Skocz do zawartości

Mój związek z niepełnosprawną dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.05.2019 o 19:09, Tomko napisał:

 Niestety zaowocowało to tym, że nie szanuję pieniędzy. Lekko przychodzą, lekko odchodzą. 

Chciałbyś żyć w lęku o kasę ? Ja też miałem raczej miodowe dzieciństwo i dojrzewanie, ojciec wysoka pozycja w firmie tylko jego pozycja i kasa była okupiona lękiem o pracę i pieniądze który to lęk głęboko podświadomie przyjąłem.

Przez lata chodziłem do pracy głównie ze strachu, długi czas miałem tak że gdybym np stracił albo przepierdolił np.10tyś to chyba bym się pociął.

Od jakiegoś czasu nie boję się o kasę, traktuję ją coraz lżej i o dziwo ( chyba zgodnie z prawem przyciągania) nie mam z nią żadnych problemów a często pojawia się sama. 

Bardzo w zmianie spojrzenia na kasę i w ogóle życia pomogła mi postawa @Ważniak. Fajną ma facet zdrową wyjebkę na rzeczywistość.

Kto się o kasę boi ten ma jeszcze więcej--- strach.

Warto więc od czasu do czasu na coś pieniądze przepierdolić choćby po to żeby dać sobie prezent i nauczyć przy okazji podświadomość że stać mnie na co tylko chcę.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.