Skocz do zawartości

Hisoria ku przestordze.


Rekomendowane odpowiedzi

Ok Bracia

 

To co teraz napiszę... chcę to po prostu wyrzucić z siebie i  mam taką małą nadzieję, że bohater tej historii mieszkający w Polsce... przeczyta ją i może się opamięta i uratuje to mu ileś lat życia, stresu i zawodu życiowego i miłosnego...

Dlatego jeżeli znacie kogoś w takiej sytuacji dajcie mu to przeczytać...

 

Ogólnie wnerwa miałem i mam strasznego, ale nie będę używał wulgaryzmów ani imion co by nie zaszkodzić forum 

 

Tak więc zaczynamy..

Historia dzieje się na obczyźnie w UK. Na imprezie jakiś czas temu przedstawiony został grupie "ciężko studiujących" niewiast.W grupie znajdują się kochane rodaczki także.

Są 3 każda ma kochanego chłopaka w Polsce (wielka miłość o której gadają i snują plany) oraz jednego lub kilku chłopaków na miejscu plus w zależności od nastroju następuje kutango karuzela)

 

Nic nadzwyczajnego powiecie i macie rację, ale w grupie jest jedna studentka, która wyróżnia się przebiegiem oraz..

 

Studia idą jej jak po grudzie, dużo imprezuje i nie jest najwyższych lotów intelektualnie, ale ma niesamowity dar... wygląda jako tako i wie jak wykrywać białorycerzy i jak ich wykorzystywać. Prawie nigdy na imprezach nie musi kupować alko - podwózka na i z imprezy... Normalka

W łóżku dosyć dobra.

No ale najważniejsze jest to, że w Polsce czeka zakochany rycerzyk z bajki.. gotowy na każde zawołanie... podsyłający kasiorkę biednej myszce studiującej w pocie czoła..

Właśnie niedawno dostał ultimatum (ona już ma dosyć trudów studiowania gówno kierunku) i chce wrócić do Polski, no ale zawodu nie ma kasiory także a presja znalezienia wybrańca jest duża)

Postawiła ultimatum swojemu jedynemu zakochanemu baranowi...

Jeżeli kochasz mnie i chcesz być ze mną i chcesz abym wróciła to: KUP mieszkanie w centrum (mówimy o jednym z największych miast w Polsce) a następnie spisz umowę, że połowa jest moja.

To jest warunek abym wróciła i była z Tobą..

 

i niestety on to robi - jest w trakcie..

Nie wiem co myśleć o nim i sytuacji... psychiczny czy totalnie białorycerz - ale ona potrafiła pisać do niego wiadomości (o tym jak tęskni i kocha) tuż po obrobieniu pytongi z połykiem...

W taki sposób dowiedziałem się, że jest w związku... ponieważ wcześniej na pytanie twardo odpowiedziała jestem singielką.

 

Jest dramat - a może tak było zawsze...

  • Like 10
  • Dzięki 4
  • Haha 4
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pytonga napisał:

Jest dramat - a może tak było zawsze...

Też się nie raz nad tym zastanawiałem, ogólnie to szkoda gadać... pewnie i było ale nie w takiej skali, uważam że w dużej mierze te spierdolenie jest przez portale randkowe i ogólnie przez internet. Teraz jak laska chce dać dupy na boku czy zmienić gałąź wystarczy dosłownie kilka kliknięć to raz, dwa jestem przerażony ekstremalnym biało-rycerstwem, Panowie, przecież to brak elementarnych instynktów samozachowawczych.

 

7 minut temu, Still napisał:

Ratuj chłopa.... 

I co mu powie, chłopie, Twoja kochana mi obciągała, heh, zaraz będzie go chciał tłuc:D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah, co byś nie zrobił, to gdy zaczniesz "naprostowywać" gościa, dostaniesz od niego w pysk, bo "jego myszka nie jest taka jak inne" czy "ona jest inna niż wszystkie". Nic nie rób, obserwuj i bądź wdzięczny za wiedzę którą masz. Ja bym tak zrobił. Ostatnio jak w pracy wdałem się w dyskusje odnośnie tych tematów, to mój rozmówca tak się podirytował, że lada moment a skoczyłby mi jeszcze z łapami - pizda przysłania takim zdrowe, logiczne i chłodne, MĘSKIE myślenie. To ludzie z mózgami tak spranymi, że nie ma sensu uświadamianie ich gdy stoją, uświadamiać można, owszem, ale jak już będą na kolanach.

 

Musiałbyś mieć twarde jak pała Kalego dowody, najlepiej foty, jak przelizuje się z innymi, ew. w innych dwuznacznych "figurach" i podrzucić anonimowo.

Edytowane przez lxdead
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz. Kolejny, zwykły zabujany chłopak, zostanie wyruchany na kilkaset tysięcy i trafi tutaj nazwany przez @Androgeniczna zrzędliwym. Ewentualnie nie nauczy się niczego i będzie dalej błądził w swoim rynsztunku idioty, a laseczka skorzysta z życia na plecach zakochanego mężczyzny. Kiedyś byłbym zszokowany, teraz czytam taki temat jak poranną prasę :) W sumie... Skoro gość się wypina i prosi o rżnięcie, kobietka rżnie ile się da póki chłopa odbyt nie piecze.

 

ps. myślę, że kwestią czasu jest gdy ona wykombinuje jak nakłonić go do przepisania mieszkania w całości.

Edytowane przez self-aware
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem pomóc pewnemu chłopakowi za rok się żeni, a nawet nie wie z kim.

 

Zrobiłem tak, że wysłałem na messengera założyłem specjalnie lewe konto screeny rozmów z jego panna jak sobie piszemy niektóre inne rzeczy.

 

Wiadomość o treści,

Hej pisze z lewego konta, chciałbym żebyś się dwa razy zastanowił z kim będziesz brał ślub.

Przesyłam kilka screenow i nasze wspólne zdj. Swoją twarz zamazałem.

I w sumie całą głowę szyje tylko ciało i ręka jak na jej brzuchu trzymam było widać.

 

To wiecie co odpisał, że mnie na policje poda, bo to jakieś pomówienia są.

 

Założyłem konto na bibliotece i tam email lewy również, żeby mi ip. nie jebli, bo kto to wie różnie bywa.

 

Także ostatni raz miałem serduszko.

Jest ktoś debilem jest to zostanie.

Jak moją kręcił jak mnie nie było to żadnych dobroci nie było, także ja już nie zamierzam zmieniać nikogo ,bo tylko jesteś nie normalny, zachowujesz się tak, bo Cię skrzywdziła, moja jest inna i wiele wiele inne dziadostwa.

 

Skorzystam i ewakuuje się jak pancia zacznie odwalać.

Zimno i wyrachowanie.

Edytowane przez PatZz
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwniaków na rynku jest na pęczki, więc nawet jakbyś mu przetłumaczył ( łatwiej już chyba wejść na 10 piętro stojąc na rękach) to znajdzie się drugi baran, który spełni żądania księżniczki.

Kobiety od najmłodszych latek słyszą od matek, ciotek i innych kobiet w swoim otoczeniu jak się obracać w męskim świecie, żeby znależć sobie dobrą partie i ugrać jak najwięcej na swoją korzyść. Szkoda że mężczyżni nie mają takich podpowiedzi od mężczyzn w swoim otoczeniu od najmłodszych lat.

Pozostaje się cieszyć, że powstało takie forum, gdzie można uratować chociaż część ludzi od strat finansowych, zszarganych nerwów i niewolnictwa pod dyktando księżniczki do końca swojego żywota. Na jednych działa zdroworozsądkowa argumentacja, a drudzy muszą doświadczyć na własnej dupie pewnych sytuacji, żeby pojąć swoją naiwność.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Foster napisał:

jestem przerażony ekstremalnym biało-rycerstwem, Panowie, przecież to brak elementarnych instynktów samozachowawczych

No niestety, "miłość" i schematy w głowie powodują życiową katastrofę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Tu nie trzeba trafiać na forum, tylko mieć minimum oleju w głowie.

1. Panna wyjeżdża studiować za granicę na parę lat? Wtf?

2. Panna chce połowę mieszkania? Wtf2????

To nie podlega wątpliwościom. Bardziej chodziło mi o to, że kiedy czytasz n-tą historie podobną do tej przeprogramowujesz system

zachowań w przyszłości. Przynajmniej tak ja to widzę.

I może jak ktoś będzie miał sytuacje w których panna ewidetnie kręci to inaczej zareaguje niż zrobiłby to kiedyś.

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kapitan Horyzont napisał:

Tu nie trzeba trafiać na forum, tylko mieć minimum oleju w głowie.

1. Panna wyjeżdża studiować za granicę na parę lat? Wtf?

2. Panna chce połowę mieszkania? Wtf2???? 

Trochę się z tym nie zgadzam.

Jest masa nieśmiałych, dobrych i szczerych facetów. Ciężko się uczą i ciężko pracują, a ponieważ znają cenę wysiłku,

to są skromni. Jak taki trafi na starą wyjadaczkę, to przepadł w przedbiegach. Będzie całymi latami myślał, że jego myszka

jest najlepsza na świecie, bo raz na rok zrobi mu loda. (a kolegach nigdy się nie dowie .. bo oni i tak się nie liczyli .. )

Studiowanie za granicą, da się zracjonalizować, jak chłopak jest bujnięty .. prestiż, inwestycja, połowa mieszkania też, bo to oznacza, że

"on myśli o niej na poważnie", wiec tu nie chodzi o olej, ale o to, że tak wygląda psychika, młodego, "nieskażonego" mężczyzny.

Taki gość, pewnie jest prze-szczęśliwy, że taka fajna dziewczyna zwróciła na niego uwagę i każdy przejaw jej bycia nie w humorze

może traktować jako "za mało się starał" ..

Taki ktoś, myśli, że druga strona również, ma szczere intencje .. bo w końcu "planują ze sobą resztę życia" ..

 

Niestety wszystkiego i tak się nauczy w swoim czasie .. tylko kwestia ceny jaką za to zapłaci ..

 

A propos informowania takiego gościa, szkoda, nie spróbować mu pomóc, ale z drugiej strony, nie dziwi mnie,

próba "zabicia posłańca" ....
"We never free a mind once it's reached a certain age. It's dangerous, the mind has trouble letting go." -Morpheus

 

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pytonga napisał:

KUP mieszkanie w centrum (mówimy o jednym z największych miast w Polsce) a następnie spisz umowę, że połowa jest moja.

To jest warunek abym wróciła i była z Tobą..

Lepiej daj  jej namiary "ruchaczom mężatek" widać, że będzie jedna chętna więcej.

 

 

5 godzin temu, StatusQuo napisał:

Taki ktoś, myśli, że druga strona również, ma szczere intencje .. bo w końcu "planują ze sobą resztę życia"

To jest właśnie największe skurwysyństwo puszczalskich kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, rycerz76 said:

Kurwa powinni w szkole uczyć o prawdziwym obliczu kobiet, hipergamii i innych atrakcjach czekających na faceta. Chyba czas organizować tajne komplety dla młodzieży.

Czy ty wiesz ile osob korzysta na obrocie pieniadza w tej kwestii ? Prawnicy, lekarze, sektor wynajmu mieszkan , korporacje ( trzeba zap..c na swoje dlugi 2x mocniej ) etc .... .Same zyski dla tzw .gospodarki ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.