Skocz do zawartości

Symetron brzytwy się chwyta czyli nowy film Dominika Bosa


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe porównanie:

 

1. Dominik robi o mnie materiał, przekręcając to co mówiłem o depresji u kobiet - fala nienawiści, lżenia, pogarda, rozwalona opinia w internecie u tysięcy ludzi. Mówię o sprawie sądowej, Dominik z kolegami ryczy ze śmiechu, nagrywa o tym film:

 

2. Mówię że jego dziewczyna, Sohayo, która sugeruje we wpisie ze bekam w trakcie audycji, nie jest Pamelą Anderson i mówię że atmosfera u młodych, wykształconych europejczyków to gnój - mamy w efekcie histerię, filmy, streamy, sklejanie jądrobusa, zbieranie na prawnika, sprawy sądowe, napuszczanie na mnie tysięcy ludzi za pomocą kłamstwa - że wyzywałem jego dziewczynę od gnojów, czego NIGDY nie zrobiłem. Mamy też masowe zgłaszanie kanału vimeo, zakończone skasowaniem kanału i stratą przeze mnie ponad dwóch tysięcy złotych.

 

 

Gdy Dominik straszy sądami i pozwami za takie w sumie gó..., wszystko jest OK. Gdy ja się chciałem bronić - walka w sądzie o moje dobre imię była ośmieszana a fani Dominika pisali, że nie mam w sobie luzu i za zwykłą rozmowę na argumenty straszę go sądem. Gdy Dominik chce mnie zastraszyć sądem, wszystko gra i jego fani nagle stali się zwolennikami rozpraw.

 

Hipokryzja level Himalaje.

 

Ciekawe czy będzie też pozywał Pana z kanału Bądź na Bieżąco, który go merytorycznie rozjechał. Jego też Dominik ośmieszał używając kłamstw. 

 

@Still wypowiesz się na ten temat? Po co w ogóle zakładałeś temat o najmłodszych dziewczynach z którymi ktoś uprawiał seks? Na co Ty właściwie liczyłeś, że ktoś przyzna się do pedofilii? Wiedziałem - po prostu wiedziałem że ten temat będzie rozgrywany publicznie przeciwko forum. Teraz żałuję że go nie skasowałem.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

wypowiesz się na ten temat? Po co w ogóle zakładałeś temat o najmłodszych dziewczynach z którymi ktoś uprawiseks?

Temat był o kobietach nie o dziewczynach.

Marku przedewszystkim nie miałem w zamyśle, aby ktoś opowiadam o sexie z nieletnimi, to raz. Dwa, uważam że to temat jak każdy inny. Każdy użytkownik musi znać granice rozsądku i prawa, wypowiadając się w danej materii. 

Edytowane przez Still
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Wiedziałem - po prostu wiedziałem że ten temat będzie rozgrywany publicznie przeciwko forum. Teraz żałuję że go nie skasowałem.

Może warto wydzielić zamkniętą część i tam wrzucać tematy które mogą być kontrowersyjne.

Dostęp np dla Forumowej Starszyzny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Może warto wydzielić zamkniętą część i tam wrzucać tematy które mogą być kontrowersyjne.

Dostęp np dla Forumowej Starszyzny.

Bo nikt nie zainteresuje się tym, jakie treści są przekazywane na zamkniętym forum. O ludzka naiwności.

 

Może po prostu co niektórzy zaczną patrzeć na to co wrzucają na forum publiczne?

 

Edytowane przez Heniek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heniek napisał:

Może po prostu co niektórzy zaczną patrzeć na to co wrzucają na forum publiczne?

Słuszna uwaga.

@Marek Kotoński Zauważ, że w tym kontrowersyjnym temacie pojawił się nowy post 11 godz. temu o romansie z 15 latką. Moim zdaniem Modzi nie nadążają lub nie starają się wyłapywać takie posty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Modzi nie sa w stanie wyłapać każdego wpisu, nikt nie siedzi 24/7 przed komputerem, każdy ma też swoje życie, prace poza forum.

 

Mimo to I tak zdecydowana większość wpisów jest na bieżąco kasowana. Niestety, nikt robotem nie jest I takie sytuacje będą się zdarzać.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Brat Jan napisał:

Moim zdaniem Modzi nie nadążają lub nie starają się wyłapywać takie posty.

Modzi są super, po prostu nie jesteśmy w stanie wyłapać wszystkiego. Stąd prośba do społeczności, by zgłaszać nam wszystko co podejrzane.

 

Stary numer hejterów to jest wstawienie kompromitującego materiału, po czym pokazanie go jako dowód na to, że forum jest złe.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem z jakiś dziwnym spokojem.

Z tym gościem merytorycznie się nie da. Zaatakował, dostał ripostę i robi aferę.

Mam jakieś dziwne przeczucie, że trafi kiedyś kosa na kamień i nagra materiał na kogoś znacznie większego, który zamiecie mu ten kanalik.

 

Jakim trzeba być człowiekiem, żeby żyć z czegoś takiego. Jaką trzeba mieć paskudną moralność, żeby tworzyć takie rzeczy. Dobry cwaniak jest.

Co go to interesuje co piszemy tutaj na forum?

Piewca wolności za 3,50 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli ataki fanów Dominika się kończą, najgorzej zawsze jest po jego strimach, gdzie udaje rozpacz po rzekomym wyzywaniu jego dziewczyny. Po strimach czy filmach o mnie, zawsze na dwie zmiany trzeba na youtube kasować wyzwiska i groźby, na szczęście można już odetchnąć, aż do następnego materiału o mnie. Chociaż ostatnio zaczęli też atakować forum i to dość konkretnie, forum się wysypało trzy razy. 

 

Zobaczcie co "niewinne" sugestie Dominika o wątku @Still zrobiły, sukcesywnie robią z nas pedofili:

 

7KBPTpM.jpg

 

Ten sam manewr był z filmem o depresji - ludzie byli tak zmanipulowani, że lżyli nie za to, że rzekomo żądałem od chorych kobiet seksu w zamian za danie im lekarstwa na depresję. Tak samo było też z Sohayo - mówiłem o gnoju jako atmosferze, to Dominik na strimie mówił że wyzywam jego dziewczynę od gnojów, by wzbudzić w ludziach nienawiść do mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Summiton doskonale wie że jej nie obraziłem, na strimie udawał że jest zrozpaczony i że mu obrażam dziewczynę - czat oszalał, byłem wyzywany jak nigdy wcześniej przez jego fanów. Później oszukani ludzie wyżywali się na mnie, lżąc mnie na youtube i na forum, wbijali w różne audycje myśląc że nie zauważę ich i nie zbanuję.

 

Najzwyczajniej w świecie napuścił na mnie ludzi, moim zdaniem zrobił to całkowicie świadomie - miał moje nagranie, wyraźnie jest tam powiedziane że mówię o gnoju w ich "szeregach".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie, chociaż nie odrzucam całkowice, że jest emocjonalnie rozchwiany i np. przypisuje negatywne znaczenie do wszystkiego i uważa się atakowany.

Tak z boku jedank 1,5h film o nim samym i inne audycje mogły go troche ruszyć. Jakbym zobaczył film o sobie "pełnometrażowy" to sam nwm jak bym zareagował. Ostatnio w filmie powiedział że bał się pozwu, wcześniej. To tylko moje spojrzenie, jak jest na prawde nie wiem, a tego streamu nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

nagra materiał na kogoś znacznie większego, który zamiecie mu ten kanalik.

Podejrzewam że gdyby nadepnął na odcisk komuś związanemu z policją, wojskiem lub innymi służbami to nieoficjalnie dostał by warunek że albo sam to zakończy, albo go ośmieszą. I myślę że wtedy to by zniknął z youtube szybciej niż się pojawił.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że on ma czas na nagranie, cięcia, konsultację z innymi, ma dużo czasu na przygotowanie filmu. Ale jakby zaprosić go do debaty live z Markiem 1 na 1? 

Na przykład po 10 pytań do przeciwnika i od razu odpowiedź. Jakiś prowadzący by się przydał. Przecież Marek by go zmiótł nawet teraz bez przygotowania.

Awięc nawet jak ma czas na nagranie filmu to i tak jest kupa argumentów z dupy, manipulacji i omijania odpowiedzi. Ku uciesze młodych którzy mogą się wyżyć w komentarzach. 

Na żywo by raczej nie był taki cwany i wyluzowany jak w swoich filmach. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Meg4tron napisał:

Przecież Marek by go zmiótł nawet teraz bez przygotowania.

No i dlatego będzie tego unikał jak ognia.

 

45 minut temu, Meg4tron napisał:

Na żywo by raczej nie był taki cwany i wyluzowany jak w swoich filmach. 

To taki typowy goguś który czuje że jest mocny bo ma kogoś mocnego za plecami, i też dlatego że dotychczas oprócz Marka nikt mu się nie postawił. A jak już ktoś mądrzejszy mu się postawił to od razu jest strach, i hejt rękami malolatów których zmanipulował. Bo tak naprawdę poza urodą i umiejętnością manipulacji to zapewne niewiele potrafi, o ile w ogóle cokolwiek wartościowego potrafi zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Patton napisał:

Bo tak naprawdę poza urodą i umiejętnością manipulacji to zapewne niewiele potrafi,

Nie wiem co wy macie z tą jego urodą, no moze koleś nie ma przeciętnej brzydkiej gęby tylko dość charakterystyczne rysy twarzy ale żeby to to jakimś ładnym atrakcyjnym czyniło? Jednym paniom będzie się podobał innym nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.