Skocz do zawartości

#stop447, ktoś się wybiera?


Rekomendowane odpowiedzi

11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi. Marsz rozpocznie się o godz. 14 pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3. Manifestacja zakończy się najpóźniej o godz. 17 pod ambasadą USA przy ul. Pięknej. Jeśli ktoś ma blisko, bądź w ogóle się interesuje i chce się przemaszerować to zapraszam.

 

Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi to jest protest przeciwko amerykańskiej ustawie 447 (JUST), która zobowiązuje kongres do dopilnowania by sygnatariusze porozumienia z Konferencji ws. majątków z czasów holokaustu z 2009, zwanego Deklaracją Terezińską, dali zadość roszczeniom odszkodowawczym dotyczącym m.in. tzw. mienia bezspadkowego po ofiarach holokaustu z lat 1933-1945. Kongres ma dokonać postępów w realizacji postanowień konferencji po 18 miesiącach od daty przyjęcia ustawy, tj. od 9 maja 2018r.

 

Jako, że Polska podpisała Deklarację Terezińską jest na najlepszej drodze do realizacji tych roszczeń a Stany Zjednoczone, jako światowy żandarm, zobowiązały do dopilnowania tego. Jeśli ktoś nie wierzy, że Stany Zjednoczone mogą mieć wpływ na działanie przedsiębiorstwa holokałst w Polsce to niech posłucha o czym mówi notatka pana Jacka Chodorowicza, który jest pełnomocnikiem ministra spraw zagranicznych do spraw kontaktów z diasporą żydowską [5][6].

 

 

--

Jeśli ktoś się wybiera ze Śląska, gdzie obecnie urzęduję, to prosiłbym o info na prywa.

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po marszu. Było dużo ludzi, nie potrafię powiedzieć ilu ale pokuszę się o minimalną moim zdaniem ocenę. Wyliczyłem, że idąc było około 30-35 osób na metr jezdni (aleje Ujazdowskie - cztery pasy i chodnik, szerokości minimum 2 pasów). Korowód był tak długi, że nie widziałem końca ale w pewnym momencie kiedy wszedłem na latarnię to widziałem, w odległości około 250-300 metrów radiowóz na końcu, znaczy zamykał pochód. Tyle samo do przodu; byłem w samym środku pochodu kiedy przychodził. Czyli moja skromna, konserwatywna ocena to 500*30=15000. Nie miałem drona, żeby zrobić lepsze ujęcia.

 

NAUqRKp.jpg

 

gogcUf8.jpg

(tak, te panie na rowerach tez uczestniczą w marszu)

 

thksMvL.jpg

 

Na koniec panią ambasador poinformowaliśmy o naszej woli.

 

yf4GdFc.jpg

 

Mam nadzieję, że ludzie się o tym dowiedzą bo rządowa telewizja, zwana dla jaj publiczną, nie podała nawet wzmianki o tym wydarzeniu. PiSlam, jak to PiSlam nie robi nic.

XMV4u8O.jpg

żeby nasze wyszlamowanie powstrzymać

IMo3OJ7.jpg

 

Dajcie znać każdemu kto chce słuchać zanim staniemy się niewolnikami we własnym kraju.

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał 600km do Wawy to także bym tam był :D Ten marsz to początek być może odrodzenia Polski. Być albo nie być. Jesli nic nie zrobimy i nie zorganizujemy się i wybierzemy mądrze na jesieni za kilka-kilkanaście lat Polskę będziecie oglądać tylko w starych atlasach historii. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co ty wierzysz?

Wg źródła, które oglądało Wiadomości: "Przed chwilką na koniec wiadomości gość z Kukiz o tym powiedział, prowadzący płynnie przeszedł do "ataków na kościół". Narracja tygodnia już ustalona jak widać. Wybory do parlamentu to gra o wyższą stawkę i wrzutki typu 447 nie mogą zakłócić urabiania wyborców."

 

Ciekawostka - jak wracałem około 500m od ambasady minąłem Michnika. Tego Michnika. Nie przyszło mi do głowy go spytać o zdrowie brata. Ja wolno myślę, jak Einstein.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, ze była tam AGROunia, która przywiozła dwa kontenery jabłek. Jabłka zatrzymała Policja, może się bali, ze tam bomba jest ukryta? Potem je puścili. Najwyraźniej uznali, że sami siebie nie będziemy wysadzać. Te jabłka potem rozdali. Sporo mnie poratowały bo skończyła mi się woda a stanie w tym słońcu było dość męczące.

 

Organizatorzy przestrzegali, żeby się nie dać sprowokować, ponoć było paru podejrzanych "agitatorów" ale cisza w mediach głównego nurtu, tak z jednej jak i z drugiej strony jest symptomatyczna. Jeśli chodzi o PiS to wiadomo - jest unurzany po dziurki w nosie w tym szambie i nie zależy mu na rozgłosie ale totalna opozycja miałaby przepuścić taką okazję do przywalenia pisowskiemu rządowi? A jednak. Więc pewnie też mają w tym interes. Na pewno nie jest to propolski interes.

Tak się zastanawiam czy nie byłoby lepiej zorganizować jakąś rozróbę w czasie tej imprezy? Byłby szum, byłyby wzmianki w mediach a tak to jest cisza. Polacy, nic się nie stało! Ciekawe czy jak już się podłożą Żydom też tak będą śpiewać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Jutro do Warszawy przybędzie delegacja rządu Izraela pogadać o 447.

Podobno nasi odwołali spotkanie

https://www.rp.pl/Dyplomacja/190519853-MSZ-Polska-odwolala-wizyte-delegacji-z-Izraela.html

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..... 12 postów pod tematem....widać to nawet na tym forum

Jaką bandę debili,pół mózgów,kretynów, idiotów wychowały TVNy ,polsaty i inne,dla których ważny jest tylko zalany browarem bandzioch,wagina i baterie w pilocie.

Żryjcie nadal tą propagandę sukcesu z tvp info,tvn,polsatu....itd

A na końcu tej ścieżki....

Znalezione obrazy dla zapytania homonto

Bawcie  się dalej...tumany

Do czasu...

 

Edytowane przez kryss
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kryss napisał:

K..... 12 postów pod tematem....widać to nawet na tym forum

Jaką bandę debili,pół mózgów,kretynów, idiotów wychowały TVNy ,polsaty i inne,dla których ważny jest tylko zalany browarem bandzioch,wagina i baterie w pilocie.

 

 

Trzeba czekać czy podpiszą przygotowaną ustawę "zabezpieczająca" która ma byc w sejmie. Jeśli nie, ma być zbierane 100k podpisów. Tak przynajmniej zrozumiałem z planów Ruchu Narodowego, który prowadzi akcje. 

 

Warto dodać, że równolegle trwają protesty Polonii Amerykańskiej. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

W sumie to nie podpisała. Też ciekawa sprawa bo rząd twierdzi że podpisała (bo jest popychadłem USA, to twierdzi tak jak wygodniej dla USA).

Ta deklaracja nie jest dla nikogo wiążąca, nawet jak by była podpisana.

W Polsce musiała by być ratyfikowana przez Parlament. Taka Konstytucja.

Co do popularności tematu na forum, to rzeczywiście jest słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damian napisał:

Ta deklaracja nie jest dla nikogo wiążąca, nawet jak by była podpisana.

W Polsce musiała by być ratyfikowana przez Parlament. Taka Konstytucja.

Dla innych państw Polskie zawiłości prawne są bez znaczenia. Dla nich ważne jest to co kiedyś zadeklarowaliśmy.

Jeżeli nawet Polski rząd będzie twierdził że tak zadeklarowaliśmy i się z tego nie wycofujemy, to inne państwa będą to traktowały jako wiążące. Nikt już wtedy nie będzie szukał po dokumentach czy faktycznie jest to podpisane czy nie (bo nawet jak nie jest podpisane, ale Polski rząd deklaruje chęć realizacji, to będzie to realizował).

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to - Bartoszewski jako szef MSZ podpisał. O czymś nie wiem? Oczywiście jej treść jest dość ogolna, zgodnie z metodą małych kroczków.

Ciekawe jest także najnowsze oświadczenie WJRO (bandyci od haraczy) - otóż nie chodzi o Holokaust, tylko o majątki odebrane przez komunistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Brat Jan napisał:

Podobno nasi odwołali spotkanie 

Nie zdziwiłbym się, gdyby spotkanie odwołano publicznie, a w kuluarach się spotkali. No i w tej chwili puszczenie filmu Sekielskiego o pedofilii w kościele nabiera zupełnie innego wymiaru. Jak zwykle mocna bomba do odwracania uwagi.

 

Edytowane przez Stradi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.