Skocz do zawartości

Mediacje w Sądzie i sprawy alimentacyjne


rixder

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem kilka dni temu pozew o podwyższenie alimentów, trochę mną zatrząsł... Była wnioskuje o prawie

stu procentową podwyżkę, bo "pozwany mieszka w dużym mieszkaniu i jeździ samochodem", w domyśle

powinien mieszkać w szałasie i chodzić pieszo...

Do pozwu jest dołączona informacja, że w każdej chwili mogę skorzystać z "mediacji" i że

lista mediatorów jest tu i tu w internecie.

Wchodzę na tą "listę mediatorów" i co? Same babki... ŻADNEGO FACETA!

Ręce opadają...

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rixder napisał:

Była wnioskuje o prawie

stu procentową podwyżkę, bo "pozwany mieszka w dużym mieszkaniu i jeździ samochodem", w domyśle

powinien mieszkać w szałasie i chodzić pieszo...

Włos się na głowie jeży. Czyli w zasadzie po rozwodzie itd. należy manipulować i lecieć w chuja jak tylko się da bo jeśli jest się mężczyzną pracowitym to wiadome jest, że z wiekiem jakieś tam profity finansowe przyjdą. I to wszystko co dodatkowe pójdzie na ex i dzieci a dla tego pracującego zostanie gówno.

 

Mam nadzieję, że Twoja kobieta dostanie figę... Rozumiem jeśli jest słaba sytuacja, alimenty są w miarę niskie itd. i ktoś chciały je trochę powiększyć, ale o prawie 100%?

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Żeby się odnieść do sytuacji warto by znać twarde dane. Bo jak alimenty wynoszą 400 PLN niezmiennie od 5 lat, a wniosek dotyczy podwyżki do 700, to ja bym nie robił afery. A jeżeli zostały zasądzone rok temu w wysokości 1100 PLN i teraz pani chce 2000, to faktycznie jest to oburzające. Także @rixder napisz może coś bardziej konkretnego?

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Patricio said:

Serio żadnego? Czy serio, ale patrzyłeś tylko w swoim mieście? W sumie to i tak lipa, nawet jeśli miasto jest małe. 

 

 

Miasto nie jest duże, a najbliższe 3 mediatorki wyświetliły się z Olsztyna, czyli z miasta wojewódzkiego... 

https://olsztyn.so.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam tutaj brat @rixder oszczędnie gospodaruje prawdą. Na pytanie o wysokość alimentów nie odpowiedział, a na stronie, którą sam podał jest lista mediatorów:

https://olsztyn.so.gov.pl/images/stories/sad/Lista_mediatorów_stałych_18.04.2019.pdf

i na pozycji 17 widnieje Kozłowski Piotr z Olsztyna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.