Skocz do zawartości

Kupiłem nowe buty. Ocenicie?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

@Niepowtarzalny prosisz o opinię to ją otrzymujesz. Gdybyś zapytał twoje koleżanki np. z pracy to zakładam, że powiedziałyby do Ciebie coś w stylu: "Ah cudowne" a po twoim oddaleniu się z zasięgu słuchu padłaby opinia jak kolegów powyżej ? Także opinia od kolegów jest bliższa prawdzie.

 

Co do Twojego pytania i konkretnego modelu obuwia, to mi się one nie podobają. Ostatnio coraz trudniej kupić sportowe obuwie w stylu nazwijmy to klasycznym np. jak to jeszcze miało miejsce do 2010 - 2012 roku.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny

Buty nie są w moim stylu, ale uważam że jakoś źle nie wyglądają, i nawet mają wygląd który może zwracać uwagę. No i z butami to jest tak że one się mają tobie podobać, a nie innym. I przede wszystkim mają być wygodne.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty przede wszystkim muszą pasować do reszty ubrania. Ocena samego buta jest zawsze bardzo subiektywna.

Ja chodzę wyłącznie w sportowym obuwiu na co dzień i ciężko jest mi kupić coś wygodnego (na moje potrzeby) w rozsądnych pieniądzach i żeby dobrze komponowało się z resztą odzieży.

Tym bardziej, że zakupów dokonuje online, rzadko i niechętnie :)

 

Samo obuwie, które tutaj pokazałeś, mnie także specjalnie "nie porwało" ale to jest nie istotne.

Tak jak wspomniałem, grunt żeby było wygodne i dopasowane do pozostałej części garderoby oraz miejsc, w których będziesz się w nich pojawiał.

Edytowane przez Raivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.