Skocz do zawartości

Może zerowanie ostrzeżeń i punktów?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiemy dla kierowców punkty zerują się po roku. 

W prawie karnym "zatarcie skazania" można uzyskać już po 3 latach jeżeli była to grzywna lub ograniczenie lub 5 gdy było coś poważniejszego.

 

Czy Szanowna Administracja Forum uwzględniła by taką zmianę aby punkty były zerowane po 1 czy 2 latach bez ostrzeżenia, automatycznie lub na wniosek forumowicza? 

 

Często nowi rejestrujący się użytkownicy to rozchwiani emocjonalnie samcy, a spowodowane jest to zazwyczaj przez różne wybryki swoich samic i to właśnie w tym okresie łapią większość kar. 

Po przetrwaniu tego najgorszego psychicznie okresu wracają do stabilizacji i pilnują przestrzegania reguł i regulaminu.

 

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie tej zmiany.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by te punkty zerować np. w zależności od reputacji, a nie z automatu.

 

Wielu rzeczy nauczył mnie Marek Kotoński, ale najdłużej zapamiętam, żeby nie zaczynać zdania z małej litery :D

Edytowane przez osadnik
  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

to właśnie w tym okresie łapią większość kar. 

To akurat prawda @Brat Jan. Poza tym w okresie aklimatyzacji i zaznajamiania się z nowym środowiskiem zawsze popełnia się najwięcej błędów :) 

 

Popieram wniosek :) Miło byłoby za odpowiedni okres nie popełniania błędów i nie podpadania administracji dostać nagrodę w postaci wyzerowania warnów :D 

 

A tak na marginesie to, jak to właściwie wygląda, bo nigdzie nie potrafiłem tego znaleźć. Jest jakaś ilość warnów, po której dostaje się perm bana, czy to kwestia wyboru administracji? ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Jak wszyscy wiemy dla kierowców punkty zerują się po roku. 

Znakomity pomysł @Brat Jan pójdziemy w tym kierunku, punkty będą zerowały się po roku ale dodamy taryfikator mandatów ? 

 

Taki suchar ? 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można zrobić "odpustów Markowych"? Coś w rodzaju zdrowasiek ?

 

"Zdrowyś Marku, jaskiś pełny!

Odpuść nam nasze winy

Błogoslawionyś między feministkami

I błogosławiony owoc żywota Twojego:

Forum BS"

Amen!

 

I tylko ogarnąć pokutę:

Za ścianę tekstu - 30 zdrowaśki

Z małej litery zdanie - 50 itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wniosek, Ja z Markiem miałem zgrzyt, przez co nie chciał mi sprzedać książek swoich, ale sam zauważył moją poprawę i nabyłem cały zestaw. Skoro Marek prywatnie mi wybaczył i zgodził się bym nabył jego książki, to również na forum powinno być oczyszczenie z grzechów :p.

 

 @Brat Jan W Niemczech punkty nie są zerowane xD.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.