Skocz do zawartości

Symetron brzytwy się chwyta czyli nowy film Dominika Bosa


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nowy film Dominika Bosa @Still jest nawiązanie do twojego tematu: 

 

 

Panie Dominiku szybkie pytanie jeśli Pan czyta mój wpis. Skoro nie może być mowy o łamaniu prawa, ponieważ mowa o stosunkach seksualnych dobrowolnych z osobami, które osiągnęły wiek przyzwolenia/ zgody, to jak Pan może mówić o szarej strefie prawa?

 

Dodatkowo, wzmacnia Pan wrażenie nielegalności, mówiąc że zarchiwizował Pan wątek i nic się nie ukryje. To jak to w końcu jest legalne czy nielegalne Panie Dominiku, bo Pańskie wypowiedzi wyraźnie sugerują niezgodność z prawem i gromadzenie materiału dowodowego przy jednoczesnym zaprzeczeniu, że to prawo zostało złamane. 

 

Taka gadka pod publiczkę, czy zwykłe pomówienie Panie Dominiku? ;)  

 

I taka wymyślona na potrzeby materiału "szara strefa", przecież to jest żenujące i słabe, kk dokładnie określa w rozdziale XXV co jest przestępstwem przeciwko wolności seksualnej i obyczajowości, a co nie jest. Ponieważ kk jest precyzyjny w tym względzie, nie może być mowy o szarej strefie prawa w tym przypadku ponieważ wiek zgody jest jasno określony.

 

Różnica wieku jest bez znaczenia liczy się jedynie wiek zgody i dobrowolność stosunku/ czynności seksualnej.  

 

To co Pan zrobił jest zwykłą zagrywką pod publikę i pomówieniem, oczernianiem społeczności zgromadzonej na forum oraz właściciela forum. 

 

Takich smaczków jest znacznie więcej Panie Dominiku, bardzo ciekawy materiał na zbliżającą się rozprawę. 

 

 

 

  • Like 16
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Symetron brzytwy się chwyta, czyli nowy film Dominika Bosa.

Szczerze współczuje tym wszystkim pizdom, które muszą sie chwytać seksu z małolatami, gdyż piękne dojrzałe kobiety nawet na nich nie spojrzą, już nawet nie mówię o jakimkolwiek zbliżeniu. Nie dziwię się. Jak to się mawia - „Gówna się nie tyka”. A teraz idz jeden z drugim znowu sie popłacz bo gościu 2 razy młodszy od ciebie styrał cie na filmie. Nie sztuką jest głośne obrażanie kogoś. Sztuką jest obrażanie debili w taki sposób by nawet nie wiedzieli, że są obrażani. Pozdrawiam was zakompleksione misiaczki

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te komentarze pod filmem Awięca mam wrażenie, że to jakieś pokolenie skrzywionych psychicznie ludzi wyrosło. Tyle szkalowania i hejtu dawno nie widziałem. Gdzie ci rodzice, że nie miał ich kto wychować. Ten kraj jest ewidentnie na straconej pozycji z takim społeczeństwem.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marcinkow903 napisał:

Szczerze współczuje tym wszystkim pizdom, które muszą sie chwytać seksu z małolatami, gdyż piękne dojrzałe kobiety nawet na nich nie spojrzą, już nawet nie mówię o jakimkolwiek zbliżeniu. Nie dziwię się. Jak to się mawia - „Gówna się nie tyka”. A teraz idz jeden z drugim znowu sie popłacz bo gościu 2 razy młodszy od ciebie styrał cie na filmie. Nie sztuką jest głośne obrażanie kogoś. Sztuką jest obrażanie debili w taki sposób by nawet nie wiedzieli, że są obrażani. Pozdrawiam was zakompleksione misiaczki

Nie przeczytał regulaminu, przyszedł nasrać na forum po filmiku awienca, ban. Tu są zasady, nie szanujesz nas, nie ma dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Chryste Panie!!! 40 minut z życia stracone, ale może niekoniecznie;)

Obejrzałem całość, było ciężko. Dałem radę.

Po pierwsze po tym czymś spodziewaj się lub spodziewajmy się kolejnej "merytorycznej" odpowiedzi tego gówniarza. Nie bez przyczyny tak piszę, ponieważ to dla mnie nie jest to żaden Pan, tym bardziej z dużej litery, a jedynie sporo ode mnie młodszy gość bez jakiejkolwiek wiedzy, w związku z tym żadnej merytorycznej wypowiedzi z jego strony być nie może, poglądów itp. Zresztą już zdaje się gdzieś o tym pisałem. jest to przykład osoby, która beż jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego, wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia i robi sporą karierę w Internetach.

Osobiście ciekawi mnie wątek tego artykułu, na który się on powołuje w swoim filmie, czy ma to dla nas czy Marka jakieś prawne konsekwencje? Czy to o czy mówi faktycznie istnieje i jak się ma do tego praktyka prawna w naszym kraju? Ja sam osobiście nie mogę doczekać się tego procesu z jego strony? Jak to będzie wyglądać oraz jakie będzie to miało skutki dla stron. 

Dla mnie jest to niemerytoryczny gówniarz, ponieważ w swoich filmikach nie ma żadnej merytorycznej dyskusji z jego strony, przynajmniej z filmikami o Marku i forum BS. Jest tylko naśmiewanie się. Tak ze swojej strony chciałbym się zapytać Dominika, gdyż zapewne będzie to czytał, czy jest on aby na pewno mężczyzna? Swoje pytanie motywuję tym, iż gość pokazuje, że wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia jak Red Pill, MGTOW, oraz powołuje się na, moim zdaniem, bardzo flagowy temat forum Brata @XYZ o jego żonie, z którego nie wyciągnął zdaje  się żadnych wniosków lub wyciągnął jedynie fragmenty pasujące do jego nienaukowej i niezdroworozsądkowej teorii nie biorąc pod uwagę i nie przytaczając całego kontekstu tej całej historii. Skąd to się bierze, dlaczego, oraz przede wszystkim efektu jaki nasz Szanowny Brat osiągnął.

Dominik, pewnie to czytasz, zakładasz, ze My i Marek to hipokryci, a popatrz na siebie, o ile to możliwe. Twierdzisz, ze filmy Marka są atakiem na ciebie ( nie będę pisał z dużej, sam się pewnie domyślasz dlaczego) a skąd się nie wzięły? Czyżby nie z Twojego początkowego filmiku i wypowiedzi w nim zawartych? Nie zwalaj winy na innych teraz, sam to rozpocząwszy doprowadziłeś do tego stanu rzeczy. 

W związku z tym pojawia się dla mnie kolejne pytanie: czy ty aby jesteś mezczyzna? Dla mnie nie. Powodem tego jest twoje typowo babskie postępowanie z osobami polemizującymi z tobą. W przypadku Marka odwracasz kota ogonem, nie pierwszy raz, robiąc z siebie ofiarę i zwalając winę na kogoś innego niż ty sam przy okazji manipulując swoimi fanami na końcu prosząc ich o brak negatywnych dla Marka i nas komentarzy. Wiadomo przecież, ze teraz lawina takich komentarzy ruszy. To twoja wina, nie nasza.  Skąd ty masz wiedzę o takich sprawach jak choćby Red Pill? Nie masz, ale ja zapraszam jak ci misia dowali. Pomogę.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z forum sławni teraz :D Tak serio, to nie ma co się przejmować, a darmowa reklama nawet zła, to wbrew pozorom dobra reklama(w zależności czego dotyczy). Forum się zawsze obroni, bo prawda jest silniejsza, a on zapomina, że to on zaczął Marka i forum wyśmiewać oraz zaczął przekonywać do jego własnych jak sam uważa racji.

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

Świetny gość! 2:55 cytuję: ''Co mają wspólnego Niemcy i sierp i młot?''

Po jego wypowiedziach można jasno wywnioskować, że historia nie jest jego mocną stroną. Jak to ktoś powiedział, "Ci, co nie znają historii, są skazani na powtarzanie jej błędów, ci co ją znają, są skazani na patrzenie, jak ci nieznający ją powtarzają".

 

Dodatkowo przewiną się temat, że chwalenie się ilością kobiet jest złe, ale co w wypadku, gdy inne osoby podważają wiarygodność pewnych idei, twierdząc (często bezpodstawnie), że osoby je głoszące są incelami, czyli nie mają kobiet?

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe dwa dni, to będzie kasowanie bluzgów fanów Dominika na moich kanałach oraz na forum, ale do tego jestem już przyzwyczajony - po każdym jego filmie o mnie i forum, nienawiść do nas rośnie.

 

To co mnie smuci, to to że część tych ludzi mnie lżących na youtube (pod moimi audycjami), jest święcie przekonana że:

 

1. Zachęcałem do nie pomagania kobietom w depresji, co jest oczywiście bzdurą, powtórzyłem wielokrotnie że jak jest depresja, to NATYCHMIAST psychiatra.

 

2. Lżyłem dziewczynę Dominika, Sohayo, co jest kłamstwem - powiedziałem dwukrotnie że po bliższym wejrzeniu w ten ich "postępowy, nowoczesny świat", jest tam gnój w sensie atmosfery. Powiedziałem też że Sohayo nie jest Pamelą Anderson, za co mam mieć sprawę sądową i płacić pieniądze gdy już ją przegram.

 

Dlatego niektóre z lżących mnie i nienawidzących osób, są przekonane że jestem skur... który atakuje ich idola. Zostali pięknie zmanipulowani.

  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac tak z grubsza slowotok tego typa musze przyznac ze Marek musial strzelic tez celnie z reparacjami .Juz myslalem ze dla swietego spokoju wypowie sie jasno w tej kwestii a tu zonk Chlop jedzie z koksem na kazdy temat zgrywa omnibusa a tu cos go blokuje :)

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten polski jutub zacofany... Żarty o reptilianach były śmieszne jakieś 5 lat temu, teraz to trochę żenada. Tak samo jak nieudolne naśladowanie iDubbbza albo klepanie wciąż tych samych edycji (zniekształcanie ryja i głosu, pseud-dramatyczne zmiany kolorystyki). Brakuje im tylko Filthy Franka z zegarem i już mamy typowego jutubowego komentatora circa 2010, który żyje z wojowania z rzeczywistością. Powodzenia, chłopaki, jeśli rzeczywiście skończycie w sądzie, to błagam, nagrajcie mi minę sędziego, który będzie musiał oglądać i analizować wasze filmy XD         

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dziwię się troszkę @Marek Kotoński, że w ogóle zaczął odpowiadać na hejt dominika, wystosowywał odezwę itd. Ja wiem, że to korci ale nie raz miałeś do czynienia z hejterami i wiadomo, że jak się tknie gówna to będzie śmierdzieć. Pogadałby sobie i pewnie by sobie poszedł dalej szukać z kogo by się ty pośmiać przed gimbazom i znudziłby się jak każdy dzieciak. 
A skoro dominik taki intelygentny chłopak to może założy jakiś kanał tematyczny jakich wiele na YT i świetnie się je ogląda kiedy ludzie z pasją coś pokazują, o czymś ciekawym opowiadają itd. No ale po co pośmieję się z innych youtuberów itp i będzie fajnie. No chyba, że na prawdę jest nadany ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thyr napisał:

Przegladajac tak z grubsza slowotok tego typa musze przyznac ze Marek musial strzelic tez celnie z reparacjami .Juz myslalem ze dla swietego spokoju wypowie sie jasno w tej kwestii a tu zonk Chlop jedzie z koksem na kazdy temat zgrywa omnibusa a tu cos go blokuje :)

Nie coś, tylko ktoś.

Reszty się domyśl czyj kapitał za nim stoi ;)

Tu przykład innego "sławnego" youtubera:

https://www.forbes.pl/przywodztwo/pewdiepie-najlepiej-zarabiajacy-youtuber-wywolal-skandal/n11x81y

"Zaraz potem podpisał umowę z Maker Studios – siecią pomagającą zarabiać gwiazdom YouTube’a, m.in. poprzez pomoc w tworzeniu nagrań, aplikacji czy sprzedaży gadżetów. Dziś należy ona do Disneya. "

 

W pojedynkę bez firmy wspomagającej moim zdaniem nie da się zrobić oraz utrzymać dużej popularności w długim terminie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprawa sądowa.

 

Czyżby za słówko gnój, które miało być opisaniem atmosfery a nie samego Dominika? Ogólnie film słaby, jedynie mądra wstawka że vimeo mogło zdjąć filmik z ich polityką i regulaminem. Ale przedstawianie forum gdzie nie moze byc smiesznych tematów to troche żal, na kazdym forum jest hyde park i tam sie umieszcza różne śmieszne materiały. O tym jak forum pomogło wielu osobom poprzez wsparcie albo służenie dobrą radą (nie kurwa, kupno futra czy kolczyków gdy twoja żona/dziewczyna traktuje cie żałośnie to nie jest dobra rada) zostało pominięte. No cóż wiele sie nie spodziewałem po Dominiku. Ośmieszyć forum wybierając najdziwniejsze tematy było najłatwiej, ale obawiam się że w sądzie to nie przejdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.