Skocz do zawartości

Kupiłem nowe buty. Ocenicie?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Fizzmm123 napisał:

A potem się dziwicie że polscy faceci wypadają przy ciemnych książętach jak bezdomni.

Porównajcie sobie przeciętnego ahmeda z Polakiem

Ahmed                                                                              Polak

Wyperfumowany                                                           Wszystko na odwrót  

Elegancki (ubrany w miarę modnie)

Zawsze dobrze wystrzyżony

Umyty

Czyste zęby, buty itp.

Niepijący alkoholu

 

Trudno się nie zgodzić. Ostatnio latem byłem w Stambule i chyba jako jedyny facet w średnim wieku chodziłem w krótkich gaciach i sandałach( bez skarpet jakby co) . Lokalesi zawsze ubrani podobnie niezależnie od wieku czyli spodnie z materiału lub jeansy (młodzież) plus pasek ze skóry,  do tego koszula i pełne, skórzane buty.  Do tego zawsze ułożone włosy i dużo wody po goleniu. Styl jak dla nas niby trochę kielecko-weselny ale wszystko jednak dobrane ze smakiem i elegancją.

Edytowane przez jaro670
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to kompletnie nie mój gust, ja lubię prostotę, coś tego typu:

 

https://www.google.com/search?rlz=1C5CHFA_enPL819PL819&biw=1920&bih=946&tbm=isch&sa=1&ei=jlDYXNyJH86qrgTPvIPwBg&q=simple+man+shoe&oq=simple+man+shoe&gs_l=img.3..0i24.255449.257631..257969...0.0..0.82.994.15......0....1..gws-wiz-img.......0j0i67j0i5i30j0i8i30.xVSX7JXs3Uk#imgdii=XnDUiCHlQxjpBM:&imgrc=otPyekXpuZat1M:

 

Czy to ładne? Kit tam, mi pasuje i tyle. Jak najprostsze, mało kolorów itp. Nawet jeśli są markowe typu nike czy coś to znaczek MUSI być baaardzo mały, najlepiej w kolorze buta, żeby nie było go w ogóle widać.

 

Natomiast jakbyś był moim ziomalem i byśmy sobie gdzieś tam szli to miałbym w to wylane totalnie bo to co inni ubierają mnie nie obchodzi.

 

Mimo wszystko uważam, że słabo jak na 300zł. Dodam też, że trochę bym się wkurwił na Twoim miejscu po takim feedbacku mimo wszystko :P Co innego jakbyś zapłacił z 5 dych.

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raivo napisał:

tym, że Lacoste kosztują od 300 zł za starsze modele do ponad 400 zł za te nowsze, ja szukam czegoś do 200 zł.

Lasocki może mieć dobry wybór w tej cenie :)

 

Teraz, Maszracius_Iustus napisał:

Jak miałbym założyć te januszki

Kwestia gustu. Wolę krokodylka niż takie pumiacze. Na randke bym się nie wybrał, do jakiejś restauracji w takich butach. Co najwyżej jogging lub siłownia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat kupuje buty z Akardo. Ale to głównie ze względu że robią je w 100% ze skóry naturalnej.

Moje stopy w kontakcie z jakąkolwiek sztucznością capią niemiłosiernie, więc muszę używać butów ze skóry zawsze.

 

Akurat Lasocki to syf rozlatujący się w rękach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

 

https://www.emp-shop.pl/p/scout/285049.html?gclid=CjwKCAjwiN_mBRBBEiwA9N-e_gkEPVq4aty75RSmBDM1efxaJOhasRuHncRtCxYBEHaOu3Kj2_0-TxoC9hIQAvD_BwE&wt_mc=mp.google.pla.emp_pl_labels_pla.923362473.45718333186.285049EU41PL22.356936355515.pla-356936355515.c. obecnie używam prawie identycznych z KAZAR'a tylko 250 tańszych do tego+

 

Sztyblety slim + tradycyjne oxfordy i trampki

 

.... no i w domu japonki ale to szkopuł

 

Nic innego na kopyta nie zakładam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroński - które, ponieważ Twój link do niczego nie prowadzi? :) W moim prowadzi do konkretnego modelu. Chyba, że patrzysz ogółem na wszystkie obrazki jakie się tam pokazały po wpisaniu tej frazy no to oczywiście, że chujowe jest z 90-95% wszystkich wyników.

 

@Piter_1982 - Zajebiste z tymi butami do młota xD

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie białe są dosyć uniwersalne:

15426715191708.jpg

Minus to taki, że nie każdy lubi nosić biały but, bo i o zabrudzenia nietrudno ale wyglądać wygląda spoko.

Ktoś wspomniał o sztybletach, też spoko, z reguły im mniej wzorów i innych wyłupiastych udziwnień tym lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Still napisał:

Za tą cenę co kupiłeś, spokojnie wyszarpal być coś takiego jak ja. 

11405499493388232837.jpg

Jendym słowem uniwersalne. Elegancja połączona ze sportowym zacięciem. No ale pytanie jeszcze, jak na codzienn się ubierasz. Bo jak sebix, to raczej nie pasują :P

 

Beznadzieja, wyglądają jak buty dla dziadka.

 

Edytowane przez Niepowtarzalny
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroński - Twój link nie prowadzi mnie do niczego, nie wiem czemu :P Te brązowe to kompletnie nie mój styl :)

 

W każdym bądź razie mi się podobają właśnie takie w stylu jak podał @Quo Vadis?, najprostsze jak się da. Tylko najlepiej tutaj bez tej metki SPORT. I z nieco chudszą podeszwą, nie lubię tych grubaśnych podeszw a one są dzisiaj wszędzie... Kurwa ja człowiek jestem a nie ogr.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

Beznadzieja, wyglądają jak buty dla dziadka. 

 

Raczej jak buty dziadka.

Psiakrew, to już bezdomni mają eligantniejsze obuwie.

Jeszcze schodzone, ble :(

 

(proponuję dociągnąc temat co najmniej do czwartej strony :P )

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Takie białe są dosyć uniwersalne:

15426715191708.jpg

Minus to taki, że nie każdy lubi nosić biały but, bo i o zabrudzenia nietrudno ale wyglądać wygląda spoko.

Ktoś wspomniał o sztybletach, też spoko, z reguły im mniej wzorów i innych wyłupiastych udziwnień tym lepiej.

Ejjj, a to przypadkiem nie są buty dla takich młodych co chodzą w kalesonach? Patrz na załączony obrazek.

Moim zdaniem górna granica na takie białe pomykacze to 17 lat :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.