Skocz do zawartości

Kupiłem nowe buty. Ocenicie?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Jedne buty a tyle emocji :D

 

Przyznam szczerze, że zerknąłem w jakim dziale jest ten temat.

Myślałem, że to jeden z tych memów typu: "Kiedy babcia zrobi ci markowe buty na drutach", czy coś.

 

@Niepowtarzalny jak Ci się podobają to noś, pytanie do czego je ubierasz :)

Oryginalne, ale i tak wyglądają lepiej niż wiele butopodobnych tworów w dziwnych, kosmicznych kształtach które ostatnio widuję.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle nie patrzę na markę, grunt żeby: primo - buty mi się podobały i secundo - były wygodne i wytrzymałe. To jaki tam jest znaczek mnie koło ch wafla lata, w szczególności dziś, gdy buty markowe to już nie to samo co te kilka lat temu i jakościowo nie są niczym specjalnym.

 

Jak dla mnie to te Twoje buty mi się kojarzą z takimi 16-17 letnimi fanami-naśladowcami zjebera czy musiałka :D 

Moja ulubiona parka w której popylam na co dzień, to coś takiego.

 

61ad6bc24ea58a253d2bc1c36b9a

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mocny Wilk napisał:

Ejjj, a to przypadkiem nie są buty dla takich młodych co chodzą w kalesonach? Patrz na załączony obrazek.

Moim zdaniem górna granica na takie białe pomykacze to 17 lat :P 

Bez sensu patrzeć na to przez pryzmat wieku. Jak ubranie pasuje do takich butów to sobie noś takie jak masz nawet 50 lat. Grunt, żeby całość wyglądała dobrze i schludnie. A jeśli odejmuje lat? Cóż, super! Nie każdy chce się czuć jak stary piernik, nawet jeśli metryka wskazuje, że nim jest :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lxdead napisał:

Moja ulubiona parka w której popylam na co dzień, to coś takiego.

 

61ad6bc24ea58a253d2bc1c36b9a

Skąd wyrwałeś?

 

Ja popylam w sportowych/sneakerach, są luźne, wygodne i przewiewne.

https://www.google.com/search?q=sneaker+ble+running&tbm=isch&ved=2ahUKEwj5z6DW-5biAhUXwcQBHR4eC6MQ2-cCegQIABAC&oq=sneaker+ble+running&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.52859.55463..55662...0.0..0.161.1824.0j12......0....1.........0i67j0j0i30j0i19j0i30i19j0i13i30i19j0i13i5i30i19.-ut2Nn8779k&ei=KZTYXLmXJpeCk74PnrysmAo&bih=517&biw=360&client=ms-android-lge&prmd=smniv#imgrc=ZceQqV-T7mZFmM&imgdii=k8UtuvpbKDttHM

 

Dobrze współgrają ze spodniami typu fit jogger przed kostkę.

 

Wolę styl młodzieżowy i myślę, że w dzisiejszych czasach stanie się uniwersalny nawet dla dziadków. Mam wrażenie, że jakbym ubrał jakieś buty krokodyla i tego typu wdzianka to wyglądałbym jak pajac czy jakiś pozer.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

Witajcie, wczoraj kupiłem sobie nowe buty. Zapłaciłem za nie 300 zł. Jak wam się podobają? Przepraszam za jakość zdjęć.

 

Kolego @Niepowtarzalny

 

Czy buty są wygodne?

Dobrze w nich się chodzi?

Nie obcierają?

Po 10km spaceru noga nie jest w nich zmęczona?

 

Jeśli wszystko z nimi ok to fajnie.

Masz dobre buty do codziennego używania.

 

Pytanie numer dwa.

 

Jak Kolega @Niepowtarzalnyubiera się na tak na co dzień?

Tak skręcasz w kierunku lekkiej elegancji i bycia właśnie "niepowtarzalnym - wyróżniającym się".

Czy też wtapiasz się w "mainstream polskiej ulicy" bawełnianych spodni dresowych i bawełnianych bluz (stylówka "ziomalska")?

 

Jak opcja nr 1 to buty nie będą pasować.

Jak opcja nr 2 to buty będą w sam raz.

 

Wspomniano o butach z CCC.

 

Kurła, też mam problem by rozpoznać (bez patrzenia na znaczek!) but z CCC za 119,99 zł a "markowy" za 399,99 !!!

Kiedyś różnica była widoczna na pierwszy rzut oka.

Teraz obydwa zrobione z gównolitu na jedno kopyto.

Różnica to znaczek i cena.

 

Chcecie koszmarka?

To macie !

 

1103_Everything.jpg?itok=U0yKembx

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już powyżej napisać esencję tego wątku.

Jednozdaniowe podsumowanie.

Buty mają pasować do reszty ubioru.

 

I to wyczerpuje temat :)

 

Poniżej złoty gral butów typu bespoke.

Jedyne, skromne 900 funtów + VAT.

 

40af34cd96a2faa46ce113beca957042.jpg

 

I one też pasują wyłacznie do pewnych stylizacji.

 

Buty mają dopełniać resztę ubranie i harmonizować z nim.

To mogą być trampki z CCC za pieć dych.

Snekaersy markowe za cztery stówy.

Czy bespoke z pięć tysięcy.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie stanu wojennego zostałem tylko w pantoflach. Udało się załatwić ( bo wtedy się załatwiało) takie buty:

 

                             https://www.google.pl/search?q=buty+wojskowe+prl&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=lRU334c_yVXtoM%3A%2CJuF-1PsWhJMmsM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kSDRQDXaDTAgCPFIOVZxWVYexZKEQ&sa=X&ved=2ahUKEwjgis7K15jiAhVx-yoKHaWCAw8Q9QEwAHoECAcQBA#imgrc=lRU334c_yVXtoM:

 

To nie jest żart , takie były czasy . Buty nie do zdarcia. Kto miał ten wie o czym mówię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

@Margrabia.von.Ansbach Chodziło mi o to że style ze starych lat wracają, tak jak np wiatrówki w kolory typu błękit, fiolet, biel, czerwień, jak i nawet buty które nazywają sie daddyshoes.

Więc twoje koszmarki, mogą za jakis czas okazać się bardzo popularne :D 

 

Wszystko jasne.

Zgadzam się.

Moda zatacza koło i wraca.

Trochę zmieniona.

Ale wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.