Skocz do zawartości

Symetron brzytwy się chwyta czyli nowy film Dominika Bosa


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.05.2019 o 16:10, Marek Kotoński napisał:

Modzi są super, po prostu nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkiego. Stąd prośba do społeczności, by zgłaszać nam wszystko co podejrzane.

 

Stary numer hejterów to jest wstawienie kompromitującego materiału, po czym pokazanie go jako dowód na to, że forum jest złe.

Wobec tego jest ich za mało.

Dobrałbym ze 2 Modów i przydzielił każdemu inny lub po kilka działów, aby nie dublowali swojej pracy sprawdzając ten sam dział.

 

Oczywiście apel do Braci aby zgłaszali "kontrowersyjne posty" powinien być gdzieś podpięty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎5‎/‎13‎/‎2019 at 11:40 AM, Marek Kotoński said:

Po co w ogóle zakładałeś temat o najmłodszych dziewczynach z którymi ktoś uprawiał seks? Na co Ty właściwie liczyłeś, że ktoś przyzna się do pedofilii? Wiedziałem - po prostu wiedziałem że ten temat będzie rozgrywany publicznie przeciwko forum. Teraz żałuję że go nie skasowałem.

Sugeruję napisanie w tamtym poście wyjaśnienia, że nie ma on nic wspólnego z pedofilią którą my wszyscy na tym forum się brzydzimy jako, że duża część Braci sama ma dzieci i wychowuje je najlepiej jak potrafi. Forum zdecydowanie potępia i walczy z wszelkimi przejawami wykorzystywania i nienawiści do dzieci oraz kobiet. Moderacja zdecydowanie walczyła, walczy i będzie walczyć z wszelkimi wpisami promującymi powyższe treści.

 

Tamten wątek był takim męskim tematem, gdzie każdy może się pochwalić co i jak zrobił - ale bez przekraczania granic prawnych - tak ja go zrozumiałem i dlatego udzielałem się w nim.

 

Po takim poście proponuję zamknięcie wątku i przeniesienie na ścianę hańby.

 

On ‎5‎/‎13‎/‎2019 at 3:10 PM, Marek Kotoński said:

Stąd prośba do społeczności, by zgłaszać nam wszystko co podejrzane.

To jest właśnie jedyna droga do walki z trollami - sam zgłaszam tematy oraz wpisy, wyglądające podejrzanie - prowokacyjne

 

 

Przykro, że musisz się zmagać z czymś takimi i ponosisz koszty oraz straciłeś wiele godzin, lat ciężkiej pracy po usunięciu kanału na youtubie i vimeo.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pytonga napisał:

Sugeruję napisanie w tamtym poście wyjaśnienia, że nie ma on nic wspólnego z pedofilią którą my wszyscy na tym forum się brzydzimy jako, że duża część Braci sama ma dzieci i wychowuje je najlepiej jak potrafi. Forum zdecydowanie potępia i walczy z wszelkimi przejawami wykorzystywania i nienawiści do dzieci oraz kobiet. Moderacja zdecydowanie walczyła, walczy i będzie walczyć z wszelkimi wpisami promującymi powyższe treści.

 

Tamten wątek był takim męskim tematem, gdzie każdy może się pochwalić co i jak zrobił - ale bez przekraczania granic prawnych - tak ja go zrozumiałem i dlatego udzielałem się w nim.

 

Po takim poście proponuję zamknięcie wątku i przeniesienie na ścianę hańby.

 

Przykro, że musisz się zmagać z czymś takimi i ponosisz koszty oraz straciłeś wiele godzin, lat ciężkiej pracy po usunięciu kanału na youtubie i vimeo.

 

 

Uuu, teraz to se poleciałeś.

A. Dajesz się prowadzić tamtemu dzieciakowi.

B. "Przykro, że musisz się zmagać z czymś takimi i ponosisz koszty oraz straciłeś wiele godzin, lat ciężkiej pracy po usunięciu kanału na youtubie i vimeo."

     To już jest manipulacja. Nieładnie.

C. To logiczne, że nikt tu nie pieprzy ani nie zamierza pieprzyć dzieci. Bez żartów. I nie wymaga to wyjaśniania. Tyle w temacie.

 

e. Chcesz pedofilskich klimatów, proszę bardzo. Porąbane jak rzadko. W pełni po legalu żeby było "ciekawiej".

https://wolnemedia.net/globalny-przemysl-zaczal-wytwarzac-nowa-klientele-trans-dzieci/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, wroński said:

Uuu, teraz to se poleciałeś.

No cóż myślę, że się nie zrozumieliśmy a

 

28 minutes ago, wroński said:

To już jest manipulacja. Nieładnie.

zarzucanie mi manipulacji zostawię bez komentarza.

 

Oczywiste jest, że następnym krokiem będzie atak na forum i próba jego zniszczenia - poprzednie ataki pokazują, że w dobie poprawności politycznej za wszelką cenę wszystkie możliwości ukazania forum w czarnym świetle zostaną wykorzystane. Za chwilę pojawią się nowe dziwne konta piszące o ruchaniu nieletnich tylko po to aby można było zrobić screen dump (zanim moderacja zareaguje)  i zamieścić na innych stronach z odpowiednim komentarzem.

Jak będzie dużo krzyku to media podchwycą temat...

W obecnych czasach nikt prawdą się nie przejmuje - a jeżeli temat jest kontrowersyjny i dużo krzykaczy forsujących jedyną słuszną wersję to fama idzie dalej.

 

Zamknięcie tematu wytrąca oręż i zamyka ten rozdział muszą szukać czegoś nowego.

 

Rozumiem, że jest to totalnie na przekór idei forum i wolości wypowiedzi, ale tutaj chodzi o coś ważniejszego.

 

Zwisa mi co dzieciak gada i jedyne co mnie martwi to zagrożenie dla forum i treści na nim zawartych. To tak gwoli wyjaśnienia.

 

Edytowane przez Pytonga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2019 o 17:50, Meg4tron napisał:

Teraz widać że jakiekolwiek odpowiedzi na jego filmy to woda na młyn. 

On żyje kłótniami z innymi.

To się chyba wampir energetyczny. Dlatego zawsze pisałem - nie odpowiadać, bo oni w tej materii są dobrze przygotowani. Nic nie boli jak obojętność. Kolejne odpowiedzi będą paliwem, którym się żywią. 

 

Niestety taki urok w mediach społecznościowych. Walka o to kto kogo "zaora" wyśmieje i zbierze więcej poklasku. To jest groźne zjawisko i bardzo się upowszechnia.  Dawniej tacy osobnicy byli ograniczeni liczbą swoich potencjalnych "widzów". Dzięki internetowi widzimy ile takich ludzi jest w społeczeństwie.  Wracamy do czasów jaskiniowców, tylko zamiast maczug są klawiatury, myszka i internet. Zmienia się forma, ale treść od tysięcy lat jest taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perun82 napisał:

Dlatego zawsze pisałem - nie odpowiadać, bo oni w tej materii są dobrze przygotowani. Nic nie boli jak obojętność. Kolejne odpowiedzi będą paliwem, którym się żywią. 

Mnie to bardzo dziwi, że tego typu ludziom poświęca się tutaj czas i miejsce. 

Najlżejsza analogia jaka mi się nasuwa, to dzieci.

Dorosły upomni, ukarze, ale nie zachowuje się jak rozkapryszone dziecko tylko dlatego, że ma przed sobą takie dzieci.

 

Czasem włączam audycję Marka (choć to nie bardzo mój ulubiony styl narracji), zrobiłem tak dziś.

Liczyłem na merytoryczny temat, a połowa emisji dotyczyła jakichś karnistów i innych pustych baniaków.

Nie rozumiem po co to tłumaczenie się ze szczegółów i powtarzanie tych samych rzeczy, zbijanie argumentów.

Ci ludzie pokazują tak niski i ordynarny poziom, że byłoby mi wstyd wejść z kimś takim w dyskusję.

@Marek Kotoński, szanuj się. Masz tu wyrobioną pozycję i renomę, nie niszcz tego. Czy gdyby pod sklepem zaczepił Cię półprzytomny pijaczek, też byś z nim polemizował? 

Patrząc na poziom tych wszystkich krytykantów, stawiam diamenty przeciwko orzechom, że taki pijaczek biłby ich na głowę poziomem intelektu, elokwencji i kindersztuby.

 

Olewać, a gdy przesadzają- do sądu lub prokuratury.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

Zamknięcie tematu wytrąca oręż i zamyka ten rozdział muszą szukać czegoś nowego.

Wprost przeciwnie. Zostanie to zinterpretowane jako przyznanie się do winy.

Już widzę początek kolejnego filmu Awięca: po moim materiale, temat o seksie z nieletnimi został usunięty...bracia ruchacze małych dziewczynek myślą, że uda im się zamieść wszystko pod dywan. Niedoczekanie! W internecie nic nie ginie. Zescrinowane będą czyny i rozmowy.

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

W obecnych czasach nikt prawdą się nie przejmuje - a jeżeli temat jest kontrowersyjny i dużo krzykaczy forsujących jedyną słuszną wersję to fama idzie dalej.

Właśnie dlatego potrzebni są ludzie, którzy będą jednak przywiązywać jakąś wagę do tego staromodnego i faktycznie niezbyt popularnego w pewnych kręgach pojęcia.

Tacy, którzy będą przypominać, że istnieją ścisłe definicje pewnych określeń. Istnieje konieczność udowodnienia pewnych twierdzeń. Istnieje prawda i istnieje fałsz.

Że nie wystarczy wrzasnąć: Ty mizoginie/faszysto/homofobie! Nie wystarczy zakrzyknąć: Ten to mi się z Hitlerem/Fritzlem/Trynkiewiczem kojarzy. Nie wystarczy narobić dramy i się rozpłakać.

Istnieje coś takiego jak rzeczywistość, a główne kryterium oceny dowolnego twierdzenia stanowi jego przystawalność do niej.

To przekonanie jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.

Myślę, że warto się tego trzymać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Xellos napisał:

Istnieje konieczność udowodnienia pewnych twierdzeń. Istnieje prawda i istnieje fałsz.

W dobie lajków, komentarzy już nie. Liczy się same show a nie treść. Sama naprzanka a nie merytoryczna dyskusja, a im mniejszy poziom dyskusji tym lepiej dla widowiska. To jest XXi wiek w "internetach"

 

21 godzin temu, Xellos napisał:

Istnieje coś takiego jak rzeczywistość, 

Jest jeszcze wirtualna rzeczywistość. Arena w której nawet przegryw w życiu jest w stanie zmieszać z błotem tzw. wygrywa. 

 

Pamiętaj o czymś takim jak dowód społeczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2019 o 00:25, Krugerrand napisał:

bardzo flagowy temat forum Brata @XYZ o jego żonie, z którego nie wyciągnął zdaje  się żadnych wniosków lub wyciągnął jedynie fragmenty pasujące do jego nienaukowej i niezdroworozsądkowej teorii nie biorąc pod uwagę i nie przytaczając całego kontekstu tej całej historii.

ha! Moja popularność rośnie!!! Nieważne co mówią, byleby mówili ;)

Życzę mu powodzenia w tworzeniu "spełnionej na poziomie emocjonalnym relacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to że ludzie myślą że Awięc nam dojebał swoimi populistycznymi tekstami i argumentami (argumentami w jego mniemaniu, bo to zwykłe lanie wody i przekręcanie faktów na swoją korzyść). Ma szczęście że jego widownia wszytko łyka co powie i nie chcą poznać drugiej, naszej wersji tylko od razu wydają wyrok na podstawie filmów Awięca.

Nie umiem go dłużej oglądać, irytuje mnie jakoś. Ten jego cwaniacki ton wypowiedzi, przekonanie że to on ma rację, zgrywanie luźnego inteligenta. 

Arogancja i pycha prędzej czy później się zemści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.05.2019 o 14:23, konewka napisał:

Materiał o Bosie i Sohayo

Jeżeli wierzyć w ten materiał, to film Marka o tym, by nie pomagać kobietom w "depresji" za pomocą kupowania Iphoników, sypania kasą, podwożenia, a także przeznaczania czasu i uwagi, mógł ją dotknąć osobiście. Jeżeli ona powtarza, tak jak jest w tym materiale, że potrzebuje na terapię i pomoc (nawet jeżeli to jest udawane), zdobywając tym samym atencję i pieniądze (co jest powiązane, atencje można zmonetyzować, a za pieniądze można przyciągnąć atencję), a następnie przeznacza to na dodatki typu kosmetyki, nowy telefon, to chyba już każdy widzi powiązanie. Oczywiście pod warunkiem, że ten filmik oddaje to, co się tam dzieje, sam nie wiem, bo tego nie śledzę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.