Skocz do zawartości

Laski nie lecą na umięśnionych gości.


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z przyjaciółką, pokazałem jej zdjęcie pewnego kulturysty, skomentowała to " MÓJ BOŻE OBRZYDLIWY, NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA Z SIEBIE ZROBIĆ TAKIE COŚ."

Kilka dni później pokazałem jej zdjęcie z jego dziewczyną półnago w łazience, w bardzo erotycznej pozie, kazała sobie je wysłać i mówiła że też by takie chciała, no ale jej chłopak nie ma takiej klaty :<<<<.

 Także chłopaki nie martwcie się, liczy się tylko dobre serduszko :). Oczywiście nie ma w tym żadnych pretensji, byłbym hipokrytą gdybym winił jakąś laskę za to że ocenia płeć męską pod względem wyglądu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co tutaj dziwić. To są atawizmy. Zarówno my jak i kobiety najpierw oceniamy przez fizyczność, pod kątem zdrowia, normalnego wyglądu bez zniekształceń ciała to moze wskazywać na zdrowego osobnika dobrego do rozmnożenia. Taki umięśniony typek to synonim siły uporu, pożądanego samca który obroni i zapewni przeżycie.

 

Z kolei ja zauważyłem, że mi się podobają kobiety tzw kobiece to znaczy, że kobieta MUSI mieć na czym usiąść, po prostu musi mieć ten tyłeczek porządny i do tego szerokie biodra - to znaczy, że urodzi łatwo i nie będzie problemów podczas porodu, dziecko przejdzie jak trzeba.

 

I oczywiście duże piersi chyba każdemu się u kobiety podobają - jest to synonim tego, że kobieta będzie miała jak wykarmić urodzone dziecko.

 

 

Ostatnio jest wysyp wąskobiodrych bezcyckowych kobiet. Normalnie taka kobieta by zmarła podczas porodu bo dziecko nie miałoby jak wyjść. Z kolei taka kobieta nie miałaby jak przekazać swoich wąskobiodrych bezcyckowych genów

bo jej potomek zmarłby z głodu jeśli wogóle mógłby przyjść na świat. Cesarskie cięcie i sztuczny pokarm powodują, że przekazywane są geny i przychodzą na świat wadliwe wąskobiodre i bezcyckowe kobiety.

 

Ja tak mam, że dla mnie kobieta o figurze kiedy nie ma bioder - jest całkowicie aseksualna i budzi takie obrzydzenie i odrzut. To samo z piersiami. To tak jakbyście z facetem szli do łóżka.

 

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą na wygląd a to że mówią że im się przypakowani nie podobają to wiesz... :D Dlaczego chippendalesi są przypakowani i przystojni a laski dostają szału jak ich widzą? 

 

Sorki że walnę offtopem ale przed chwilą wróciłem ze spotkania ze znajomymi. 

Tam coś zaczęliśmy gadać o związkach bo brat od kolegi ma 18 lat i będzie ojcem :D Coś tam o ślubach pierdolili dla żartów a nagle koleżanka która ma chłopaka pyta się mnie tak z dupy kiedy ja się ożenię.

Nie wiem czy tak się tylko zapytała czy jest w tym coś głębszego? 

Kobiece wypowiedzi i pytania prawie zawsze mają drugie dno.

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi samemu nie podoba się taka sylwetka, bo widać, że jest to dosadnie na szprycowane co pewnie siądzie na starość jak to miało w przypadku Ronnie'go Colemana.

Tak czy inaczej w sumie przestałem się interesować opiniami kobiet na temat wyglądu męskiego, bo szczerze mówiąc to one same nie wiedzą czego do końca chcą.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Robert kosmosu napisał:

A jak dla mnie niesamowicie "wycieta" rzezba. Jakbym taka mial to bez koszulki bym chodzil gdzie tylko sie da ;) no ale nie mam, boje sie o swoje zdrowie. Tylko dlatego!

Utrzymanie takiej sylwetki jak on (86-96kg) to nie problem i nie jest to jakoś specjalnie niezdrowe dla organizmu, jeśli ma inną aktywność poza ciężarami. Dojście do niej to lata morderczej harówy zarówno na siłowni jak i siłowania się z dietą, a także farmakologia.

29 minut temu, Mr.Nixon napisał:

Mi samemu nie podoba się taka sylwetka, bo widać, że jest to dosadnie na szprycowane co pewnie siądzie na starość jak to miało w przypadku Ronnie'go Colemana.

Tak czy inaczej w sumie przestałem się interesować opiniami kobiet na temat wyglądu męskiego, bo szczerze mówiąc to one same nie wiedzą czego do końca chcą.  

On dużych dawek farmakologii brać nie musiał, a jeśli chodzi o kobiety to wiadomo że chcą symetryczną twarz, ostre rysy twarzy, zdrowe symetrzyczne ciało. 

@rarek2 Ja zawsze zwracam uwagę na kilka rzeczy jeśli chodzi o ciało: tyłek, brzuch, stan skóry, bo te rzeczy można wyrobić i "zadbać o siebie" na cycki nie ma się wpływu, no chyba że skalpelem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lucid napisał:

Moim zdaniem należy rozróżniać takich gości co biją syf i naturalnie ćwiczących, zdrowo wyglądających mężczyzn.

Tylko co uznać za naturalne?

 

1. Robienie super serii na wyizolowany mięsień i wcinanie po 10 żółtek na raz

2. Praca w lesie, serwatka i spanie w chacie bez elektryczności 

3. Kettlebell i koktajle z szejkera

4. ...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam wam bracia te o to materiały...

 

 

i mój ulubiony "materiał" z niezapomnianą reakcją pani dziennikarz ;) 

 

 

 

które jak najbardziej świadczą o tym, iż kobiet wcale nie kręcą mięśnie - możecie teraz spać (nie)spokojnie :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie było powtarzane że kobiety jedno mówią, drugie myślą a trzecie robią. Jakby została z takim byczkiem sam na sam to samo by poleciało ;) Taka prawda ;) Tak samo z pewną znajomą z liceum z wyglądu modelką: "Łeee murzyny jak można takie coś dotknąć, obrzydliwe i etc.". Jak przyjechał jeden taki na wymianę na uczelnię to pierwsza za nim ganiała.

Edytowane przez Słowianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie, którym się taki facet spodoba i są takie którym nie, co tu rozkminiać ?

Czy jest kobieta która podoba się wszystkim facetom ? 

6 godzin temu, rarek2 napisał:

I oczywiście duże piersi chyba każdemu się u kobiety podobają

Mnie np. nie...

6 godzin temu, rarek2 napisał:

jest to synonim tego, że kobieta będzie miała jak wykarmić urodzone dziecko

poniekąd tak, ale to chyba jakiś błąd systemu, kiedy wspomniałem o tym koleżance z dużym cycem, to powiedziała, że ona miała problem z pokarmem, więc ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Bez syfu to dojdziesz max do poziomu kury workout, taka brutalna prawda. :) 

Ten jego max jest meeega fajny w mojej opinii a zatem absolutnie nie jest brutalny ;) Ba, dodam, że fajnie, że bez syfu i nie przestrzegając diety w dosłownie 100% można mieć taką sylwetkę. Oczywiście musi ogarnąć nogi, ale dlaczego ich nie ćwiczył to pewnie wiesz.

 

Co do kolesia z filmiku to mi się takie ciało nie podoba za bardzo. Jednak trochę mniejsze wolałbym. Ale oczywiście widać mnóstwo pracy tutaj.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.instagram.com/josephcannats/p/Bs08Eo3lKl7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1c26nqs638v3r

Dla mnie taka sylwetka to coś znakomitego.

Z punktu sprawności ten koleś jest nie udolny.

Jak widzę takich koksow to mi jakoś się z nich śmiać chcę, zero sprawności sami patrzą co na drążku robie, albo jaką mam kondyche.

Na boksie takie koksy siadają pierwsze jak i w realu, nie raz klepałem się z takimi to jak Cię nie trafi cepem to pożal się Boże ?

30 sek i gość dyszy jak..

Ja tam wole mieć ciało użyteczne bieganie, boks, drążek, pływanie, rower.

Wiadomo, że w sporcie czysto siłowym ze mną wygra, a już w sporcie siłowo-wytrzymalosciowym nie ma szans.

 

Wiadomo ciężka praca tyle ,że oni walą teścia, aż miło.

A i moim zdaniem też jest norma ,bo jak masz 180plus to spokojnie 80-85 kg da się zrobić konkretna formę.

A jak ktoś ma 170 i tyle samo waży to jest po prostu ulany taka prawda.

 

 

A laski kogo one interesują co one mówią jak zacząłem słuchać siebie, a nie ich jakoś wszystko pięknie wygląda.

 

Chce ktoś mieć taka sylwetke to trenuj nikomu nic nie bronie tylko sens jest ją robić, pod kobiety.

Na forum promujemy szukanie szczęścia w sobie, a kolejny temat o babach co one wymagają.

 

Trenuj sam dla siebie dla poprawy samooceny, a laski mogą być tego efektem ubocznym.

 

Przepraszam za taki offtop, ale ostatnio chodzę wkurwiony w jakim pizdo białorycerstwie żyjemy to głowa mała już w rzeczywistości zostaje mi rozmawiać z facetami po 40, bo moje pokolenie to żal patrzeć.

Laska ma za rok ślub i gościa chcę zostawić dla mnie czyli przeskok na gałąź i najlepsze S mnie szanuje kocha i się dogadujemy, ale ty ty robisz mi taki mętlik w głowie, że się oddaje.

No i się oddała.

Co te laski mają kolejna ,która się żeni i chcę nowego bolca.

Mówi , że jak będę pewny z żeby z nią być to odwoła ślub xddd

To jest dramat co tu się wyprawia.

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PatZz napisał:

Co te laski mają kolejna ,która się żeni i chcę nowego bolca.

Jak co? Dwie pieczenie na jedngm ogniu. Nie dość, że zabezpieczy się finansowo dzięki mężowi to i nowy bolec przeczysci komin. 

 

Dziś umówiony jestem z mężatką na kawkę. W zasadzie sama prosiła o spotkanie. Udaje cnotke nie wydymke i szuka we mnie przyjaciela.... Błagam....Jak zabiorę do domu to znajdzie przyajciela, ale w swoich ustch.

 

Dodam, że jestem szczuplutki i na kabana nie wyglądam. Za to mam gadane i jestem bezszczelny. 

Swoją drogą, kobieta przeważnie zdradza męża z osobą z bliskiego otoczenia. Praca, znajomi, rodzinka...

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze przeczytałem, bo jeszcze zasapany jestem.

Taka sylwetka to nie jest problem? ?.

 

No panowie. To są 24h ciężka praca, dieta, ćwiczenia, regeneracja. Później rzeźba- jest jeszcze gorsza. I tak w kółko. Myślicie, że to takie proste?

Dla mnie gościu świetnie wyglada i jakbym miał taką sylwetkę to z pewnością bym korzystał ?.

 

Kto co lubi ale nie bądźcie niepoważni.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajna wizualnie sylwetka, wymagająca masę pracy (i/lub teścia 

: ) ale nie ma to wprost przełożenia na wytrzymałość i świetną sprawność fizyczna. To tak jak z paroma SUV-ami za 250k+. Wyglądają zacnie, ale głównie pasują do zadawania szyku na uliczkach na przedmieściach, nie do jazdy po prawdziwym terenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Słowianin napisał:

Wielokrotnie było powtarzane że kobiety jedno mówią, drugie myślą a trzecie robią. Jakby została z takim byczkiem sam na sam to samo by poleciało ;) Taka prawda ;) Tak samo z pewną znajomą z liceum z wyglądu modelką: "Łeee murzyny jak można takie coś dotknąć, obrzydliwe i etc.". Jak przyjechał jeden taki na wymianę na uczelnię to pierwsza za nim ganiała.

Taka myśl mnie teraz naszła, że u kobiet nie liczy się co mówią, tylko o czym.

Jeśli dużo mówi o umięśnionych to pewnie jej się podobają, bez względu co o nich mówi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PatZz napisał:

Ja tam wole mieć ciało użyteczne bieganie, boks, drążek, pływanie, rower.

Dokładnie!

Też bardzo długo trenowałem boks, nigdy nie byłem ani razu na siłowni...

Choć już wiele lat nie uprawiam tej dyscypliny ciało mam nadal (podobno) bardzo dobre, specyficznie zbudowane... Jest to zupełnie inna forma niż po siłce.

I widzę, że samicom się podoba, często czuję sucze spojrzenia. Z resztą zostały mi nawyki z treningów przeniesione do "cywilnego" życia, broda nisko, łokcie przy ciele... Żona mi mówi, że specyficznie się poruszam i ją to kręci...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miło, że Twoja koleżanka tak mówi. Podkreślam - mówi. A jak kobieta mówi, to mówi ? Dopóki nie zrobi nie uznawanym jej słów jako wiarygodny argument w takiej dyskusji. 

 

Mówisz, że masz dla nas dobrą wiadomość bo kobiety nie lecą, bo tak Twoja koleżanka powiedziała. Za wąska próba statystyczna. Co więcej jest sporo typów umięśnionej sylwetki - spompowany sterydziarz, przypakowany kulturysta, umięśniony z rzeźbą użytkownik siłowni itp. Ale zapewniam Cię, że każdy z nich znajdzie swoje amatorki. Karki stojące na dyskotekowych bramkach młócą towaru tyle co kombajn zboża. To że jedna dziewoja powie, że mięśniak ją nie kreci nie znaczy że 10 innych chętnie nie wskoczy mu na bolca.

 

Mnie np. nie kręcą jak ja to nazywam -fintesiary, z zarysowanym bicem, kaloryferem. Uważam to za wygląd androgenny, ale wiem, że sporo facetów taki wygląd kręci, więc nie mogę powiedzieć, że na takie kobiety nikt nie poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rarek2 napisał:

I oczywiście duże piersi chyba każdemu się u kobiety podobają

Ja nie lubię. Dyndają jak u krowy jak posuwam na pieska i wtedy zawsze parskam śmiechem i mnie to wkurwia. 

@lxdead No z pani dziennikarki to leje się strumieniem, widać od razu. Ale myślę, że gość musiał się totalnie wpasować w jej typ a ona miała płodne wtedy. Widać, że jest nafukany hormonem wzrostu, bebzol mu wyjebało tak, że aż przykro patrzeć. Strzelam, że dla statystycznej kobiety to za dużo mięsa. Po prostu nieestetyczne. Natomiast kolesie z pierwszego filmiku to jak najbardziej. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.