Skocz do zawartości

Kupiłem nowe buty. Ocenicie?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, samotny_wilk napisał:

Ostatnio coraz trudniej kupić sportowe obuwie w stylu nazwijmy to klasycznym np. jak to jeszcze miało miejsce do 2010 - 2012 roku.

Dokładnie,kiedyś Adasie,Pumy,Nike wyglądały jak buty np:  Podobny obraz

 

 

 

 

A dziś to jakieś siateczkowe badziewie albo trampeczki dla gości w rurkach. Do tego kiedyś but sportowy był ze skóry a nie z gównolitu.  Nie mówiąc o tym że jakiejść wielkiej jakościowej przepaści międzi Nike, Adikiem za 300zł a butem z CCC za 130zł nie widzę.

Kuuuurła kiedyś to było:)

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Właśnie za czymś tego rodzaju się rozglądam aktualnie, zastanawiam się tylko czy biała podeszwa nie nada takim butom zbyt sportowego charakteru.

Z tym, że Lacoste kosztują od 300 zł za starsze modele do ponad 400 zł za te nowsze, ja szukam czegoś do 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Still napisał:

Elegancja połączona ze sportowym zacięciem

Nie chciałbym aby przy temacie butów itd wyszło, że bracia na forum sobie dogryzamy czy coś, więc nie chciałbym aby tak to zabrzmiało. 
Ale tak na mój gust to w tych butach nie ma nic eleganckiego ot zwykłe codzienne usportowione półbuty. 

 

36 minut temu, Still napisał:

Za tą cenę co kupiłeś, spokojnie wyszarpal być coś takiego jak ja. 

No i ta cena, gdyby nie to, że to lakosta to takie butki lub nawet atrakcyjniejsze (choć może tylko dla mnie) można kupić za 150 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś oceny to masz mi się nie podobają, jakbym dostał takie w prezencie i tak bym nie chodził kiczowate ani to sportowe ani modne a tym bardziej nie porządne. 

 

Najlepsza jest młodzież w butach Fila jak to się mowi "buty Fila umysł debila". ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie personalnie do autora wątku, ale czasem jak patrzę w czym ludzie chodzą, byleby była metka "Adika, Najka, Pumacza", to przypominają mi się czasy pierwszych wyjazdów Polaków do Anglii. Angole śmiali się że Polaka na lotnisku rozpoznasz od razu: od skarpet, przez buty, dresiwo aż po bejsbolówkę jedna jebitna reklama przysłowiowego Adidasa. Ja wiem, że takie były czasy, pamiętam liceum - jak miałeś oryginalne buty to miałeś szacun. Na szczęście 3 paski nie są już wyznacznikiem statusu i bycia cool, ale gdzieś chyba jeszcze to zostało w Polakach, że położy nawet 500 za chujowe, ale naprawdę chujowe, buty Nike, tylko dlatego że to buty Nike.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pieter napisał:

Chciałeś oceny to masz mi się nie podobają, jakbym dostał takie w prezencie i tak bym nie chodził kiczowate ani to sportowe ani modne a tym bardziej nie porządne. 

 

Najlepsza jest młodzież w butach Fila jak to się mowi "buty Fila umysł debila". ?

Te buty są śmieszne w chuj, jeszcze te sznurowanie. Zero szyku i elegancji. Kupił sobie plastikowe buty i pozuje, jakby miał cipkę między nogami. Sugeruję więcej klasy. Np. z lekkiej i cienkiej skóry sztyblety na lato, albo mokasyn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwicie że polscy faceci wypadają przy ciemnych książętach jak bezdomni.

Porównajcie sobie przeciętnego ahmeda z Polakiem

Ahmed                                                                              Polak

Wyperfumowany                                                           Wszystko na odwrót  

Elegancki (ubrany w miarę modnie)

Zawsze dobrze wystrzyżony

Umyty

Czyste zęby, buty itp.

Niepijący alkoholu

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niepowtarzalny napisał:

Witajcie, wczoraj kupiłem sobie nowe buty. Zapłaciłem za nie 300 zł. Jak wam się podobają? Przepraszam za jakość zdjęć.

 

Jak są wygodne i ci się podobają to ok. Zależy do czego. 

Mnie nie obchodzi zbadanie innych jak kupuję co cokolwiek ma mi się podobać i być wygodne i praktyczne jak spełnia te warunki to jest ok.

Nie sugeruj się zdaniem innych na temat tego jak masz się ubierać masz się w tym czuć dobrze a ludzie zawsze znajdą się tacy co im nie będzie coś pasowało. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.