli jakieś zgorzknienie mam w sobie to z pewnością bym zatęsknił za istotami ludzkimi, gdybym sobie was całkowicie odpuścił na rok nie przeczę roczna przerwa od was czyli ludzi by była zbawienna :P

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy

Nie mam pojęcia w jaki sposób. To jak np wykładowce pytałam żeby mi coś wytłumaczył to też prosiłam o atencje? 

Ok niech wam bedzie że zakładam tematy bo proszę o atencje...

Poważnie to przeglądałam forum i statystycznie większość tematów jest przepełniona niechęcią i negatywnym nastawieniem do życia. Moim zdaniem trzeba być bardzo nieszczęśliwym tak żyjąc. W natłoku waszych odpowiedzi znalazłam kilka merytorycznych z których wysnułam pewne wnioski. Dzięki za te odpowiedzi, ci którzy ich udzielili będą wiedzieli komu dziekuje :). Temat do zamkniecia bo jeszcze przypadkiem bede sobie atencje podbijała..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Wytłumaczcie mi

Ja nie zamierzam, bo jak to zrobię to i tak parskniesz śmiechem albo strzelisz focha.

 

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Nie rozumiem troche tego podejścia

Ponieważ ponadto nie rozumiesz własnej natury, to jest silniejsze od Ciebie.

 

A co mi, masz ten post do atencji;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Poważnie to przeglądałam forum i statystycznie większość tematów jest przepełniona niechęcią i negatywnym nastawieniem do życia.

Mam dwie nogi, mój pies cztery, statystycznie mamy po 3. ...nie do życia, a do kobiet, a to różnica. Rzadko czytam tu posty braci niezadowolonych z życia. A czytała ze zrozumieniem @Androgeniczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.