Skocz do zawartości

Dzień dobry


Laryssa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

Forum czytam od około dwóch lat. Dało mi wiele, wierzcie lub nie - kobiety też mają swój "matrix" którego opuszczenie bywa bolesne. 

Czytam Was prawie codziennie, od kilku lat, wreszcie odważyłam się założyć konto. Chętnie opowiem swoją historię, trochę inną niż popularne tu schematy. Szkoda, że nie ma "świeżakowni" dla kobiet ?

Do założenia profilu zainspirowała mnie @maggienovak

Jej historia jest bardzo podobna do mojej, ale jestem kilka lat starsza i z mężczyzną, który do złudzenia przypomina opisywanego partnera Maggie, dwa lata temu się rozwiodłam. 

Mam nadzieję że będzie nam się razem miło pisało, sporo już z wiedzy Braci skorzystałam jako anonim, chętnie teraz sama komuś pomogę. 

Pozdrawiam ?️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anastazja też wielokrotnie żałuję, że jako kobieta nie mogę pisać poza rezerwatem - czasem np. jakiś brat pyta w kwestii swojego hobby, które dajmy na to i ja uprawiam, chętnie bym odpowiedziała, ale nie mogę. Jednak w pełni rozumiem podstawy takiego podziału i logiczne jest dla mnie, że będąc u kogoś, akceptuję jego zasady.

 

Edytowane przez Laryssa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.